☎+380673689231 ☎+380503689231
Telegram VapersLab
Instagram VapersLab

Рідини для електронних сигарет 100 мл - Hysteria

Рідина для вейпа Hysteria 100 мл Banana Hysteria Banana 100 мл
200.00грн 170.00грн
-15% ★5
Міцність
Рідина для вейпа Hysteria 100 мл Blackberry Hysteria Blackberry 100 мл
200.00грн 170.00грн
-15% ★5
Міцність
Рідина для вейпа Hysteria 100 мл Bubblegum Hysteria Bubblegum 100 мл
200.00грн 170.00грн
-15% ★5
Міцність
Рідина для вейпа Hysteria 100 мл Cigar Cherry Hysteria Cigar Cherry 100 мл
200.00грн 170.00грн
-15% ★4
Міцність
Рідина для вейпа Hysteria 100 мл Cola Hysteria Cola 100 мл
200.00грн 170.00грн
-15% ★5
Міцність
Рідина для вейпа Hysteria 100 мл Cubana Hysteria Cubana 100 мл
200.00грн 170.00грн
-15% ★5
Міцність
Рідина для вейпа Hysteria 100 мл Davidoff Hysteria Davidoff 100 мл
200.00грн 170.00грн
-15% ★5
Міцність
Рідина для вейпа Hysteria 100 мл Dragon fruit Hysteria Dragon fruit 100 мл
200.00грн 170.00грн
-15% ★5
Міцність

Рідини для електронних сигарет 100 мл - Hysteria

Рідини для електронних сигарет 100 мл Hysteria

Марка рідини для електронних сигарет 100 мл Hysteria відома тим, що у рідин ненав'язливий смак та висока якість компонентів. Вони ідеально підходять тим, хто ніколи не курив сигарети, а лише хочуть потягувати смачненькі легкі жижи. І тим, хто збирається кидати палити, поступово знижуючи дозування нікотину. У лінійці також присутні знайомі всім тютюнові смаки Davidoff, Dunhill та Marlboro. Завдяки Hysteria можна спробувати досить незвичайні уподобання, наприклад, фрукт дракона, чізкейк або банановий пиріг. Солодкі, десертні, освіжаючі, тютюнові та аромати з кислинкою. А використовувати Hysteria можна на будь-яких пристроях, починаючи з його і закінчуючи дріпкою. Є рідини на 30 та 100 мл.
Рідина для електронних сигарет, ціна яких досить низька, мають високу якість і насиченість компонентів. Нехай паріння приносить вам тільки приємні відчуття!
Купити рідину для електронних сигарет України просто на сайті https://vaperslab.com.ua/
Обов'язковий елемент паріння – це рідина для вейпа, завдяки якій утворюються клуби пари, насичення смаком і нікотином. Чи знаєте ви, з чого складається жижа та як правильно підібрати міцність для неї?
Почнемо із першого пункту. Жижа для вейпа складається з пропіленгліколю, гліцерину, ароматизаторів та нікотину. Кожен елемент відповідає за своє – пропіленгліколь за яскравість смакових відчуттів, гліцерин за велику кількість пари та м'який тротхіт, аромка за смак і аромат, а нікотин за міцність. Останній визначається відчуттям тротхіту. Чим міцніша рідина, тим сильніша вона б'є по горлу. Так що вибирайте міцність таким чином, щоб вам було комфортно при парінні, і ваш організм отримував достатню кількість нікотину. Рідина для електронних сигарет без нікотину м'якша для горла.
Рідини виготовляють в основному із двох видів нікотину – звичайного та сольового. Нікотина може і не бути зовсім, якщо ви переслідуєте зовсім інші цілі в парінні.

Якою може бути міцність для звичайного нікотину?

Визначаємо міцність на 1 мл рідини. Це може бути 0, 1.5, 3, 6, 12 та 18 мг. Розберемо значення по порядку, щоб вам було зрозуміліше, яке дозування краще брати. 0, як ви вже зрозуміли, відсутність нікотину в рідині.
Рідина для заправки вейпа 1.5 мг
Міцність тут практично не відчувається, дуже легка рідина із мінімальним тротхітом.
Рідина для електронних сигарет 3 мг – low
Цей варіант, як і попередні слабенький, відмінно підходить для некурців або для тих, хто поступово знижував дозу нікотину і нарешті прийшов до варіанту зі слабкою міцністю. ТХ ледь відчувається.
Рідина для електронних сигарет 6 мг – medium
Вже більш-менш відчутна міцність, це найпопулярніший тип міцності серед уподобань вейперів. Підходить для тих, хто раніше курив легкі сигарети.
Рідина для вейпа 9 мг – heavy
Ідеальний варіант для тих, хто курив звичайні сигарети, рівень міцності тут приблизно такий самий.
Рідина для електронних сигарет 12 мг нікотину - high
Досить міцна концентрація нікотину, її варто брати, якщо ви дуже залежите від тютюну.
Також ви можете зустріти міцність 18 і навіть 24 мг, ця концентрація вважається максимально високою та рідкісною. Її купують парильники, які раніше викурювали по пачці цигарок і навіть більше на день.
Не варто плутати дозування звичайного нікотину та сольового, тому що у сольового нікотину значення вище. На 1 мл рідини буває 5, 10, 15, 25, 39, 35, 40, 50 та 65 мг.

У чому їхня різниця? Давайте розберемося.

Звичайний нікотин – це речовина, що накопичується у листі різних рослин. До сигарет він потрапляє в абсорбованому вигляді. А сольовий нікотин – це синтетична речовина, в основі якої лежить звичайний нікотин, але з додаванням різноманітних кислот, які засвоюються організмом набагато швидше. Вчені вдалися до рішення про створення сольового нікотину, тому що кількість хворих на серцево-легеневі захворювання стала перевищувати всі допустимі норми. Все ж таки сольовий нікотин – це максимально очищена речовина, яка набагато безпечніша для здоров'я людини.
Рідина для електронних сигарет із нікотином купити Україна можна на сайті Vaper`s Lab.


