☎+380673689231 ☎+380503689231
Telegram VapersLab
Instagram VapersLab

Гліцерин для вейпа, гліцерин для основи, основа для самозамісу Vg

Гліцерин Гліцерин (VG) 1 літр Гліцерин (VG) 1 літр
240.00грн 180.00грн
-25% ★5
Гліцерин Гліцерин (VG) 100 Гліцерин (VG) 100 мл
70.00грн 50.00грн
-29% ★5
Гліцерин Гліцерин (VG) 500 Гліцерин (VG) 500 мл
140.00грн 100.00грн
-29% ★5
Гліцерин Гліцерин (VG) 10 л Гліцерин (VG) 10 л
2 000.00грн 1 600.00грн
-20% ★5 New

Гліцерин для вейпа - це один із головних компонентів при створенні рідини. Його використовують як виробники, так і вейпери для самозамішування. Щоб створити рідину самостійно, необхідно кілька компонентів – гліцерин, пропіленгліколь, ароматизатори та нікотин. Нікотин додавайте тільки в тому випадку, якщо раніше ви вже мали справу з ним. Вам необхідно точно знати, в яких пропорціях додавати інгредієнти, щоб не переборщити або навпаки – не додати зайвого. Пропорції залежать від того, якій рідині ви віддаєте перевагу - з м'якою парою або сильним ТХ, більш насиченій або вам важливо просто накуритися. Добре вивчіть свої уподобання таі, звичайно, практикуйтеся.

Гліцерин у вейпінгу позначають коротше, двома літерами – VG. Розшифровується як Vegetable Glycerin. Це досить тягуча густа прозора речовина без запаху, але легкий солодкуватий смак має. Гліцерин використовують у багатьох галузях, наприклад:

- у харчовій промисловості як добавку Е422, яка покращує консистенцію багатьох продуктів, впливає на обсяг випічки і робить м'якшими деякі безалкогольні напої;

- у медицині та виготовленні деяких аптечних засобів – у вигляді розчинника, антисептика, проносного та сечогінних засобів. Його використовують також і при створенні різних пігулок, мазей та сиропів;

- у сільському господарстві як речовина, яка здатна обробити насіння та рослини та захистити дерева від шкідливих комах;

- у хімічній промисловості для виготовлення паперу, різних кремів, клею, мила, пластикових та пластмасових виробів та ще безлічі інших матеріалів;

- у косметиці для створення засобів догляду за шкірою та волосся. Він чудово зволожує, пом'якшує шкіру і надає блиску волоссю.

Але для нас гліцерин важливий як основа самозамісу.

Властивості гліцерину

Гліцерин – це масляниста безбарвна рідина, що розчиняється у воді. У ньому є важливі особливості, за які його люблять вейпери. Наприклад, висока в'язкість і щільність речовини, що дозволяє створювати великі хмари пари стійкі до розсіювання з солодким післясмаком. Насолода відчувається тому що гліцерин містить аромат рослини, з якого виготовлений. У VG менш виражений тротхіт, що не так сильно б'є по горлу.

Дозування

Є безліч співвідношень компонентів, які мають свої назви та пропорції. Сьогодні ми поговоримо про найпоширеніші.

1. Traditional - 55/35/10. Це найпопулярніше для багатьох співвідношення компонентів. Тут у повному балансі поєднується яскравість смаку, пристойна кількість пари та комфортний тротхіт.

2. Velvet Cloud – 0/80/20. У цьому варіанті домінує гліцерин, рідина виходить досить щільною, це впливає на м'якість пари та відсутність удару по горлу. Парити таку жижу бажано на розігрітій намотці.

3. Ice blade - 95/0/5. Тут відсутній гліцерин зовсім, а головну роль бере пропіленгліколь. Рідина виходить рідкішою, і сильніше відчувається тротхіт. Пари тут мінімальна кількість.

4. 50/50. В даному варіанті відсутня вода, лише в рівній кількості пропіленгліколь і гліцерин, що призводить до пристойного пароутворення та помірного тротхіту.

5. 30/70. Як і в попередньому варіанті, тут немає води, але кількість гліцерину підвищена до 70%.

Чи можна парити аптечний гліцерин?

Багато вейперів знають, що існує ще аптечний гліцерин, що за смаком нагадує звичайний, але на порядок дешевше. І у багатьох виникає питання: чи можна парити аптечний гліцерин? Ми хочемо вас застерегти, аптечний гліцерин вдихати небезпечно і цей факт має кілька вагомих причин:

1. Аптечний гліцерин дуже поглинає вологу і може викликати у людини зневоднення слизових оболонок.

2. АГ може спричинити погіршення стану судин та роботи серця, підвищити холестерин.

3. АГ активує в організмі людини одну дуже небезпечну речовину – акролеїн. Він може викликати роздратування слизових оболонок і навіть руйнівним чином вплинути на дихальні шляхи.

