☎+380673689231 ☎+380503689231
Telegram VapersLab
Instagram VapersLab

Рідини на сольовому нікотині - Жижи на сольовому нікотині Zen 30 мл

Жижи для пода Zen Salt 30 мл Apple ZEN Salt Apple 30 мл
300.00грн 247.00грн
-18% ★5 New
Міцність
Жижи для пода Zen Salt 30 мл Cranberry ZEN Salt Cranberry 30 мл
300.00грн 247.00грн
-18% ★5 New
Міцність
Жижи для пода Zen Salt 30 мл Mango ZEN Salt Mango 30 мл
300.00грн 247.00грн
-18% ★5 New
Міцність
Жижи для пода Zen Salt 30 мл Набір 6x30 мл Набір 6x30 мл ZEN Salt
1 800.00грн 1 250.00грн
-31% ★5
Міцність
Жижи для пода Zen Salt 30 мл Banana Zen Salt Banana 30 мл
300.00грн 247.00грн
-18% ★5
Міцність
Жижи для пода Zen Salt 30 мл Kiwi Strawberry Zen Salt Kiwi Strawberry 30 мл
300.00грн 247.00грн
-18% ★5
Міцність
Жижи для пода Zen Salt 30 мл Blackberry ZEN Salt Blackberry 30 мл
300.00грн 247.00грн
New ★5 Закінчився
Міцність
Жижи для пода Zen Salt 30 мл Grape ZEN Salt Grape 30 мл
300.00грн 247.00грн
New ★5 Закінчився
Міцність

Рідини на сольовому нікотині - Жижи на сольовому нікотині Zen 30 мл

Рідина на сольовому нікотині 50 мг - 30 мл- Zen Salt 

Лінійка Zen Salt була розроблена для вейперів, які надають перевагу класичним смакам – фруктам і ягодам. І ми розуміємо це захоплення, оскільки знайомі фруктово-ягідні композиції не можуть розчарувати. Це завжди свіжість, соковитість і приємний тривалий смак. Купуючи флакони сольової жижи Zen ви знаєте, що вас чекатиме. Жодних сторонніх компонентів та присмаків, які можуть не сподобатися. У цій лінійці представлено 6 смаків:

Яблуко 

Ожина 

Журавлина

Виноград 

Манго 

Апельсин 

Крім того, ви можете придбати набір з усіма смаками, щоб спробувати кожен і насолодитися приємними легкими рідинами на сольовому нікотині. Об'єм флакона – 30 мл. Співвідношення PG/VG 50/50. Міцність можна обрати 25 і 50 мг/мл.

Як винайшли сольовий нікотин і що у складі сольової рідини?

Сольовий нікотин винайшли з метою удосконалити органічний нікотин і взяли його за основу нової розробки. В органічний нікотин додали кілька видів кислот, які у готовому варіанті за рівнем кислотності збігаються з рівнем кислотності в організмі людини. Це дозволило вдосконаленому нікотину швидше всмоктуватись у кров та насичувати організм. Вейпер в цей час відчуває, як нікотиновий голод відступає і парити вже не хочеться. У складі сольового нікотину присутні бензойна, яблучна, саліцилова та винна кислоти, які відповідають за засвоєння.

Сама сольова рідина (крім сольового нікотину) складається з ще трьох компонентів: пропіленгліколю, гліцерину та ароматизаторів. Через високу концентрацію всі сольові рідини, в основному, мають співвідношення VG/PG 50/50 для того, щоб посилити дію ароматизаторів та гліцерину. У складі досить багато пропіленгліколю, який за це відповідає.

Міцності заправки на сольовому нікотині

Рідини бувають різної міцності, ця система була створена для того, щоб ви вибрали найкомфорнішу для себе - легку, середню або досить міцну. Пройдемося за цифрами, якщо плануєте парити довго і вам не важлива швидкість насичення, то легкі рідини зі значенням 20, 25 або 30 мг ідеально підійдуть. Середня міцність, час на паріння і кількість пари вам дадуть заправки зі значенням 30-40 мг. Якщо у вас є досить сильна нікотинова залежність, то купити сольову жижу 60 мг буде найкращим рішенням.

Що краще: тютюн чи сольова жижа?

Багато хто не бачить причини переходу з тютюну на електронні сигарети на сольовому нікотині, оскільки вважають, що це ідентичні поняття і нікотин у складі шкодить однаково. Але це не так і давайте розбиратись чому.

У тютюн міститься безліч компонентів, які при горінні утворюють токсичні речовини. Електронна рідина не горить, а випаровується під час нагрівання. Та через те, що сольовий нікотин був винайдений штучним шляхом, він набагато чистіший і безпечніший. Оскільки всі зайві добавки та домішки були захищені в кілька етапів. Сольовий нікотин – це речовина, яка відповідає лише за міцність рідини, от і все.

