☎+380673689231 ☎+380503689231
Telegram VapersLab
Instagram VapersLab

Купити сольову жижу для пода 60 мг - Top Drink SALT 30 ml

Жижи для пода Top Drink SALT 30 мл Energy Top Drink SALT Energy 30 мл
300.00грн 247.00грн
-18% ★5 New
Міцність
Жижи для пода Top Drink SALT 30 мл Fanta Mango Top Drink SALT Fanta Mango 30 мл
300.00грн 247.00грн
-18% ★5 New
Міцність
Жижи для пода Top Drink SALT 30 мл Mango Top Drink SALT Mango 30 мл
300.00грн 247.00грн
-18% ★5 New
Міцність
Жижи для пода Top Drink SALT 30 мл Multi Juice Top Drink SALT Multi Juice 30 мл
300.00грн 247.00грн
-18% ★5 New
Міцність
Жижи для пода Top Drink SALT 30 мл Cola Top Drink SALT Cola 30 мл
300.00грн 247.00грн
New ★5 Закінчився
Міцність
Жижи для пода Top Drink SALT 30 мл Fanta Top Drink SALT Fanta 30 мл
300.00грн 247.00грн
New ★5 Закінчився
Міцність
Жижи для пода Top Drink SALT 30 мл Sprite Top Drink SALT Sprite 30 мл
300.00грн 247.00грн
New ★5 Закінчився
Міцність

Купити сольову жижу для пода 60 мг - Top Drink SALT 30 ml

Жижа для пода на сольовому нікотині Top Drink Salt 30 ml

Top Drink Salt – це яскраві, незвичайні, освіжаючі та насичені смаки популярних напоїв та відомих газировок. Що вам більше до вподоби – Fanta, Енергетик, Coca-Cola, мультивітамінний сік чи соковитий тропічний манго? Може здатися, ніби ви дійсно скуштували улюблений напій, смак цих сольових жижок здається максимально реальним! Вибрати щось одне складно, тому ми радимо спробувати усі! Рідини Top Drink збалансовані, виготовлені з якісних компонентів, без домішок та шкідливих добавок. Оскільки сольова заправка, її радимо заправляти у вашу Pod-систему або будь-який інший малопотужний пристрій.

Навіщо потрібна сольова рідина? Як її використовувати?

Сольова рідина призначена для паріння на малопотужному пристрої – електронній сигареті, яка називається pod-система. Зовні поди нагадують флешку або фломастер, у пристрої міститься невеликий акумулятор і випарник. Якщо под система відкритого типу, то вейпер заливає до нього рідину самостійно. Жижа просочує гніт, при затяжці нагрівається до потрібної температури і перетворюється на пару. Сольова рідина 60 мг не зможе зробити багато пари, її навпаки тут буде небагато через високу концентрацію нікотину. Але для багатьох це плюс, оскільки парити можна непомітно. Рідина на сольовому нікотині відрізняється швидкістю насичення організму вейпера та м'якістю пари, навіть якщо міцність 60 мг/мл. Якщо у вас pod-система закритого типу, то ви лише вибираєте смак заправки, яка йде картриджами у наборах. Вони вставляються в електронну сигарету та змінюються по мірі використання.

Які переваги має заправка на сольовому нікотині для pod-систем?

Швидкість насичення та приємна пара – це не всі переваги жижи на сольовому нікотині, у цієї речовини дуже багато переваг, які нас схиляють до вибору на його користь. Бажаємо поділитися з вами всіма.

• Сольовий нікотин, проникаючи в кров, досить довго там затримується. Тобто коли ви попарите жижу 60 мг, то ще кілька годин вам буде достатньо цих кількох затяжок, які ви зробили. Весь цей час ви відчуватимете ефект насичення. А це значно заощаджує час на перекури.

• Ідеальний склад. Сольовий нікотин був створений штучним способом, а це означає, що він пройшов багато етапів очищення і не містить додаткових домішок або добавок. Паруючи сольову жижу ви відчуваєте той смак та аромат, який ви вибрали і потрібну міцність. Нічого зайвого.

