☎+380673689231 ☎+380503689231
Telegram VapersLab
Instagram VapersLab

Топовий американський ароматизатор TPA, The Perfumer`s Apprentice

The Perfumer's Apprentice (TPA) TPA "Apricot" (Абрикос) TPA "Apricot" (Абрикос)
25.00грн
★5 Закінчився

Чому варто вибрати ароматизатори від компанії The Perfumer's Apprentice (ТРА)?

Парити якісну продукцію – це один із проявів любові до себе! Оскільки хороший товар впливає і на наш настрій, і на наше самопочуття. А за смак та приємний запах відповідають ароматизатори, які роблять рідини для електронних сигарет неповторними! Один із найкращих виробників на ринку представлений і в нашому інтернет-магазині, це компанія TPA (The Perfumer's Apprentice).

Цікаве про The Perfumer's Apprentice

Ароматизатори ТРА виробляють в Америці, спочатку компанія позиціонувала себе як парфумерна, це зараз багато хто асоціює її зі сферою вейпінгу. Почала свою роботу ще далекого 2004 року, поступово набирала обертів популярності, поки не стала і зовсім всесвітньо відомою. А все завдяки наполегливій праці та незмінному прагненню виробляти максимально якісну продукцію. У компанії є спеціальний підрозділ, де навчають фахівців створювати аромати. У лабораторіях виробляють новинки, аби порадувати свою аудиторію чимось цікавим.

Вейпери дуже люблять ТРА за ненав'язливий натуральний смак. Тут немає божевільних концентрацій та неприємної яскравості. Усі смаки в міру, з ними неможливо переборщити. Адже буває так, що купиш аромку, а якщо додати трохи більше крапель, то самозаміс здається якимось хімічним і не дуже приємним. The Perfumer's Apprentice вас від цього вбереже. Готова заправка для паріння обов'язково вийде смачною та приємною для використання.

З чого складаються ароматизатори ТРА?

У складі аромок натуральні компоненти, які поєднуються з пропіленгліколем. Склад повністю безпечний для вейперів та їхнього здоров'я. Для того, щоб приготувати самозаміс вам знадобиться 2-4% від усього обсягу флакона. Щоб вирахувати більш точне дозування, можна скористатися нашим калькулятором для самозамісу . До того ж можете сміливо експериментувати та змішувати аромки між собою для створення чогось нового та цікавішого.

Які смаки є у ароматів The Perfumer's Apprentice?

Вибір ароматизаторів на сайті Vaper`s Lab величезний та різноманітний. Тільки від компанії ТРА ви знайдете майже 200 позицій. Якщо говорити про категорії смаків, то це:

 • Десерти
 • Напої
 • Випічка
 • Тонізуючі
 • Смакові добавки
 • Фрукти
 • Ягоди
 • Шоколадні
 • Цукерки, жуйка
 • Тютюнові
 • Чай кава
 • Горіхи
 • Спеції
 • Інше

Купити аромки в Запоріжжі або замовити доставку по Україні

Vaper`s Lab доставить вам улюблені аромки та іншу вейп продукцію в будь-яке місто України. Для цього додайте бажаний товар у кошик, оформіть замовлення та найближчим часом чекайте на посилку. Більше про наші товари ви можете Vaper's Lab

Готова основа для самозамісу, співвідношення Vg Pg 

База для електронних сигарет Hysteria Balance VG 50/PG 50

База для електронних сигарет Hysteria Optimal VG 60/PG 40

База для електронних сигарет Hysteria Cloud VG 70/PG 30


Які бренди аромок є у Vaper`s Lab?

Ми представляємо виробників, які добре відомі у всьому світі своєю високою якістю та цікавими поєднаннями. До речі, і українські виробники анітрохи не поступаються якістю закордонним. На сайті Vaper`s Lab ви зустрінете аромки від:

 1. Китайські ароматизатори для самозамісу Xian Taima
 2. Українські ароматизатори для вейпа Nativе Flavour
 3. Українські ароматизатори для вейпа Flavour LAB
 4. Американські ароматизатори The Perfumer`s Apprentice (TPA)
 5. Малайзійські ароматизатори Malaysia flavors
 6. Французькі ароматизатори Solub Arome
 7. Італійські ароматизатори FlavourArtПоширені запитання

Ні, ароматизатори для вейпа не призначені для паління чи інгаляції в чистому вигляді, вони є концентрованими речовинами і можуть бути небезпечними для здоров'я, якщо їх інгалювати без розведення вейп-рідиною та нагрівання в електронній сигареті. Для безпечного використання ароматизаторів для вейпа завжди слід дотримуватися таких рекомендацій: Розбавляйте ароматизатори: Ароматизатори мають бути розведені вейп-рідиною відповідно до рекомендацій виробника.