Тютюн та сольова жижа також відрізняються швидкістю насичення. Як ми вже зазначили, сольова жижа робить це мало не миттєво, коли надходить до організму. Тютюн потребує часу для того, щоб організм «прийняв» його. Але й випаровується набагато швидше, тому у курців часто виникає бажання піти на перекур. Сольовий нікотин залишається в крові довше і за рахунок цього ще тривалий час не виникає бажання парити.

Тютюн має безліч власних смаків, відтінків, післясмаків. Іноді це приємні нотки, а іноді відштовхуючі смаки та запахи, які заважають насолодитися курінням. Сольовий нікотин із-за ступенів очищення не має будь-якого смаку чи запаху, тому ви відчуваєте лише той смак та запах, який вибрали самостійно. Salt нікотин ніяк не може зіпсувати смак аромки, може лише трохи її приглушити.

На якому пристрої парити сольову жижу 60 мг?

Через високу концентрацію парити сольову жижу необхідно на пристрої з невеликою потужністю, де встановлений правильний опір і де є сигаретна туга затяжка. Під цей опис підходить тип електронних сигарет, які називаються под системами. Найчастіше вони невеликого розміру, досить прості у використанні і зовнішнім виглядом нагадують флешку, ручку або фломастер. Под система складається з двох основних частин: акумулятора та випарника. Акумулятор тримає заряд довше, ніж вейпи, наприклад. Випарник буває закритого та відкритого типу. У відкритий тип ви можете самостійно заправити куплену рідину, встановити койли, гніт (тобто займатися повноцінним обслуговуванням свого пристрою). Закритий тип – це картриджі, які продаються у наборі. Життя у них недовге, тому після того, як жижа там закінчиться, картридж необхідно викинути і на його місце поставити новий. Не дуже екологічний варіант, але зручний тим, хто мало розуміється на електронних сигаретах і не хоче морочитися з цього приводу.

Купити рідини на сольовому нікотині та pod-системи Україна

Всі перелічені вище товари – жижки 60 мг та іншої міцності, електронні сигарети маленької потужності представлені в нашому магазині. Широкий вибір на будь-який смак та гаманець. У Vaper`s Lab є все, щоб паріння було безпечним, смачним і дуже приємним!


Поширені запитання

Інтернет-магазин Vaper`s Lab надає якісні та авторитетні рідини для заправки електронних сигарет. У нашому асортименті можна знайти як авторські жижки, так і преміум (премки). Вся наша продукція має сертифікати якості та виготовляється у найсуворіших санітарних умовах. У нас ви зможете знайти продукцію таких брендів як:


 • HYSTERIA
 • Quick Joy
 • Native Flavour
 • Vaper`s Lab
 • XVAPE
 • BIG BOY
 • ULL
 • ZEN
 • TOP DRINK
 • TWINS
 • SOUTH BRIDGE
 • Saltex
 • Just salt
 • Geek Out
 • Vape Era
 • Dreamer


Також слід зазначити, що наш асортимент регулярно розширюється і в наявності з'являються нові цікаві та смачні жижки для ваших девайсів. Слідкуйте за новинками на нашому сайті, або ж підписуйтесь на нас у соціальних мережах ( FB, Instagram).

Вейпінг не є лікарським засобом та панацеєю проти куріння. Це лише безпечніша альтернатива задоволення нікотинової потреби, ніж куріння аналогових сигарет. Щоб повністю кинути згубну звичку, недостатньо купити собі девайс і почати парити. Паріння допоможе вам замінити фізично та психологічно цигарку, а сам процес повної відмови потребує сили волі та власного бажання. Правильно підібрана рідина може максимально наблизити до куріння звичайних сигарет. Наші менеджери допоможуть вам у виборі рідини і завжди підкажуть, як краще особисто для вас.

Все залежить від того, на якому пристрої ви парите і з якою інтенсивністю. Якщо взяти наприклад флакон 30 мл, то при парінні на Ego-форматі однієї такої пляшечки вистачить на 2-3 тижні паріння помірної інтенсивності.

Якщо ж у вас потужніший девайс, а ваш атомайзер підтримує установки великих намоток, то витрата рідини значно збільшиться. У середньому одного такого флакона вистачає на 2-3 дні паріння.

Відповідь на таке запитання вимагає детальної інформації про ваш пристрій, стиль паріння, міцність та інші дрібні, але дуже важливі нюанси.

У нашому інтернет-магазині Vaper`s Lab ви завжди зможете звернутися за допомогою до наших менеджерів. Вони професіонали у своїй справі і завжди дадуть вам правильні рекомендації.

Компанія Vaper`s Lab закуповує компоненти для рідин виключно у офіційних імпортерів. Всі товари в інтернет-магазині відповідають заявленому опису та мають свій сертифікат якості, що підтверджує вищий ступінь очищення компонентів та відсутність шкідливих домішок.