☎+380673689231 ☎+380503689231
Telegram VapersLab
Instagram VapersLab

Найкращі жижи на сольовому нікотині - 60 мг - Top Drink SALT

Top Drink SALT "Cola"15 ml Top Drink SALT "Cola"15 ml
160.00грн 100.00грн
-38% ★5
Міцність
Top Drink SALT "Energy"15 ml Top Drink SALT "Energy"15 ml
160.00грн 100.00грн
-38% ★4
Міцність
Top Drink SALT "Fanta Mango"15 ml Top Drink SALT "Fanta Mango"15 ml
160.00грн 100.00грн
-38% ★5
Міцність
Top Drink SALT "Fanta"15 ml Top Drink SALT "Fanta"15 ml
160.00грн 100.00грн
-38% ★5 New
Міцність
Top Drink SALT "Mango"15 ml Top Drink SALT "Mango"15 ml
160.00грн 100.00грн
-38% ★4
Міцність
Top Drink SALT "Multi Juice"15 ml Top Drink SALT "Multi Juice"15 ml
160.00грн 100.00грн
-38% ★5
Міцність
Top Drink SALT "Sprite"15 ml Top Drink SALT "Sprite"15 ml
160.00грн 100.00грн
-38% ★4
Міцність

Найкращі жижи на сольовому нікотині - 60 мг - Top Drink SALT

Top Drink Salt – це яскраві, незвичайні, освіжаючі та насичені смаки популярних напоїв та відомих газировок. Що вам більше до вподоби – Fanta, Енергетик, Coca-Cola, мультивітамінний сік чи соковитий тропічний манго? Може здатися, ніби ви дійсно скуштували улюблений напій, смак цих сольових жижок здається максимально реальним! Вибрати щось одне складно, тому ми радимо спробувати усі! Рідини Top Drink збалансовані, виготовлені з якісних компонентів, без домішок та шкідливих добавок. Оскільки заправка сольова, її радимо заправляти у вашу Pod-систему або будь-який інший малопотужний пристрій.

Поширені запитання

Компанія Vaper`s Lab закуповує компоненти для рідин виключно у офіційних імпортерів. Всі товари в інтернет-магазині відповідають заявленому опису та мають свій сертифікат якості, що підтверджує вищий ступінь очищення компонентів та відсутність шкідливих домішок.

Інтернет-магазин Vaper`s Lab надає якісні та авторитетні рідини для заправки електронних сигарет. У нашому асортименті можна знайти як авторські жижки, так і преміум (премки). Вся наша продукція має сертифікати якості та виготовляється у найсуворіших санітарних умовах. У нас ви зможете знайти продукцію таких брендів як:


 • HYSTERIA
 • Quick Joy
 • Native Flavour
 • Vaper`s Lab
 • XVAPE
 • BIG BOY
 • ULL
 • ZEN
 • TOP DRINK
 • TWINS
 • SOUTH BRIDGE
 • Saltex
 • Just salt
 • Geek Out
 • Vape Era
 • Dreamer


Також слід зазначити, що наш асортимент регулярно розширюється і в наявності з'являються нові цікаві та смачні жижки для ваших девайсів. Слідкуйте за новинками на нашому сайті, або ж підписуйтесь на нас у соціальних мережах ( FB, Instagram).

Все залежить від того, на якому пристрої ви парите і з якою інтенсивністю. Якщо взяти наприклад флакон 30 мл, то при парінні на Ego-форматі однієї такої пляшечки вистачить на 2-3 тижні паріння помірної інтенсивності.

Якщо ж у вас потужніший девайс, а ваш атомайзер підтримує установки великих намоток, то витрата рідини значно збільшиться. У середньому одного такого флакона вистачає на 2-3 дні паріння.

Відповідь на таке запитання вимагає детальної інформації про ваш пристрій, стиль паріння, міцність та інші дрібні, але дуже важливі нюанси.

У нашому інтернет-магазині Vaper`s Lab ви завжди зможете звернутися за допомогою до наших менеджерів. Вони професіонали у своїй справі і завжди дадуть вам правильні рекомендації.

Ви можете замовити доставку придбаного товару кур'єром до дверей вашого будинку. Просто вкажіть у формі замовлення на сайті спосіб доставки «Адресна доставка» або при замовленні за телефоном повідомте це нашому менеджеру.

Фішка самостійного приготування рідини – це кайф від процесу та усвідомлення того, що ви робите собі власноруч ароматні хмари. І, безперечний плюс, що ви, знаючи свої побажання та смаки, створюєте максимально підходящий вам за всіма параметрами продукт.

Основу (базову рідину) можна придбати вже в готовому вигляді з різними пропорціями складових. А можна приготувати самостійно, підлаштовуючись під свої особисті уподобання. Балансуючи кількість пропіленгліколю (PG) та гліцерину (VG) у складі бази, ви зможете надавати різні характеристики своєї рідини. Іноді (рідко) до бази додають дистильовану воду (АD), в основному, коли доданий високий відсоток вмісту гліцерину і жижа виходить занадто густа.

Ароматизатори - щодо смаку – вибір тільки за вами та вибір – величезний. Важливо пам'ятати, що більше аромки - не означає насиченіший смак. Якщо переборщите з ароматизатором, можете не тільки зробити жижу різкою та несмачною, але й заглушити свої смакові рецептори на деякий час.

Нікотин - Дуже наполегливо рекомендуємо, при самозамісі додавати якісний нікотин тільки після настоювання вже готової рідини для паріння. Нікотин – дуже активна хімічна речовина, яка входить у різні хімічні реакції, окислюється і може змінити міцність, смак і аромат рідини, якщо додати його разом із аромками.