Ніколи не використовуйте їх нерозбавленими: Не намагайтеся курити або парити ароматизатори в чистому вигляді. Це може бути небезпечно для здоров'я і викликати подразнення дихальних шляхів.

Дотримуйтесь дозування: Дотримуйтесь рекомендацій щодо дозування, зазначених на упаковці ароматизаторів, щоб уникнути перенасичення смаку або його нестачі у вейп-рідині. Використовуйте якісні ароматизатори: Купуйте ароматизатори у надійних виробників, щоб забезпечити безпеку і якість продукту.

Пам'ятайте про безпеку: Дотримуйтесь усіх застережень і заходів безпеки, зазначених на упаковці ароматизаторів і в інструкції з використання електронної сигарети. Важливо використовувати ароматизатори для вейпа тільки відповідно до їхнього призначення і не робити спроб куріння чистих ароматизаторів.

Виготовлення електронних сигарет потребує кількох інгредієнтів:

- Пропіленгліколь

- Гліцерин

- ароматизатор

- Нікотин (за бажанням)

Щоб приготувати якісну та смачну рідину для заправки електронних сигарет, компанія Vaper`s Lab використовує лише сертифіковану продукцію, що відповідає всім нормам СаНпІн. Вся наша продукція завжди свіжа, ми дотримуємося всіх санітарних умов і зберігаємо готову продукцію в спеціальному місці, захищеному від прямого потрапляння сонячних та ультрафіолетових променів.

Багато парильників, а особливо просунуті дедалі частіше уникають покупки готових рідин віддаючи перевагу самозамісу.

Самозаміс - спрощене вираження самостійного приготування рідини. Щоб зробити жижу самому, не обов'язково мати навички хіміка або кухаря, достатньо мати при собі всі потрібні інгредієнти та засіб для вимірювання кількості того чи іншого продукту.

Ароматизатори для вейпа спеціально розроблені для використання в електронних сигаретах і безпечні під час інгаляції. Ось деякі з найпоширеніших типів ароматизаторів, які можна використовувати як ароматизатори для вейпа:

1. Фруктові аромати: Аромати фруктів, такі як полуниця, малина, яблуко, апельсин та інші, користуються популярністю серед вейперів. Вони надають різноманітні фруктові смаки для вейп-рідини.

2. Десертні аромати: Аромати десертів, як-от ваніль, шоколад, карамель, пироги та печиво, додають солодкості та насиченості вашій вейп-рідині.

3 Ментолові аромати: Ментолові аромати надають відчуття свіжості та ментолової гостроти. Вони особливо популярні серед любителів прохолодних смаків.

4 Тютюнові аромати: Для тих, хто віддає перевагу тютюновим смакам, існують аромати, що імітують тютюн і сигари.

5. Напої аромати: Це аромати, які відтворюють смаки напоїв, таких як кава, кола, фруктові соки та багато іншого.

6. Ягідні аромати: Аромати ягід, такі як чорниця, ожина, журавлина та інші, дають змогу створювати ягідні мікси вейп-рідини.

7. екзотичні аромати: Ці аромати надають екзотичні та незвичайні смаки, такі як манго, ківі, гранат та інші.

8. Змішані аромати: Багато виробників пропонують змішані аромати, які поєднують кілька різних смаків в одній вейп-рідині.


Важливо вибирати ароматизатори від надійних виробників і слідувати рекомендаціям щодо дозування для створення смачних і безпечних вейпів.

Пропіленгліколь. Він служить для передачі смаку і удару по горлу, робить вашу рідину більш рідкою, щоб вата добре вбирала майбутню рідину.

Гліцерин. Його використовують для великої кількості пари та пом'якшення удару по горлу. Гліцерин використовується у великій кількості для модів з високою потужністю. Рідина без гліцерину може викликати кашель та постійні протікання вашого атомайзера.

Ароматизатори. Душа вашого майбутнього шедевра. Завдяки ароматизаторам ви зможете надати смаку вашій заправці. Ароматизатори можна змішувати між собою, отримуючи при цьому цікаві та оригінальні мікси.

Тара. Без флаконів у самозамісі не обійтися, адже куди заливати і як розмішувати готову жижу? Існують флакони різних об'ємів та з різних матеріалів, де кожен зможе знайти саме ту тару, яка буде йому зручна.