☎+380673689231 ☎+380503689231
Telegram VapersLab
Instagram VapersLab

Жижа для вейпа 120 мл - Native Flavour

Рідина для вейпа Native Flavour 120 мл Banana Native Flavour Banana 120 мл
250.00грн 200.00грн
-20% ★5
Міцність
Рідина для вейпа Native Flavour 120 мл Bergamot Native Flavour Bergamot 120 мл
250.00грн 200.00грн
-20% ★5
Міцність
Рідина для вейпа Native Flavour 120 мл Black Currant Native Flavour Black Currant 120 мл
250.00грн 200.00грн
-20% ★5
Міцність
Рідина для вейпа Native Flavour 120 мл Cappuccino Native Flavour Cappuccino 120 мл
250.00грн 200.00грн
-20% ★5
Міцність
Рідина для вейпа Native Flavour 120 мл cranberry Native Flavour cranberry 120 мл
250.00грн 200.00грн
-20% ★5
Міцність
Рідина для вейпа Native Flavour 120 мл Creme Brulee Native Flavour Creme Brulee 120 мл
250.00грн 200.00грн
-20% ★5
Міцність
Рідина для вейпа Native Flavour 120 мл Fruit Cocktail Native Flavour Fruit Cocktail 120 мл
250.00грн 200.00грн
-20% ★5
Міцність
Рідина для вейпа Native Flavour 120 мл Grape Native Flavour Grape 120 мл
250.00грн 200.00грн
-20% ★5
Міцність

Жижа для вейпа 120 мл - Native Flavour

Рідина на органічному нікотині - Native Flavour 120 ml

Рідина для вейпа Native Flavour – це український виробник не тільки якісних рідин для електронних сигарет, але й ароматизаторів, які часто беруть вейпери для своїх самозамісів. Лінійка хоч і бюджетна, але гідної якості та приголомшливих смаків. Тут ви знайдете щось собі як на кожен день, так і для особливого випадку. Рідина для вейпа Україна.

Рідини для вейпа представлені в 4х градаціях мiцностi:

Без нікотину – 0 мг;

З низьким вмістом нікотину – 1.5,3 мг;

Із середнім вмістом – 6 – 9 мг;

З високим вмістом нікотину – 12 мг.

Купити рідину для вейпа без нікотину, так і за його змістом можна на сайті Vaper`s Lab.

Рідина для вейпа 120 мл від виробника Native Flavour - це найбільш зручний обсяг, якого вистачає на тривалий час. Смак тут зрозумілий, є багато як класичних, так і незвичайних аромок.

Основні переваги ароматизаторів Native Flavour:

Висока якість та сертифікована продукція.

Насичений та яскравий смак

Різноманітність вибору

Максимально схожість із натуральними компонентами

Топові смаки рідини для вейпа на органічному нікотині 120 мл

Жижа для вейпа Banana - багато хто не уявляє своє існування без банана, а ось у вейпінгу досить складно відтворити смак і аромат цього фрукта, але ми вважаємо, що у Native Flavour це вийшло чудово. Але не без спойлерів, вам варто його спробувати самим!

Жижа для вейпа Bergamot – Нечасто можна зустріти рідину для вейпа з бергамотом, ви, напевно, знаєте його аромат по виробниках чаю. Хочемо сказати, що бергамот тут яскравий і природний, не такий, як ви звикли його чути.

Жижа для вейпа Black Currant - чорна смородина улюблена багатьма вейперами, а все тому, що в цій ягідці є власний ідеальний баланс кислого і солодкого. У ній саме собою ідеально все.

Жижа для вейпа Native Flavour Cappuccino - чашка гарячого ароматного капучіно з ранку точно не завадить. Точніше, кілька затяжок рідини зі смаком капучіно. Хоча, виробник настільки чітко передав аромат та смак напою, що можна заплутатися, де справжній.