4. Високий ризик викликати алергію.

5. Під загрозою знаходиться навіть сечостатева система.

Тому переконливо просимо вас парити лише якісну та перевірену продукцію та не економити на своєму здоров'ї.

Чи є шкода рослинного гліцерину?

Безпека рослинного гліцерину доведена безліччю лабораторних досліджень, світові асоціації охорони здоров'я це також підтверджують. Головне – парити його у правильному співвідношенні та використовувати за призначенням, у такому разі вашому здоров'ю нічого не загрожує. До того ж ви отримуєте задоволення від великих хмар пари і солодкого присмаку.

Де купити якісний та максимально очищений гліцерин?

На нашому сайті Vaper's Lab продається перевірена продукція, у безпеці якої ви можете бути впевненими на всі 100%. Ви можете придбати VG у будь-якому зручному для вас обсязі:

- 100 мл;

- 500 мл;

– 1000 мл.

Готова основа для самозамісу, співвідношення Vg Pg 

База для електронних сигарет Hysteria Balance VG 50/PG 50

База для електронних сигарет Hysteria Optimal VG 60/PG 40

База для електронних сигарет Hysteria Cloud VG 70/PG 30

Поширені запитання

Ви можете замовити доставку придбаного товару кур'єром до дверей вашого будинку. Просто вкажіть у формі замовлення на сайті спосіб доставки «Адресна доставка» або при замовленні за телефоном повідомте це нашому менеджеру.

Можна. Чиста основа для самозамішування це по суті така ж рідина, тільки без будь-якого смаку, оскільки в базі відсутні ароматизатори.

Дуже багато вейперів періодично парять основу для того, щоб відновити свої смакові рецептори, якщо вони довго парили одну й ту саму рідину. Так само чиста основа допоможе вам повернути нюх, якщо ви тільки-но перейшли від аналогових сигарет до вейпінгу. Тож купити базу та попарити її деякий час навіть корисно та необхідно.

Vaper`s Lab надає тільки якісні бази для самозамісу з різним відсотковим співвідношенням гліцерину та пропіленгліколю. Тільки європейська якість та демократична ціна.

Для того, щоб розібратися з цим питанням потрібно знати, що у кожного ароматизатора є своя певна концентрація, а в деяких випадках (наприклад, TPA) кількість аромки залежить безпосередньо від смаку. Так само слід врахувати той факт, що приготування вашого замісу має відштовхуватися від вашого мода і від ваших смакових уподобань.

Але є більш загальна статистика, яка допоможе вам визначитись із середньою концентрацією того чи іншого ароматизатора.

TPA (The Perfumer`s Apprentice)

Рекомендована концентрація: 4-20% (залежно від типу ароматизатора)

- Тютюнові: 3-8%

- Фруктові: 10-20%

- Десертні: 5-10%

XI’AN TAIMA

Середня концентрація; 3-5% (на всі типи аромки)

Solub Arome

Концентрація, що рекомендується: 4-6% (на всі типи аромки)

Native Flavour

Середня концентрація: 10-15% (на всі типи аромки)

Якщо ви все-таки сумніваєтеся в правильному дозуванні ароматизатора для вашого самозамісу, то менеджери магазину Vaper`s Lab завжди з радістю підкажуть вам точну концентрацію аромки, ґрунтуючись на ваших уподобаннях та пристрої, на якому ви паритимете свою рідину.

Багато парильників, а особливо просунуті дедалі частіше уникають покупки готових рідин віддаючи перевагу самозамісу.

Самозаміс - спрощене вираження самостійного приготування рідини. Щоб зробити жижу самому, не обов'язково мати навички хіміка або кухаря, достатньо мати при собі всі потрібні інгредієнти та засіб для вимірювання кількості того чи іншого продукту.

Виробник: (KLK Oleo) Німеччина

USP/EP Ступінь очищення: вища, 99.8%

Тип: фармакопейний, харчовий

Хімічна формула: C3H5(OH)3

Пропіленгліколь. Він служить для передачі смаку і удару по горлу, робить вашу рідину більш рідкою, щоб вата добре вбирала майбутню рідину.

Гліцерин. Його використовують для великої кількості пари та пом'якшення удару по горлу. Гліцерин використовується у великій кількості для модів з високою потужністю. Рідина без гліцерину може викликати кашель та постійні протікання вашого атомайзера.

Ароматизатори. Душа вашого майбутнього шедевра. Завдяки ароматизаторам ви зможете надати смаку вашій заправці. Ароматизатори можна змішувати між собою, отримуючи при цьому цікаві та оригінальні мікси.

Тара. Без флаконів у самозамісі не обійтися, адже куди заливати і як розмішувати готову жижу? Існують флакони різних об'ємів та з різних матеріалів, де кожен зможе знайти саме ту тару, яка буде йому зручна.