☎+380673689231 ☎+380503689231
Telegram VapersLab
Instagram VapersLab

Сольові рідини для пода - 15 ml - Vaper's Lab

Жижи для пода Vaper's LAB Salt 15 мл Bubble juice Vaper's LAB Salt Bubble juice 15 мл
170.00грн 127.00грн
-25% ★5 New
Міцність
Жижи для пода Vaper's LAB Salt 15 мл Creamy yammy Vaper's LAB Salt Creamy yammy 15 мл
170.00грн 127.00грн
-25% ★5
Міцність
Жижи для пода Vaper's LAB Salt 15 мл Fresh drink Vaper's LAB Salt Fresh drink 15 мл
170.00грн 127.00грн
-25% ★5 New
Міцність
Жижи для пода Vaper's LAB Salt 15 мл Fruit salad Vaper's LAB Salt Fruit salad 15 мл
170.00грн 127.00грн
-25% ★5 New
Міцність
Жижи для пода Vaper's LAB Salt 15 мл Sour candy Vaper's LAB Salt Sour candy 15 мл
170.00грн 127.00грн
-25% ★5 New
Міцність
Жижи для пода Vaper's LAB Salt 15 мл Sweet Dream Vaper's LAB Salt Sweet Dream 15 мл
170.00грн 127.00грн
-25% ★5 New
Міцність
Жижи для пода Vaper's LAB Salt 15 мл Wonder milk Vaper's LAB Salt Wonder milk 15 мл
170.00грн 127.00грн
-25% ★5
Міцність
Жижи для пода Vaper's LAB Salt 15 мл Chocolate smoke Vaper's LAB Salt Chocolate smoke 15 мл
170.00грн 127.00грн
New ★5 Закінчився
Міцність

Сольова рідина для пода - 15 ml - Vaper's LaB

Забудьте про будь-яку найсмачнішу лінійку рідин, яку ви коли-небудь пробували, тому що ця лінійка затьмарить усі! Якість інгредієнтів, поєднання компонентів, різноманітність, соковитість смаку та м'якість аромату. Такої феєрії смаків ви ще не зустрічали. Будьте обережні, тут підвищена доза задоволення та тотальної насолоди від паріння! Буде спекотно, ми вам обіцяємо! Всі рідини цієї лінійки створені на основі сольового нікотину, який дає миттєве насичення та неймовірну м'якість. Паруйтте легко і отримуйте задоволення від кожної затяжки разом з Vaper`s Lab!

Що представляють собою рідини для електронних сигарет і що у складі?

Рідини для електронних сигарет призначені для заміни сигарет. Функцію вони виконують ту саму (вгамування нікотинового голоду), але набагато безпечніше. У рідині ви не знайдете токсичних шкідливих інгредієнтів, які горять та шкодять здоров'ю. Адже рідина нагрівається і перетворюється на м'яку приємну і ароматну пару. У складі всього чотири компоненти, їхня безпека використання вже давно доведена. Розкажемо вам про кожен компонент трохи докладніше.

Пропіленгліколь та гліцерин. Ці два компоненти разом створюють основу для паріння – густу жижу без особливого смаку та запаху. Може бути легка солодкість, її дає гліцерин, якщо його у складі досить багато. Співвідношення цих двох впливає дуже багато чинників від смакопередачі до пароутворення. Якщо в заправці більше пропіленгліколю, то вона буде більш рідкою, насиченою та міцною. Склад з більшим % PG використовується для pod-систем. Якщо в заправці перевага дістається VG, то він зможе давати більше густої та об'ємної пари. Рідина буде густою, солодкуватою, але зі злегка приглушеним смаком та ароматом.

У ароматизаторів робота одна – вони надають заправці певного смаку і аромату, який ви вибираєте самостійно. Аромки бувають прості – класичні та знайомі як, наприклад, банан, полуниця, яблуко чи тютюн. А бувають складні поєднання із кількох ароматизаторів, їх у сфері вейпінгу називають міксами.

Нікотин у рідину додають в останню чергу. Оскільки ми у розділі сольових рідин, згадаємо саме сольовий нікотин. Він за кілька секунд надходить у кров, насичує її та вейпер відчуває приємний ефект у максимально швидкі терміни. Якщо міцність 45-60, то навіть 1-2 затяжки вже буде достатньо. Якщо рідина легша, ви можете довше насолоджуватися парінням на своїй под системі.

Плюси паріння на сольовому нікотині

У сольової заправки багато шанувальників, давайте розберемося, чому вона так подобається вейперам.