Жижа для вейпа Native Flavour Cranberry – для любителів кисленького – це ідеальний варіант. Журавлина подарує вам свіжий смак і не переживайте, якщо почне злегка зводити вилиці. Це скоріше від задоволення!

Жижа для вейпа Native Flavour Crème Brulee – передати такий ніжний десерт, як крем-брюле, досить складно, але варто зробити кілька затяжок рідини з ароматизатором Crème Brulee і всі сумніви розвіюються!

Жижа для вейпа Native Flavour Fruit Cocktail – відчути себе на безлюдному пляжі, де білий пісок та прозора вода – простіше простого. Уявіть, що ви тим часом потягуєте освіжаючий коктейль. Залийте рідину в бак і просто насолоджуйтесь моментом.

Жижа для вейпа Native Flavour Grape - рідина з ароматизатором "Виноград" подарує вам легкий свіжий смак виноградного грона. Тут чітко відчувається соковитість м'якоті і навіть нотки кислуватої шкірки.

Жижа для вейпа Native Flavour Hazelnut – лісовий горіх у Native Flavour гарний як моно-аромат, так і в поєднанні з іншими аромками. Наприклад, з тютюнками або гарячими напоями.

Жижа для вейпаNative Flavour  Honey - для любителів солоденького у Native Flavour є щось особливе. Мед, який легко поєднується практично з усім – фрукти, ягоди, напої та тютюн. Куди б ви не додали мед, рідина стане лише кращою!

Жижа для вейпа Native Flavour Kiwi - це сам по собі досить цікавий фрукт - кисло-солодка м'якоть і м'які зернятка, післясмак тропічний і яскравий. Таку рідину не набридає парити хоч цілий день.

Жижа для вейпа Native Flavour Lemon – ця рідина допоможе вам підбадьоритися та відчути навіть приплив сил! Не варто недооцінювати лимон! Але головне не переборщіть із дозуванням.

Жижа для вейпа Native Flavour Menthol – це насичений смак ментолової жуйки, від якої йдуть мурашки по шкірі. А якщо це все запитати холодною водою? Бррр, для літа саме воно!

Жижа для вейпа Native Flavour Mint – якщо вам не вистачило свіжості ментолу, можна додати ще трохи м'яти. І вийде вибуховий освіжаючий холодний коктейль.

Жижа для вейпа Native Flavour Pear – складно не любити грушу. Соковита, стигла і дуже солодка. Можна навіть відчути шкірку груші, трохи терпку. Наскільки точно виробник зумів передати тонкощі даного фрукта!

Жижа для вейпа Native Flavour Pineapple – ананас приголомшливий фрукт – яскравий, солодкий, з легкими терпкими нотками. Його хочеться парити не перестаючи. Ми впевнені, що рідина стане однією з ваших улюблених.

Рідина для електронних сигарет з нікотином 120 мл.

Жижа для вейпа без нікотину дешево можна знайти на сайті Vaper`s Lab. Тут є величезний асортимент товарів, низькі ціни, акції та ще безкоштовна доставка, якщо замовити понад 1000 грн. Vaper`s Lab завжди дбає про своїх покупців та їх враження про продукцію!

Поширені запитання

Все залежить від того, на якому пристрої ви парите і з якою інтенсивністю. Якщо взяти наприклад флакон 30 мл, то при парінні на Ego-форматі однієї такої пляшечки вистачить на 2-3 тижні паріння помірної інтенсивності.

Якщо ж у вас потужніший девайс, а ваш атомайзер підтримує установки великих намоток, то витрата рідини значно збільшиться. У середньому одного такого флакона вистачає на 2-3 дні паріння.

Відповідь на таке запитання вимагає детальної інформації про ваш пристрій, стиль паріння, міцність та інші дрібні, але дуже важливі нюанси.

У нашому інтернет-магазині Vaper`s Lab ви завжди зможете звернутися за допомогою до наших менеджерів. Вони професіонали у своїй справі і завжди дадуть вам правильні рекомендації.