Арома для вейпу Xi'an Taima Annona Squamosa — екзотична анона
| Об `єм 5 мл |
Xi'an Taima Annona Squamosa — це тропічний десерт у формі ароматизатора. Солодка, кремова м’якоть анони передає відчуття фруктового морозива з легкою ванільною ноткою. Смак розкривається плавно: спочатку соковита солодкість, потім ніжна фруктова глибина, і врешті — довгий, оксамитовий післясмак. Без різкості, без хімії — тільки натуральна насолода.
Особливості ароматизатора Xi'an Taima Annona Squamosa
- Солодкий смак стиглої анони з кремовим тоном
- Ідеальний для соло або в міксах з іншими фруктами
- Висока концентрація — достатньо кількох крапель
- Сумісний із VG/PG 50/50, 60/40, 70/30
- Не містить різких синтетичних відтінків
Застосування та рекомендації
Дозування — 6–10%. Після змішування залишіть настоятись 3–5 днів. Добре підходить як основа фруктово-кремових рідин або як самостійний смак для м’якого паріння.
Спробуйте Xi'an Taima Annona Squamosa вже сьогодні
Замовляй просто зараз і створи соковиту тропічну заправку без жодної хімії — солодкий і ніжний смак анони в кожній краплі чекає на тебе!
Більше товарів з цієї групи представлено в категорії ароматизаторів Xi'an Taima для вейпу.Інші позиції можна переглянути в розділі ароматизаторів для вейпу.
Рекомендована концентрація залежить від бази та особистих уподобань — докладніше дивіться в таблиці концентрацій Xi'an Taima.
Характеристики
| Назва | Xi'an Taima Annona Squamosa |
|---|---|
| Код товару | 2217 |
| Продавець | WordSmoke |
| Виробник: | Xi'an Taima Китай |
| Смак | Смак тропічної анони |
| Об `єм | 5 мл |
| Флакон | Темний пластик із крапельницею |
| Сумісність | Бази VG/PG |
| Призначення | Самозаміс рідин для Pod та для вейпу |
| Основа | Пропіленгліколь (PG) |
| Термін придатності | 24 місяці |