☎+380673689231 ☎+380503689231
Telegram VapersLab
Instagram VapersLab

База для вейпа Hysteria Optimal 60/40

База для електронних сигарет Optimal 100 Optimal 100 мл
70.00грн
Міцність
База для електронних сигарет Optimal 500 Optimal 500 мл
200.00грн
Міцність
База для електронних сигарет Набори бази для вейпа Hysteria 100 мл 10 шт Набори бази для вейпа Hysteria 100 мл 10 шт
700.00грн 470.00грн
-33% ★5
Міцність
База для електронних сигарет Набори бази для електронних сигарет 100 мл 3 шт Набори бази для електронних сигарет 100 мл 3 шт
210.00грн 150.00грн
-29% ★5
Міцність
База для електронних сигарет Набори бази для електронних сигарет 500 мл 10 шт Набори бази для електронних сигарет 500 мл 10 шт
2 000.00грн 1 400.00грн
-30% ★5
Міцність
База для електронних сигарет Набори бази для електронних сигарет 500 мл 3 шт Набори бази для електронних сигарет 500 мл 3 шт
600.00грн 435.00грн
-28% ★5
Міцність
База для електронних сигарет Набори бази для електронних сигарет 500 мл 5 шт Набори бази для електронних сигарет 500 мл 5 шт
1 000.00грн 725.00грн
-28% ★5
Міцність
База для електронних сигарет Набори бази для самозамісу 100 мл 5 шт Набори бази для самозамісу 100 мл 5 шт
350.00грн 235.00грн
-33% ★5 New
Міцність

База для вейпа Hysteria Optimal - все, що потрібно знати

Базу для паріння Optimal від виробника Hysteria ми б назвали найуніверсальнішою з усіх, оскільки в ній міститься співвідношення VG/PG 60/40, яке дозволяє використовувати його практично на будь-якій електронній сигареті. Адже співвідношення VG/PG 70/30 найбільше підходить потужним вейпам, а VG/PG 50/50 малопотужним pod-системам. База для вейпа Hysteria Optimal - це золота середина і найбільш комфортний варіант для будь-якого вейпера. Чим ще гарна ця база? За відчуттями Optimal дає непогану кількість пари і досить яскравий смак, а на інших базах довелося б вибирати - або те, або те. Тут ви отримуєте все і однозначно виграєте.

З чого складається основа Hysteria Optimal?

Ми з вами говорили про співвідношення компонентів VG/PG, давайте трохи докладніше розберемо обидва ці компоненти. VG означає Vegetable Glycerin (рослинний гліцерин). Речовина не нова, гліцерин використовується чи не у всіх існуючих промисловостях від хімічної до харчової. І у вейпінгу має велике значення, адже без VG рідина була б непридатною. Багато вейперів люблять вейпінг за пар - густий, приємний і ароматний. Саме гліцерин дозволяє вашій електронній сигареті видавати таку пару. Без нього жижа була б надто плинною, перенасиченою і сильно била по горлу. Тому у вейпінгу існує баланс двох основних компонентів, які становлять основу для паріння. Другий не менш важливий компонент – PG (пропіленгліколь). Дуже схожий зовні і за консистенцією на гліцерин – також трохи густуватий, прозорий, не має запаху чи смаку. Але властивості в нього є інші. Пропіленгліколь відповідає за розкриття всіх компонентів, якісне поєднання їх між собою і навіть посилює їх смакові якості. Саме тому якщо в заправці для вейпа переважає PG, вона здається дуже яскравою та насиченою. Без пропіленгліколю рідина також не мала б сенсу, інакше довелося б парити занадто густу заправку без особливого аромату або смаку.

Переваги бази Hysteria Optimal

Нам складно говорити за всі бази світу, але в цьому ми впевнені на всі 100%. Її якість незаперечна і дуже добре відчувається вже при першій затяжці рідини для електронних сигарет. Вона виходить м'якою, приємною, ароматною і до шаленства смачною! Інакше бути не може. При створенні самозамісу ви навіть помітите, що працювати з цим компонентом легко та зручно, а процес ніби йде по маслу. Але ніякої магії, це лише професійний підхід виробника Hysteria до своєї продукції і любов до вейперів, які її використовують.

