☎+380673689231 ☎+380503689231
Telegram VapersLab
Instagram VapersLab

Про магазин Vaper's Lab

 Ласкаво просимо до магазину рідин для електронних сигарет та вапорайзерів Vaper's Lab!

Ми працюємо з 2016 року та за відносно недовгий час своєї діяльності з продажу та виготовлення, як самих рідин, так і безлічі супутніх товарів, ми ощасливили дуже велику кількість вейперів якісною продукцією від найзнаменитіших світових брендів.

Крім великого асортименту різноманітних ароматизаторів для вапорайзерів та електронних сигарет, ми надаємо можливість кожному початківцю або вже досвідченому вейперу придбати готові бази для самозамішування, а також будь-які витратні матеріали та навіть окремі компоненти основи – гліцерин та пропіленгліколь вищого ступеня очищення.

Як видно з назви магазину, ми любимо експериментувати у вейпінгу, створюючи власні варіації смаків і ароматів. Завдяки використанню кращих складових компонентів від офіційних дилерів, рідини для електронних сигарет та вапорайзерів власного виробництва Vaper's Lab – це насамперед:

  • гарантія найвищої якості
  • унікальні поєднання ароматів
  • трендові товари
  • сертифікована продукція

До того ж, ми далеко не перший рік "в темі", і чудово знаємо, що потрібно вейперам, тому що самі любимо "робити хмари". Саме великий особистий досвід вейпінгу дозволяє нам сьогодні створювати по-справжньому якісну та цікаву для вейперів продукцію – рідини для електронних сигарет та вапорайзерів із абсолютно унікальними смаками та ароматами.

У представленому меню магазину на сайті, як новачок, так і вейпер зі стажем зможе знайти для себе саме те, що йому потрібно, від класичних смаків, що полюбилися тисячам вейперів, до дуже цікавих і незвичайних поєднань, що підкуповують своєю неординарністю. Дуже багато любителів ароматної пари знаходять свій улюблений смак саме у Vaper's Lab. Швидше за все, ваша улюблена аромка, приготовлена ​​за фірмовим рецептом, вже чекає саме на вас, на одній з наших поличок.

Окрім зручного та зрозумілого каталогу рідин для електронних сигарет та вапорайзерів, на сайті вейпшопу Vaper's Lab ви знайдете масу цікавої та корисної інформації. Про вейпінг в цілому, рекомендації по самозамісу, концентрації ароматизаторів у суміші, інгредієнти та їх поєднання, тямущі поради для початківців та досвідчених вейперів та багато іншого.