☎+380673689231 ☎+380503689231
Telegram VapersLab
Instagram VapersLab

Купить базу для вейпа Hysteria Cloud

База для електронних сигарет Balance 100 Balance 100 мл
70.00грн
Міцність
База для електронних сигарет Balance 500 Balance 500 мл
200.00грн
Міцність
База для електронних сигарет Набори бази для вейпа Hysteria 100 мл 10 шт Набори бази для вейпа Hysteria 100 мл 10 шт
700.00грн 470.00грн
-33% ★5
Міцність
База для електронних сигарет Набори бази для електронних сигарет 100 мл 3 шт Набори бази для електронних сигарет 100 мл 3 шт
210.00грн 150.00грн
-29% ★5
Міцність
База для електронних сигарет Набори бази для електронних сигарет 500 мл 10 шт Набори бази для електронних сигарет 500 мл 10 шт
2 000.00грн 1 400.00грн
-30% ★5
Міцність
База для електронних сигарет Набори бази для електронних сигарет 500 мл 3 шт Набори бази для електронних сигарет 500 мл 3 шт
600.00грн 435.00грн
-28% ★5
Міцність
База для електронних сигарет Набори бази для електронних сигарет 500 мл 5 шт Набори бази для електронних сигарет 500 мл 5 шт
1 000.00грн 725.00грн
-28% ★5
Міцність
База для електронних сигарет Набори бази для самозамісу 100 мл 5 шт Набори бази для самозамісу 100 мл 5 шт
350.00грн 235.00грн
-33% ★5 New
Міцність

Яке співвідношення VG|PG у бази Hysteria Balance? 

Виробника Hysteria вже не перший рік називають найкращим виробником баз паріння. І це почесне звання має всі підстави – продукт дійсно якісний і збирає величезну кількість позитивних відгуків. Склад проходить максимальні ступеня очищення для того, щоб у вас була можливість відчувати тільки вибраний вами смак та аромат, жодних зайвих домішок та присмаків тут немає.

Hysteria має три види співвідношення VG/PG, які відповідають усім вашим запитам: Cloud, Optimal і Balance. Cloud – це база, у складі якої 70% – гліцерин, а 30% – пропіленгліколь. Такий склад дозволяє виробляти великі та густі хмари пари. Optimal – максимально збалансований склад, який тільки можна придумати. Можливо, вас здивує, чому не 50/50, але у світі вейпінгу все трохи по-іншому. Саме Optimal дозволяє отримати ідеальну кількість пари та ідеальну передачу смаку та аромату. А ще цей вид співвідношення VG/PG підходить практично для кожної електронної сигарети. Тож при створенні самозамісу радимо звернути увагу на цей вид основи. І останній варіант, про який нам теж хотілося б поговорити – це Hysteria Balance.

 База для вейпа Hysteria Balance – це співвідношення VG/PG, яке становить 50/50. Тобто обидва ці компоненти тут у рівній кількості. Що це дає вейперу? По-перше, дуже яскравий смак заправки. Оскільки пропіленгліколю тут багато, то він посилює дію аромок, а вейпер дуже добре при парінні відчуває вибраний ним смак та аромат. По-друге, заправка досить рідка, її ідеально заправляти в pod-систему, ватка добре просочується і не горить. По-третє, пари тут буде не дуже багато, ковдру на себе перетягує смак. Та й пристрій не дозволить випускати густу пару. Але для багатьох це навіть є перевагою, оскільки можна парити і залишатися непоміченим.

Що ще потрібно для самозамісу?

До складу рідини, крім бази, входить ще кілька компонентів. Зазначимо, що не всі вони є обов'язковими і варто їх додавати, тільки якщо в цьому є необхідність.

Ароматизатори компонент обов'язковий, оскільки саме вони надають рідині для вейпа приємний смак і аромат. Ви можете вибрати аромку будь-якої категорії у цьому розділі.

Якщо ви потребуєте вгамування нікотинового голоду, то варто в заправку додати і нікотин. Він буває органічний чи сольовий. Вибрати будь-який із них як окремий компонент для самозамісу можна тут.

Також іноді до складу входить дистильована вода, вона дозволяє злегка розбавити густу жижу. Для самостійного створення рідини знадобляться тари , вони бувають пластикові та скляні.

Всі перелічені компоненти та додаткові елементи ви можете придбати у нашому інтернет-магазині Vaper`s Lab за дуже приємними цінами!

Поширені запитання

Компанія Vaper`s Lab закуповує компоненти для рідин виключно у офіційних імпортерів. Всі товари в інтернет-магазині відповідають заявленому опису та мають свій сертифікат якості, що підтверджує вищий ступінь очищення компонентів та відсутність шкідливих домішок.

Ви можете замовити доставку придбаного товару кур'єром до дверей вашого будинку. Просто вкажіть у формі замовлення на сайті спосіб доставки «Адресна доставка» або при замовленні за телефоном повідомте це нашому менеджеру.

Виготовлення електронних сигарет потребує кількох інгредієнтів:

- Пропіленгліколь

- Гліцерин

- ароматизатор

- Нікотин (за бажанням)

Щоб приготувати якісну та смачну рідину для заправки електронних сигарет, компанія Vaper`s Lab використовує лише сертифіковану продукцію, що відповідає всім нормам СаНпІн. Вся наша продукція завжди свіжа, ми дотримуємося всіх санітарних умов і зберігаємо готову продукцію в спеціальному місці, захищеному від прямого потрапляння сонячних та ультрафіолетових променів.

Весь функціонал сайту доступний, працює та регулярно тестується у всіх популярних браузерах.

Якщо не вдається зробити замовлення - швидше за все (99.5%) проблема на вашому боці.

Що може вплинути на працездатність сайту

  • розширення - блокувальник реклами
  • віруси або шкідливі розширення браузера на вашому пристрої
  • стара версія браузера

Як виправити проблему

  • Очистіть кеш браузера (Ctrl+F5)
  • Відкрийте сайт у режимі інкогніто (приватне вікно)
  • Використовуйте інший браузер


Якщо, все ж таки, не вийде зробити замовлення на сайті - наші менеджери завжди приймуть замовлення по телефону.

тел: +38(067)3689231, +38(050)3689231

Графік роботи: 9:00 - 20:00 ЩОДЕННО


Смачної вам пари разом з VapersLab

Виробник: (KLK Oleo) Німеччина

USP/EP Ступінь очищення: вища, 99.8%

Тип: фармакопейний, харчовий

Хімічна формула: C3H5(OH)3

Пропіленгліколь. Він служить для передачі смаку і удару по горлу, робить вашу рідину більш рідкою, щоб вата добре вбирала майбутню рідину.

Гліцерин. Його використовують для великої кількості пари та пом'якшення удару по горлу. Гліцерин використовується у великій кількості для модів з високою потужністю. Рідина без гліцерину може викликати кашель та постійні протікання вашого атомайзера.

Ароматизатори. Душа вашого майбутнього шедевра. Завдяки ароматизаторам ви зможете надати смаку вашій заправці. Ароматизатори можна змішувати між собою, отримуючи при цьому цікаві та оригінальні мікси.

Тара. Без флаконів у самозамісі не обійтися, адже куди заливати і як розмішувати готову жижу? Існують флакони різних об'ємів та з різних матеріалів, де кожен зможе знайти саме ту тару, яка буде йому зручна.