☎+380673689231 ☎+380503689231
Telegram VapersLab
Instagram VapersLab

Замовити доставку одноразової електронної сигарети SAB недорого

SAB 2500 Apple cake (яблучний пиріг) Apple cake (яблучний пиріг)
440.00грн
New ★5 Закінчився
SAB 2500 Banana yogurt (банановий йогурт) Banana yogurt (банановий йогурт)
440.00грн
New ★5 Закінчився
SAB 2500 Caramel cream (крем карамель) Caramel cream (крем карамель)
440.00грн
New ★5 Закінчився
SAB 2500 Coconut ice cream (кокосове морозиво) Coconut ice cream (кокосове морозиво)
440.00грн
New ★5 Закінчився
SAB 2500 Cuban cigar (кубинська сигара) Cuban cigar (кубинська сигара)
440.00грн
New ★4 Закінчився
SAB 2500 Cucumber lemonade (огірковий лимонад) Cucumber lemonade (огірковий лимонад)
440.00грн
New ★5 Закінчився
SAB 2500 Full energy (енергетик) Full energy (енергетик)
440.00грн
New ★5 Закінчився
SAB 2500 Heisenberg mint (м’ята) Heisenberg mint (м’ята)
440.00грн
New ★5 Закінчився

Одноразова електронна сигарета – pod-система SAB у Запоріжжі

Якщо ви давно шукали досконалу одноразову електронну сигарету високої якості, можемо вас порадувати, адже ви її знайшли! Раді представити вам новинку на сайті Vaper`s Lab, і це одноразова pod-система від компанії SAB. Чудовий дизайн, надійність, незаперечна якість та величезний вибір смаків підкуповує з першого знайомства. Впевнені, спробувавши якось саме цю продукцію, вам буде складно перейти на щось інше. Ця pod-система закохує з першої затяжки.

Скільки смаків представлено в лінійці від SAB?

Найчастіше виробники одноразових електронних сигарет пропонують споживачеві досить обмежений вибір смаків, та й зазвичай це класичні композиції, такі як фрукти, ягоди або тютюн. Але з одноразовими pod-системами SAB все інакше, оскільки тут на вас чекає цілих 45 смаків! І кожен із них – це неповторні поєднання, багатогранні композиції, які хочеться парити 24/7. Як щодо карамельного капучино, бананового йогурту, фісташкового морозива, вишневого пончика чи фруктового сорбету? І це лише частина смаків, які ми перерахували, тут вибір точно вас порадує. І оскільки електронна сигарета має обмеження по затяжках, щоразу ви можете куштувати новий смак та радувати себе унікальними смаковими композиціями від SAB.

Особливості паріння електронної сигарети SAB

Паріння на одноразовій електронній сигареті SAB – це приємне задоволення. Як ми вже відзначили, широкий вибір смаків напевно вас порадує, але їхня яскравість, насиченість і аромат і зовсім вражає. Незважаючи на те, що цей одноразовий пристрій, виробники зробили його максимально якісним та цікавим. Парити на поді SAB легко і не вимагає від вас жодних зусиль або певних знань у сфері вейпінгу. Після того як ви розпакуєте пристрій, його можна відразу починати парити. Ви робите затяжку і готово! Це одна з основних переваг у порівнянні з іншими пристроями, які необхідно обслуговувати, чистити, заправляти чи модифікувати самостійно. Одноразові поди - це найкращий варіант для тих, хто цінує свій час і не хоче відволікатися на обслуговування електронного пристрою. Після того, як рідина у випарнику закінчиться, ви можете придбати нову електронну сигарету.

Якщо порівнювати вейпінг з курінням, то можна відзначити, що перший варіант вигідніший, безпечніший і приємніший. Наприклад, одна така електронна сигарета дорівнює 5-7 пачкам звичайних сигарет. Але замість їдкого диму ви отримуєте ароматну і дуже смачну пару, яка не шкодить ні вам, ні оточуючим.

На якому нікотині рідини для pod-системи SAB?

У складі рідин одноразових електронних сигарет від SAB міститься сольовий нікотин. Це речовина, яка була винайдена штучним шляхом на основі органічного нікотину. Це було зроблено з метою максимально покращити ті якості, які мав органічний нікотин. Наприклад, прибрати тротхіт, прискорити час насичення клітин організму нікотином і безпосередньо наблизити бажаний ефект, посилити яскравість смаку та аромату, якісніше передавати міцність. Міцнсть сольового нікотину варіюється від 20 до 65 мг/мл. Відповідно, від найлегшої до найміцнішої заправки. Одноразова електронна сигарета SAB містить у своєму складі 20 мг/мл сольового нікотину, це означає, що заправка сама по собі досить легка. Але через кілька затяжок все ж таки якісно втамовує нікотиновий голод на кілька годин.

Також у складі рідини крім сольового нікотину міститься рослинний гліцерин, пропіленгліколь та ароматизатори. Гліцерин, він же VG, відповідальний за пароутворення та є одним із компонентів для створення основи заправки. Але пари в одноразових пристроях небагато через невисокий вміст VG у складі, зазвичай це близько 50%. Пропіленгліколь (PG) – це розчинник, який допомагає всім компонентам стати однією рідиною та розкриває їх смакові якості на максимум. Також є важливим компонентом під час створення основи заправки. З ароматизаторами все досить просто – саме цей компонент надає рідині смаку та приємного запаху. Над створенням смаків працюють професійні міксологи.

Придбати одноразову pod-систему SAB ви можете на нашому сайті Vaper`s Lab. Продукція оригінальна, якісна та дуже смачна. Детальніше