☎+380673689231 ☎+380503689231
Telegram VapersLab
Instagram VapersLab

Флакони для жижки, Тара для самозамісу

Якщо паріння стало для вас невід'ємною частиною життя, швидше за все ви замислюєтеся про створення власних рідин або вже давно робите свої самозаміси. Це досить захоплюючий процес сам собою і можна зробити щось унікальне і зовсім нове. Можна підібрати компоненти та пропорції особисто під свої уподобання та смаки. У самозамісу справді багато переваг, але для новачків головне пам'ятати – просто змішати компоненти на око не можна, адже тоді ви отримаєте зовсім непридатну жижу для паріння. Тут потрібно розуміти, що ви додаєте і скільки.

Для створення своєї рідини вам потрібні такі компоненти:

1. Пропіленгліколь - злегка в'язка рідина без запаху і кольору, яка виступає як база і сприяє з'єднанню всіх компонентів між собою, посилює їх смак і міцність.

2. Гліцерин - тягуча густа прозора речовина без запаху з легким солодким післясмаком. Необхідний для створення м'якої, густої пари у великій кількості.

3. Ароматизатор – концентрована речовина, яка надає рідині аромату та смаку.

4. Нікотин – відповідає за міцність рідини. Його додають, якщо людина до цього курила сигарети або мала справу з міцними рідинами.

Звичайно, кожен із цих компонентів важливий по-своєму, але їх необхідно в чомусь замішувати. І тара для самозамішування не менш важлива для всього цього процесу. У магазині Vaper`s Lab вона коштує максимально дешево, але є досить якісною та безпечною для зберігання. Вся продукція сертифікована та має санітарно-гігієнічний сертифікат, який дозволяє упаковку харчових та хімічних речовин. Баночки та флакони бувають різного розміру та з різною подачею рідини:

1. Флакон із дозатором на 100 мл

2. Флакон із дозатором на 120 мл

3. Флакон із дозатором на 30 мл

4. Флакон із дозатором на 60 мл 

Пластикові флакони легкі, надійні, зручні при транспортуванні та зберіганні. Ви можете бути впевнені, що тара не розіб'ється та не потече. З тарами від Vaper`s Lab ви у будь-який момент можете заправити рідину у свій девайс – швидко, просто та зручно.

Переваги пластикової тари для самозамісу  

Пластикова тара багато в чому буде кращою за скляну, оскільки вона не розіб'ється в невідповідний момент і не заллє рідиною все навколо. Також це більш економний варіант, на відміну від скляного аналога. Крім цього пластикова тара має такі переваги:

1. Досить легка становить не більше 10 г для флакона на 100 мл

2. Бюджетна ціна

3. Зручне транспортування

4. Ви зможете вилити рідину на свій девайс до останньої краплі, дозатор дозволяє це зробити.

Поширені запитання

Багато парильників, а особливо просунуті дедалі частіше уникають покупки готових рідин віддаючи перевагу самозамісу.

Самозаміс - спрощене вираження самостійного приготування рідини. Щоб зробити жижу самому, не обов'язково мати навички хіміка або кухаря, достатньо мати при собі всі потрібні інгредієнти та засіб для вимірювання кількості того чи іншого продукту.

Ви можете замовити доставку придбаного товару кур'єром до дверей вашого будинку. Просто вкажіть у формі замовлення на сайті спосіб доставки «Адресна доставка» або при замовленні за телефоном повідомте це нашому менеджеру.

Пропіленгліколь. Він служить для передачі смаку і удару по горлу, робить вашу рідину більш рідкою, щоб вата добре вбирала майбутню рідину.

Гліцерин. Його використовують для великої кількості пари та пом'якшення удару по горлу. Гліцерин використовується у великій кількості для модів з високою потужністю. Рідина без гліцерину може викликати кашель та постійні протікання вашого атомайзера.

Ароматизатори. Душа вашого майбутнього шедевра. Завдяки ароматизаторам ви зможете надати смаку вашій заправці. Ароматизатори можна змішувати між собою, отримуючи при цьому цікаві та оригінальні мікси.

Тара. Без флаконів у самозамісі не обійтися, адже куди заливати і як розмішувати готову жижу? Існують флакони різних об'ємів та з різних матеріалів, де кожен зможе знайти саме ту тару, яка буде йому зручна.

Виготовлення електронних сигарет потребує кількох інгредієнтів:

- Пропіленгліколь

- Гліцерин

- ароматизатор

- Нікотин (за бажанням)

Щоб приготувати якісну та смачну рідину для заправки електронних сигарет, компанія Vaper`s Lab використовує лише сертифіковану продукцію, що відповідає всім нормам СаНпІн. Вся наша продукція завжди свіжа, ми дотримуємося всіх санітарних умов і зберігаємо готову продукцію в спеціальному місці, захищеному від прямого потрапляння сонячних та ультрафіолетових променів.

Можна. Чиста основа для самозамішування це по суті така ж рідина, тільки без будь-якого смаку, оскільки в базі відсутні ароматизатори.

Дуже багато вейперів періодично парять основу для того, щоб відновити свої смакові рецептори, якщо вони довго парили одну й ту саму рідину. Так само чиста основа допоможе вам повернути нюх, якщо ви тільки-но перейшли від аналогових сигарет до вейпінгу. Тож купити базу та попарити її деякий час навіть корисно та необхідно.

Vaper`s Lab надає тільки якісні бази для самозамісу з різним відсотковим співвідношенням гліцерину та пропіленгліколю. Тільки європейська якість та демократична ціна.

Виробник: (KLK Oleo) Німеччина

USP/EP Ступінь очищення: вища, 99.8%

Тип: фармакопейний, харчовий

Хімічна формула: C3H5(OH)3