☎+380673689231 ☎+380503689231
Telegram VapersLab
Instagram VapersLab

Тютюнова жижа на сольовому нікотині в Україні - Tobacco Mix

Жижи для пода XVAPE Tobacco Mix 15 мл Salt Apple XVape Salt Apple Tobacco 15 мл
170.00грн 127.00грн
★4 Закінчився
Міцність
Жижи для пода XVAPE Tobacco Mix 15 мл Salt Berry XVape Salt Berry Tobacco 15 мл
170.00грн 127.00грн
★5 Закінчився
Міцність
Жижи для пода XVAPE Tobacco Mix 15 мл Salt Hard XVape Salt Hard Tobacco 15 мл
170.00грн 127.00грн
★5 Закінчився
Міцність
Жижи для пода XVAPE Tobacco Mix 15 мл Salt Light XVape Salt Light Tobacco 15 мл
170.00грн 127.00грн
★5 Закінчився
Міцність
Жижи для пода XVAPE Tobacco Mix 15 мл Набір 4x15 мл Salt Набір 4x15 мл XVape Salt
670.00грн 400.00грн
New ★5 Закінчився
Міцність


Тютюнові жижи на сольовому нікотині XVAPE Tobacco Mix 15 ml

Класичний тютюн хоч і цікавий своєю багатогранністю та різноманітністю додаткових відтінків, але шкода від куріння тютюну не виправдовує смак та приємний запах. Тому виробники рідин для електронних цигарок задумалися про те, щоб створити аромати зі смаком якісного дорогого тютюну. Вже існує безліч цих виробників, їх лінійок і, власне, смаків з тютюном. У XVAPE Tobacco Mix представлені чотири смаки, які яскраво та цікаво розкриваються в процесі паріння.

Apple Tobacco – глибокий та насичений смак тютюну з вишуканими та свіжими нотками яблука. Дарує відчуття затишку та легкої прохолоди.

Berry Tobacco – цікаве поєднання свіжозібраних ягід та справжнього тютюну. У післясмаку ягідки розкриваються одна за одною, не заважаючи одна одній.

Hard Tobacco – варіант для тих, хто надає перевагу міцним рідинам і насиченому тютюну – похмурому , терпкому і такому запашному!

Light Tobacco – лайт версія тютюнового смаку, легша та приємніша. Ця жижа для тих, кому подобається тютюн, але не в самій агресивній формі. Тут лише приємний насичений смак та аромат.

XVAPE Tobacco Mix salt подарують вам швидке насичення, яскравий та багатогранний смак, невелику кількість пари та тривалий післясмак. Тютюнові рідини – це завжди щось унікальне та цікаве. Ціна на жижи невисока – 130 грн. за 15 мл.

Тютюнова жижа на сольовому нікотині в Україні - Tobacco Mix

Поширені запитання

Компанія Vaper`s Lab закуповує компоненти для рідин виключно у офіційних імпортерів. Всі товари в інтернет-магазині відповідають заявленому опису та мають свій сертифікат якості, що підтверджує вищий ступінь очищення компонентів та відсутність шкідливих домішок.

Інтернет-магазин Vaper`s Lab надає якісні та авторитетні рідини для заправки електронних сигарет. У нашому асортименті можна знайти як авторські жижки, так і преміум (премки). Вся наша продукція має сертифікати якості та виготовляється у найсуворіших санітарних умовах. У нас ви зможете знайти продукцію таких брендів як:


 • HYSTERIA
 • Quick Joy
 • Native Flavour
 • Vaper`s Lab
 • XVAPE
 • BIG BOY
 • ULL
 • ZEN
 • TOP DRINK
 • TWINS
 • SOUTH BRIDGE
 • Saltex
 • Just salt
 • Geek Out
 • Vape Era
 • Dreamer


Також слід зазначити, що наш асортимент регулярно розширюється і в наявності з'являються нові цікаві та смачні жижки для ваших девайсів. Слідкуйте за новинками на нашому сайті, або ж підписуйтесь на нас у соціальних мережах ( FB, Instagram).

Вейпінг не є лікарським засобом та панацеєю проти куріння. Це лише безпечніша альтернатива задоволення нікотинової потреби, ніж куріння аналогових сигарет. Щоб повністю кинути згубну звичку, недостатньо купити собі девайс і почати парити. Паріння допоможе вам замінити фізично та психологічно цигарку, а сам процес повної відмови потребує сили волі та власного бажання. Правильно підібрана рідина може максимально наблизити до куріння звичайних сигарет. Наші менеджери допоможуть вам у виборі рідини і завжди підкажуть, як краще особисто для вас.

Ви можете замовити доставку придбаного товару кур'єром до дверей вашого будинку. Просто вкажіть у формі замовлення на сайті спосіб доставки «Адресна доставка» або при замовленні за телефоном повідомте це нашому менеджеру.

Все залежить від того, на якому пристрої ви парите і з якою інтенсивністю. Якщо взяти наприклад флакон 30 мл, то при парінні на Ego-форматі однієї такої пляшечки вистачить на 2-3 тижні паріння помірної інтенсивності.

Якщо ж у вас потужніший девайс, а ваш атомайзер підтримує установки великих намоток, то витрата рідини значно збільшиться. У середньому одного такого флакона вистачає на 2-3 дні паріння.

Відповідь на таке запитання вимагає детальної інформації про ваш пристрій, стиль паріння, міцність та інші дрібні, але дуже важливі нюанси.

У нашому інтернет-магазині Vaper`s Lab ви завжди зможете звернутися за допомогою до наших менеджерів. Вони професіонали у своїй справі і завжди дадуть вам правильні рекомендації.