• Відсутність удару по горлу (тротхіту). Паруючи органічну жижу ви могли помітити, що при затягуванні є першіння в горлі або інші неприємні відчуття. Паруючи сольову заправку такого ефекту ви не відчуєте.

• Великий вибір смаків. Існує міф, що на сольовому нікотині смаків менше, ніж на органічному. Але це не так. Вибір такий самий величезний і різноманітний.

• Допомагає курцям подолати залежність від сигарет і практично непомітно перейти на паріння. Це безпечніший вид звички. До речі, з часом можна знижувати дозування нікотину до потрібного або зовсім від нього відмовитися.

Як ви могли помітити, плюсів у сольової жижки справді багато. Так що не бійтеся експериментувати!

Купити сольову жижу у Vaper`s Lab вигідно

Компанія Vaper`s Lab займається продажем та створенням власних рідин для вейпа та інших електронних сигарет ще з 2016 року. Великий досвід у цій сфері надихає нас на те, щоб наші покупці парили лише якісну, смачну, ароматну та доступну рідину. Тому ми намагаємося забезпечити вас усім необхідним для паріння, яке приноситиме лише задоволення! До речі, в розділі «Акційні набори рідин на сольовому нікотині» ми пропонуємо вам товари з приємною знижкою, яка діє на постійній основі. Також ми робимо знижки на інші товари та навіть періодично розігруємо рідини у нашому Instagram. Запрошуємо вас стати частиною нашої вейп-сім'ї!


Поширені запитання

Компанія Vaper`s Lab закуповує компоненти для рідин виключно у офіційних імпортерів. Всі товари в інтернет-магазині відповідають заявленому опису та мають свій сертифікат якості, що підтверджує вищий ступінь очищення компонентів та відсутність шкідливих домішок.

Інтернет-магазин Vaper`s Lab надає якісні та авторитетні рідини для заправки електронних сигарет. У нашому асортименті можна знайти як авторські жижки, так і преміум (премки). Вся наша продукція має сертифікати якості та виготовляється у найсуворіших санітарних умовах. У нас ви зможете знайти продукцію таких брендів як:


 • HYSTERIA
 • Quick Joy
 • Native Flavour
 • Vaper`s Lab
 • XVAPE
 • BIG BOY
 • ULL
 • ZEN
 • TOP DRINK
 • TWINS
 • SOUTH BRIDGE
 • Saltex
 • Just salt
 • Geek Out
 • Vape Era
 • Dreamer


Також слід зазначити, що наш асортимент регулярно розширюється і в наявності з'являються нові цікаві та смачні жижки для ваших девайсів. Слідкуйте за новинками на нашому сайті, або ж підписуйтесь на нас у соціальних мережах ( FB, Instagram).

Все залежить від того, на якому пристрої ви парите і з якою інтенсивністю. Якщо взяти наприклад флакон 30 мл, то при парінні на Ego-форматі однієї такої пляшечки вистачить на 2-3 тижні паріння помірної інтенсивності.

Якщо ж у вас потужніший девайс, а ваш атомайзер підтримує установки великих намоток, то витрата рідини значно збільшиться. У середньому одного такого флакона вистачає на 2-3 дні паріння.

Відповідь на таке запитання вимагає детальної інформації про ваш пристрій, стиль паріння, міцність та інші дрібні, але дуже важливі нюанси.

У нашому інтернет-магазині Vaper`s Lab ви завжди зможете звернутися за допомогою до наших менеджерів. Вони професіонали у своїй справі і завжди дадуть вам правильні рекомендації.

Вейпінг не є лікарським засобом та панацеєю проти куріння. Це лише безпечніша альтернатива задоволення нікотинової потреби, ніж куріння аналогових сигарет. Щоб повністю кинути згубну звичку, недостатньо купити собі девайс і почати парити. Паріння допоможе вам замінити фізично та психологічно цигарку, а сам процес повної відмови потребує сили волі та власного бажання. Правильно підібрана рідина може максимально наблизити до куріння звичайних сигарет. Наші менеджери допоможуть вам у виборі рідини і завжди підкажуть, як краще особисто для вас.