☎+380673689231 ☎+380503689231
Telegram VapersLab
Instagram VapersLab

Витратники вата, кантал, ніхром, койлі, спіралі для вейпа

Розхідники Нікотін Nic Organic Нікотін Nic Organic
60.00грн
Об `єм
Розхідники Alien Fused Clapton Alien Fused Clapton
20.00грн
★5 Закінчився
Розхідники Alien Interlocking Alien Interlocking
28.00грн
★5 Закінчився
Розхідники Alien Stiched Alien Stiched
24.00грн
★5 Закінчився
Розхідники Caterpillar 3 core Caterpillar 3 core
16.00грн
★5 Закінчився
Розхідники Caterpillar 4 core Caterpillar 4 core
20.00грн
★5 Закінчився
Розхідники Clapception Clapception
24.00грн
★5 Закінчився

 Розхідники для вейпів та електронних сигарет, вата, кантал, ніхром, койли.

Як правило, стартові комплекти електронних сигарет, вапорайзерів, вейпів або електронних кальянів, включають все, що необхідно для того, щоб відразу почати парити. Тим не менш, через якийсь час вам знадобляться певні витратні матеріали.

В даному розділі вейпшопу Vaper`s Lab ми пропонуємо якісні розхідники для електронних сигарет та вейпів. Це може бути дріт, що використовується для самостійного перемотування випарника електронної сигарети (якщо це випарник, що обслуговується) або високоякісна органічна бавовна, придатна для будь-якого обслуговуваного атомайзера або дріпки.

Крім того, ми готові запропонувати покупцям безліч інших додаткових товарів для електронних сигарет, їх самостійного обслуговування або чищення.

Якщо ви вирішили купити витратні матеріали для електронної сигарети або вейпа в магазині Vaper`s Lab, ви можете бути повністю впевнені у високому рівні якості товару, що поставляється від офіційних дилерів, добре відомих кожному поціновувачу ароматної пари з улюбленого вейпа.

Купити розхідники (вату, кантал, ніхром, нержу) для електронних сигарет у нас на сайті Vaper`s Lab з доставкою по Україні без передоплат. Завжди вища якість та найкращі ціни. Найсмачніші намотування, якісні койли

Намотування на вейп – головний елемент випарника електронної сигарети. Вона представлена ​​у вигляді закрученої спіралі. Коли намотування нагрівається, рідина випаровується через бавовняну вату. Таким чином забезпечується пароутворення. У вейп-шопі "VapersLab.com.ua" продаються готові койли, що виготовляються українськими та китайськими компаніями. Вони відрізняються високою якістю та доступною ціною!


Готова основа для самозамісу, співвідношення Vg Pg 

База для електронних сигарет Hysteria Balance VG 50/PG 50

База для електронних сигарет Hysteria Optimal VG 60/PG 40

База для електронних сигарет Hysteria Cloud VG 70/PG 30


Купить ароматизаторы для самозамеса

Произвести классификацию такого количества ароматов – достаточно сложно, но всё же, если поразмышлять, их можно разделить на следующие 6 вкусовых линеек

Ароматизатори для самозамісу TPA

Ароматизатори для електронних сигарет Flavourart

Аромки для самозамісу XIAN

Ароматизатори для електронних сигарет Native Flavour

Ароматизатори для електронних сигарет Solub arome

Ароматизатори для вейпа Malaysia Flavors

Поширені запитання

Ці аксесуари слід віднести до розряду «для новачків», оскільки вони коштують не так вже й дорого і дають людині певне уявлення про те, що таке вейпінг. Дані пристрої є малопотужними, та їх випарники справляються лише з рідиною із відсотковим співвідношенням 50/50. Це співвідношення більш рідке ніж інші варіанти, і тим самим воно відмінно підійде для вашої електронної сигарети.

найпросунуті на сьогоднішній день електронні сигарети. Вони відрізняються підвищеною потужністю, змінними акумуляторами та можливістю встановити в бак (дріпку) потужні койли. Для таких пристроїв найоптимальнішим варіантом буде рідина з відсотковим співвідношенням гліцерину і пропіленгліколю 70/30, така варіація даватиме велику кількість пари і удар по горлу буде набагато слабкішим, ніж при 50/50 варіації. На нашому сайті Vaper`s Lab ви зможете придбати рідину з будь-яким відповідним для вас відсотковим співвідношенням гліцерину та пропіленгліколю.

Ви можете замовити доставку придбаного товару кур'єром до дверей вашого будинку. Просто вкажіть у формі замовлення на сайті спосіб доставки «Адресна доставка» або при замовленні за телефоном повідомте це нашому менеджеру.

Замовити товар на нашому сайті ви можете, додавши свій товар у Кошик, після чого приступити до подальшого оформлення замовлення. Після введення своїх даних наш менеджер зателефонує Вам, щоб уточнити Ваше замовлення та детально дізнатися про спосіб оплати та варіанти доставки.