• Швидкість насичення

• Відсутність домішок, які псували смак та запах жижки

• Економія жижи та коштів за рахунок невеликого споживання

• Відсутність ТХ (удар по горлу) та м'яка пара

• Дешевизна пристрою під сольову рідину (pod-система)

• Можливість кинути курити цигарки

• Більш тривалий термін зберігання

Переваги сольової заправки складно оскаржити, але необхідно згадати і недоліки, щоб ви знали всі нюанси паріння і були готові до них. Парити сольову жижу варто обережно. Не робіть додаткових затягувань, якщо вже відчули насичення. Надлишок нікотину в організмі може викликати передозування, яке супроводжується запамороченням, нудотою, слабкістю та іншими неприємними відчуттями. До сольової жижи можна звикнути швидше і відмовитись від неї буде складно. Пам'ятайте про те, що паріння повинно бути усвідомленим і безпечним.

На чому парити сольову жижу?

Якщо ви планували використовувати сольову заправку на вейпі або будь-якій іншій потужній електронній сигареті, варто відмовитися від цієї ідеї. Такі пристрої не підходять для концентрованої сольової рідини. Ви легко зможете отримати передозування, якщо заллєте заправку в бак. Для цього вже давно винайшли безпечні електронні сигарети, які називаються под системами. До пода відносимо джули (juul), єгошки, ельфбари і т.д. Будь-яка малопотужна електронка із сигаретною затяжкою підійде для сольової рідини. Є поди відкритого типу, в які жижу необхідно заливати самостійно, а є закритого типу - випарник у вигляді картриджа з заправленою жижею. Концентрацію нікотину та смак ви також вибираєте самостійно.

Купити сольову рідину у Запоріжжі простіше простого! Шукайте нас за адресою проспект Соборний 145 або проспект Соборний 179! Якщо ви з іншого міста замовляйте доставку на сайті, ми відправляємо швидко!

Поширені запитання

Все залежить від того, на якому пристрої ви парите і з якою інтенсивністю. Якщо взяти наприклад флакон 30 мл, то при парінні на Ego-форматі однієї такої пляшечки вистачить на 2-3 тижні паріння помірної інтенсивності.

Якщо ж у вас потужніший девайс, а ваш атомайзер підтримує установки великих намоток, то витрата рідини значно збільшиться. У середньому одного такого флакона вистачає на 2-3 дні паріння.

Відповідь на таке запитання вимагає детальної інформації про ваш пристрій, стиль паріння, міцність та інші дрібні, але дуже важливі нюанси.

У нашому інтернет-магазині Vaper`s Lab ви завжди зможете звернутися за допомогою до наших менеджерів. Вони професіонали у своїй справі і завжди дадуть вам правильні рекомендації.

Компанія Vaper`s Lab закуповує компоненти для рідин виключно у офіційних імпортерів. Всі товари в інтернет-магазині відповідають заявленому опису та мають свій сертифікат якості, що підтверджує вищий ступінь очищення компонентів та відсутність шкідливих домішок.

Вейпінг не є лікарським засобом та панацеєю проти куріння. Це лише безпечніша альтернатива задоволення нікотинової потреби, ніж куріння аналогових сигарет. Щоб повністю кинути згубну звичку, недостатньо купити собі девайс і почати парити. Паріння допоможе вам замінити фізично та психологічно цигарку, а сам процес повної відмови потребує сили волі та власного бажання. Правильно підібрана рідина може максимально наблизити до куріння звичайних сигарет. Наші менеджери допоможуть вам у виборі рідини і завжди підкажуть, як краще особисто для вас.

Інтернет-магазин Vaper`s Lab надає якісні та авторитетні рідини для заправки електронних сигарет. У нашому асортименті можна знайти як авторські жижки, так і преміум (премки). Вся наша продукція має сертифікати якості та виготовляється у найсуворіших санітарних умовах. У нас ви зможете знайти продукцію таких брендів як:


 • HYSTERIA
 • Quick Joy
 • Native Flavour
 • Vaper`s Lab
 • XVAPE
 • BIG BOY
 • ULL
 • ZEN
 • TOP DRINK
 • TWINS
 • SOUTH BRIDGE
 • Saltex
 • Just salt
 • Geek Out
 • Vape Era
 • Dreamer


Також слід зазначити, що наш асортимент регулярно розширюється і в наявності з'являються нові цікаві та смачні жижки для ваших девайсів. Слідкуйте за новинками на нашому сайті, або ж підписуйтесь на нас у соціальних мережах ( FB, Instagram).