Поширені запитання

Підбірка дешевих і смачних жижек для вейпа від VapersLab:

Рідини для вейпа Hysteria - 50грн за 30мл з будь-якою міцністю. 35 смакiв на вибір. Набір 5x30ml Hysteria, Набір 5x100ml Hysteria.

Рідина Quick Joy, коштуватиме  150грн - 120мл. Наборами виходить ще дешевше.

Відмінна лінійка рідин Big Boy 120мл за 180грн 5 смаків та міцність на вибір. Набір 5x120ml Big Boy виходить по 130грн за 120мл

Ви можете замовити доставку придбаного товару кур'єром до дверей вашого будинку. Просто вкажіть у формі замовлення на сайті спосіб доставки «Адресна доставка» або при замовленні за телефоном повідомте це нашому менеджеру.

Щоб відповісти на це питання, слід врахувати пару дуже важливих нюансів, щоб зробити ваше паріння максимально комфортним.

Якщо ви курили, наприклад, сигарети з міцністю 6 мг, але перейшли на пару і купили собі вейп Ego-формату, то для повноцінної імітації удару по горлу слід брати рідину для заправки з міцністю 9-12 мг нікотину. Така міцність дозволить вам задовольнити нікотиновий голод і постаратися максимально наблизити паріння до куріння аналогових сигарет.

Якщо у вас трубомод (IJust, Ego AiO, Vape Pen), то слід купувати рідину з приблизно такою ж кількістю нікотину, як було у ваших сигаретах, оскільки ці пристрої більш потужні і видають більше пари, а чим більше пара – тим більше нікотину ви споживаєте за одну затяжку.

Якщо ж у вас боксмод чи мехмод – то 1.5-3 мг ваш оптимальний варіант. Такі девайси генерують велику кількість пари, і щоб уникнути сильного удару по горлу та нікотинового передозування слід купувати рідину з міцністю в рази нижче, ніж у сигаретах, які ви курили.

У нашому інтернет-магазині ви зможете придбати рідину для заправки електронних сигарет із будь-яким вмістом нікотину. Також наші менеджери зможуть вам підказати яка саме міцність підійде вам найбільше.

Компанія Vaper`s Lab закуповує компоненти для рідин виключно у офіційних імпортерів. Всі товари в інтернет-магазині відповідають заявленому опису та мають свій сертифікат якості, що підтверджує вищий ступінь очищення компонентів та відсутність шкідливих домішок.

Точної відповіді на це питання немає досі, але з професійної точки зору, ґрунтуючись на відомих даних про пропіленглікол і гліцерин термін придатності рідини для електронних сигарет варіюється від 1 до 3 років, залежно від умов зберігання.

Також термін придатності безпосередньо залежить від якості інгредієнтів, які були використані для приготування готової жижи. У нашому випадку використовується виключно високоякісна продукція, тому ми можемо гарантувати вам абсолютну свіжість вашої рідини протягом двох років після приготування.

Ще однією проблемою може стати нікотин, який має властивість з часом окислятися. Рідина загалом не зіпсується, але може мати неприємний присмак та посилений удар по горлу. Парити таку рідину не рекомендується, оскільки вона може спричинити всілякі розлади ШКТ.

Замовляючи рідину для електронних сигарет у нас на сайті ви завжди отримаєте тільки свіжий, якісний та безпечний для паріння продукт. Vaper`s Lab намагається в першу чергу зробити так, щоб ваше паріння було комфортним і приносило вам тільки задоволення.

Ось ТОП 20 популярних рідин для 2023 року від VapersLab

 • Wild born 2023 - ягідний мікс з яскраво вираженою ноткою смородини
 • Monkey breakfast 2023 - бананове фламбе
 • Tasty pie 2023 - яблучний пиріг з ноткою ванілі
 • Milk shake 2023 - молочний шиейк із легкою фруктовою ноткою
 • Quick Joy 2023 4 смаки -4 смаки (4чx120 ml)
 • Pop corn caramel – блокбастер або твій улюблений серіал. Відерце солодкого попкорну завжди під рукою.
 • Cacao vanila – смак, який сподобається кожному. Те саме ніжне какао.
 • Smoozie tropic fruits - вибуховий мікс маракуї з чорницями. Запам'ятовується смак, якому раді на будь-якій вечірці.
 • Cookie peanuts - ароматна випічка та горіховий крем. Не надто солодка для затишного настрою
 • Energy berry mix - ми додали ягоди до енергія. Той найоригінальніший напій, тільки смачніший.
 • Berry tobacco – добре знайомі тютюнові ноти у поєднанні з ягідною свіжістю здивують та подарують справжню насолоду.
 • Apple tobacco – справжня гармонія зеленого яблука та злегка терпкого класичного тютюну – 100% задоволення для досвідчених вейперів.
 • Hard tobacco – рідина для міцних духом, суміш важких та легких тютюнових ароматів у поєднанні з паленою карамеллю.
 • Light tobacco – хочете відчути легкість та безтурботність? Залийте цю рідину і все це гарантовано!
 • Coka ice bitch - відчуй крижаний холод coca cola від справжньої с*ки
 • Cookie macaroona - хрумке фісташкове печиво просто тане в роті
 • Apple shuggarizada – ексклюзивний мікс різних видів яблук з холодом
 • Sweet tofifferia - ніби повернувся в дитинство і жуєш улюблену іриску
 • Party lemonika - лимонний крижаний мікс.