Вибрати будь-який об'єм та міцність бази Hysteria Optimal ви можете тут.


Поширені запитання

Фішка самостійного приготування рідини – це кайф від процесу та усвідомлення того, що ви робите собі власноруч ароматні хмари. І, безперечний плюс, що ви, знаючи свої побажання та смаки, створюєте максимально підходящий вам за всіма параметрами продукт.

Основу (базову рідину) можна придбати вже в готовому вигляді з різними пропорціями складових. А можна приготувати самостійно, підлаштовуючись під свої особисті уподобання. Балансуючи кількість пропіленгліколю (PG) та гліцерину (VG) у складі бази, ви зможете надавати різні характеристики своєї рідини. Іноді (рідко) до бази додають дистильовану воду (АD), в основному, коли доданий високий відсоток вмісту гліцерину і жижа виходить занадто густа.

Ароматизатори - щодо смаку – вибір тільки за вами та вибір – величезний. Важливо пам'ятати, що більше аромки - не означає насиченіший смак. Якщо переборщите з ароматизатором, можете не тільки зробити жижу різкою та несмачною, але й заглушити свої смакові рецептори на деякий час.

Нікотин - Дуже наполегливо рекомендуємо, при самозамісі додавати якісний нікотин тільки після настоювання вже готової рідини для паріння. Нікотин – дуже активна хімічна речовина, яка входить у різні хімічні реакції, окислюється і може змінити міцність, смак і аромат рідини, якщо додати його разом із аромками.

Можна. Чиста основа для самозамішування це по суті така ж рідина, тільки без будь-якого смаку, оскільки в базі відсутні ароматизатори.

Дуже багато вейперів періодично парять основу для того, щоб відновити свої смакові рецептори, якщо вони довго парили одну й ту саму рідину. Так само чиста основа допоможе вам повернути нюх, якщо ви тільки-но перейшли від аналогових сигарет до вейпінгу. Тож купити базу та попарити її деякий час навіть корисно та необхідно.

Vaper`s Lab надає тільки якісні бази для самозамісу з різним відсотковим співвідношенням гліцерину та пропіленгліколю. Тільки європейська якість та демократична ціна.

Для того, щоб розібратися з цим питанням потрібно знати, що у кожного ароматизатора є своя певна концентрація, а в деяких випадках (наприклад, TPA) кількість аромки залежить безпосередньо від смаку. Так само слід врахувати той факт, що приготування вашого замісу має відштовхуватися від вашого мода і від ваших смакових уподобань.

Але є більш загальна статистика, яка допоможе вам визначитись із середньою концентрацією того чи іншого ароматизатора.

TPA (The Perfumer`s Apprentice)

Рекомендована концентрація: 4-20% (залежно від типу ароматизатора)

- Тютюнові: 3-8%

- Фруктові: 10-20%

- Десертні: 5-10%

XI’AN TAIMA

Середня концентрація; 3-5% (на всі типи аромки)

Solub Arome

Концентрація, що рекомендується: 4-6% (на всі типи аромки)

Native Flavour

Середня концентрація: 10-15% (на всі типи аромки)

Якщо ви все-таки сумніваєтеся в правильному дозуванні ароматизатора для вашого самозамісу, то менеджери магазину Vaper`s Lab завжди з радістю підкажуть вам точну концентрацію аромки, ґрунтуючись на ваших уподобаннях та пристрої, на якому ви паритимете свою рідину.

Компанія Vaper`s Lab закуповує компоненти для рідин виключно у офіційних імпортерів. Всі товари в інтернет-магазині відповідають заявленому опису та мають свій сертифікат якості, що підтверджує вищий ступінь очищення компонентів та відсутність шкідливих домішок.

Виробник: (KLK Oleo) Німеччина

USP/EP Ступінь очищення: вища, 99.8%

Тип: фармакопейний, харчовий

Хімічна формула: C3H5(OH)3

Виробник: (BASF) Німеччина

USP/EP Ступінь очищення: вища, 99.8%

Тип: фармакопейний, харчовий

Хімічна формула: СH2(OH)-СH(OH)-СH3