☎+380673689231 ☎+380503689231
Telegram VapersLab
Instagram VapersLab

Нікотин для електронних сигарет для самозамісу HiLIQ

Нікотин Нікотін Nic Organic Нікотін Nic Organic
60.00грн
Об `єм
Нікотин Сольовий нікотин для pod-систем Сольовий нікотин для pod-систем
45.00грн
★5 Закінчився
Об `єм

Нікотин для самозамісу та приготування рідини

Таке популярне явище в сучасному світі, як вейпінг або електронне паріння з використанням вапорайзерів, вейпів та електронних сигарет, має різне значення у житті кожного з нас. Для когось це просто розвага, спосіб розслабитися, зняти стрес або виділитися з більшості перехожих на вулиці. Іншим же вейпінг допомагає раз і назавжди відмовитися від шкідливої ​​звички куріння цигарок, яке сильно шкодить, як самому курячому, так і людям, що його оточують.

Зазвичай, нікотин для електронних сигарет при бажанні додається в рідину для заправки, в потрібних кількостях. Деякі готові рідини для електронних сигарет містять нікотин у різних дозуваннях, від найменших, до найміцніших.

У даному розділі вейпшопу Vaper's Lab ви можете купити нікотин для електронних сигарет та вапорайзерів окремо, для самозамішування з нуля або додавання нікотину в готові рідини.

Навіть з використанням нікотину, вейпінг у рази менш шкідливий, ніж традиційне куріння сигарет. Щоб задовольнити потреби організму, що звикли до нікотину, ви можете купити нікотин в рідкому вигляді і самостійно контролювати його дозування. Наприклад, за бажанням, можна поступово знижувати дози, що допоможе назавжди позбавитися куріння, перейшовши на нешкідливий вейпінг, без стресу і будь-яких «симптомів» фізичного відвикання.

Контроль якості на найвищому рівні

У магазині Vapers Lab ви завжди можете купити нікотин преміум класу від перевіреного виробника HiLIQ. Дана продукція офіційно схвалена американською асоціацією вейпінгу і виробляється спеціально для американського ринку, що вже говорить про дотримання найвищих стандартів.

Використовуючи цю нікотинову основу для електронних сигарет і вейпа, ви ніколи не відчуєте головного болю або інших неприємних відчуттів, характерних для низькосортних аналогів.

Нікотин HiLIQ має найвищий ступінь очищення, ви не отримаєте жодних смол та інших продуктів горіння, як у випадку зі звичайними сигаретами. Ніколи не завадите оточуючим людям їдким тютюновим димом, використовуючи тільки чисту речовину рослинного походження, яка допоможе вам позбутися згубної для здоров'я звички поступово, не створюючи зайвих стресів для організму.

Готова основа для самозамісу, співвідношення Vg Pg 

База для електронних сигарет Hysteria Balance VG 50/PG 50

База для електронних сигарет Hysteria Optimal VG 60/PG 40

База для електронних сигарет Hysteria Cloud VG 70/PG 30

Поширені запитання

Замовити товар на нашому сайті ви можете, додавши свій товар у Кошик, після чого приступити до подальшого оформлення замовлення. Після введення своїх даних наш менеджер зателефонує Вам, щоб уточнити Ваше замовлення та детально дізнатися про спосіб оплати та варіанти доставки.

Весь функціонал сайту доступний, працює та регулярно тестується у всіх популярних браузерах.

Якщо не вдається зробити замовлення - швидше за все (99.5%) проблема на вашому боці.

Що може вплинути на працездатність сайту

  • розширення - блокувальник реклами
  • віруси або шкідливі розширення браузера на вашому пристрої
  • стара версія браузера

Як виправити проблему

  • Очистіть кеш браузера (Ctrl+F5)
  • Відкрийте сайт у режимі інкогніто (приватне вікно)
  • Використовуйте інший браузер


Якщо, все ж таки, не вийде зробити замовлення на сайті - наші менеджери завжди приймуть замовлення по телефону.

тел: +38(067)3689231, +38(050)3689231

Графік роботи: 9:00 - 20:00 ЩОДЕННО


Смачної вам пари разом з VapersLab

Ви можете замовити доставку придбаного товару кур'єром до дверей вашого будинку. Просто вкажіть у формі замовлення на сайті спосіб доставки «Адресна доставка» або при замовленні за телефоном повідомте це нашому менеджеру.

Пропіленгліколь. Він служить для передачі смаку і удару по горлу, робить вашу рідину більш рідкою, щоб вата добре вбирала майбутню рідину.

Гліцерин. Його використовують для великої кількості пари та пом'якшення удару по горлу. Гліцерин використовується у великій кількості для модів з високою потужністю. Рідина без гліцерину може викликати кашель та постійні протікання вашого атомайзера.

Ароматизатори. Душа вашого майбутнього шедевра. Завдяки ароматизаторам ви зможете надати смаку вашій заправці. Ароматизатори можна змішувати між собою, отримуючи при цьому цікаві та оригінальні мікси.

Тара. Без флаконів у самозамісі не обійтися, адже куди заливати і як розмішувати готову жижу? Існують флакони різних об'ємів та з різних матеріалів, де кожен зможе знайти саме ту тару, яка буде йому зручна.

Виготовлення електронних сигарет потребує кількох інгредієнтів:

- Пропіленгліколь

- Гліцерин

- ароматизатор

- Нікотин (за бажанням)

Щоб приготувати якісну та смачну рідину для заправки електронних сигарет, компанія Vaper`s Lab використовує лише сертифіковану продукцію, що відповідає всім нормам СаНпІн. Вся наша продукція завжди свіжа, ми дотримуємося всіх санітарних умов і зберігаємо готову продукцію в спеціальному місці, захищеному від прямого потрапляння сонячних та ультрафіолетових променів.

Багато парильників, а особливо просунуті дедалі частіше уникають покупки готових рідин віддаючи перевагу самозамісу.

Самозаміс - спрощене вираження самостійного приготування рідини. Щоб зробити жижу самому, не обов'язково мати навички хіміка або кухаря, достатньо мати при собі всі потрібні інгредієнти та засіб для вимірювання кількості того чи іншого продукту.