☎+380673689231 ☎+380503689231
Telegram VapersLab
Instagram VapersLab

Сольова нікотинова жижа 50/50 - Basic Kit SALT 30 ml

Жижи для пода Basic Kit SALT 30 мл Набір Berries X Набір Basic Kit Berries X SALT 30 мл
250.00грн
★5 Закінчився
Міцність
Жижи для пода Basic Kit SALT 30 мл Набір Cranberry Herbs Набір Basic Kit Cranberry Herbs SALT 30 мл
250.00грн
★5 Закінчився
Міцність
Жижи для пода Basic Kit SALT 30 мл Набір Fruits Garden Набір Basic Kit Fruits Garden SALT 30 мл
250.00грн
★5 Закінчився
Міцність
Жижи для пода Basic Kit SALT 30 мл Набір Mango God Набір Basic Kit Mango God SALT 30 мл
250.00грн
★5 Закінчився
Міцність
Жижи для пода Basic Kit SALT 30 мл Набір Melon Blues Набір Basic Kit Melon Blues SALT 30 мл
250.00грн
★5 Закінчився
Міцність
Жижи для пода Basic Kit SALT 30 мл Набір Mint Gum Набір Basic Kit Mint Gum SALT 30 мл
250.00грн
★5 Закінчився
Міцність

Сольова нікотинова жижа 50/50 - Basic Kit SALT 30 ml

Набори для самозамісу стають все популярнішими, оскільки безліч колишніх курців переходять на вейпінг, цікавляться цією сферою і досить швидко починають пізнавати мистецтво самозамісу. Адже замішувати рідини самостійно це набагато цікавіше, аніж просто купити заводську заправку в магазині. Але самозаміс не такий простий, як здається, адже потрібно купувати компоненти окремо і точно знати скільки і в яких пропорціях замішувати. Якщо ви досягли певного прогресу у цій справі, то на нашому сайті ви можете знайти безліч рецептів у цьому розділі.  Але тут ми хочемо представити вам набори, де все вже готове для вашої майбутньої рідини. Необхідно лише змішати компоненти в одній тарі та отримати смачну рідину лінійки Basic Kit. Смак ви вибираєте самостійно, тут є ягоди, журавлина, фрукти, манго, диня та м'ятна жуйка.

Що входить до набору Basic Kit Salt?

Флакон для рідини на 30мл Chubby Gorilla;

18 мл гліцерину;

15 мл преміксу (аромки та пропіленгліколю);

У наборі 25 мг - Нікобустер 1,5 мл 500 мг (разом міцність готової рідини 25 мг);

У наборі 50 мг - Нікобустер 3 мл 500 мг (разом міцність готової рідини 50 мг);

У наборі 15 мг - Органік 2,25 мл 200 мг (тому міцність готової рідини 15 мг).

Купити сольову рідину для електронних сигарет

Сольова рідина – це заправка для вашої електронної сигарети, у складі якої знаходиться сольовий нікотин. Цей компонент відповідає за міцність заправки та насичує ваш організм протягом кількох секунд. Паруйте сольову жижу лише на малопотужному пристрої, будь-яка pod-система ідеально для цього підійде. До речі, в нашому інтернет-магазині ви можете купити не тільки  рідини на сольовому нікотині   , а й електронні сигарети для їхнього паріння.

Електронні сигарети: переваги перед класичними сигаретами

Звичайні сигарети давно визнали небезпечними і шкідливими не тільки для самого курця, але і для оточуючих. Тому в електронних сигарет перед ними є безліч переваг, до них ми відносимо:

• легкість у використанні

• приємний смак та аромат

• відсутність кашлю при вдиху

• дешевизну

• можливість знижувати дозування нікотину

• величезну кількість смаків

Переходь на правильну сторону разом з Vaper`s Lab!

Поширені запитання

Дуже часто новачки-парники задаються питанням «чому жовтіє рідина для електронних сигарет?». Причин може бути кілька, давайте з розберемо:

1. Ви використовуєте рідину з тютюновим або десертним ароматизатором. Більшість ароматизаторів виготовляються на натуральній основі, і тому мають колір, що відповідає кольору продукту, смак якого він передає. Якщо ви парите рідину зі смаком кави, процес потемніння рідини цілком нормальний, і її коричневий відтінок зовсім не означає що вона зіпсована. Це також стосується інших ароматизаторів на кшталт шоколаду, пирога, кока-коли тощо.

2. Окислення нікотину. Насправді легке окислення нікотину зовсім не страшне явище, а цілком нормальний процес. Це відбувається тому, що нікотин дуже чутливий до сонячних променів, і їхнє пряме потрапляння тягне за собою зміну кислотності нікотину. Але якщо рідина стоїть вже тривалий час (більше двох років), то парити її не рекомендується, оскільки це може призвести до негативних наслідків для ШКТ.

3. Рідина потемніла, коли я залив її в атомайзер. Тут може бути лише одна причина – нагар на випарнику (Койле). Щоб виправити цю ситуацію потрібно лише замінити зіпсований випарник на новий і жижа темніти більше не буде.

Ви можете замовити доставку придбаного товару кур'єром до дверей вашого будинку. Просто вкажіть у формі замовлення на сайті спосіб доставки «Адресна доставка» або при замовленні за телефоном повідомте це нашому менеджеру.

Компанія Vaper`s Lab закуповує компоненти для рідин виключно у офіційних імпортерів. Всі товари в інтернет-магазині відповідають заявленому опису та мають свій сертифікат якості, що підтверджує вищий ступінь очищення компонентів та відсутність шкідливих домішок.

Все залежить від того, на якому пристрої ви парите і з якою інтенсивністю. Якщо взяти наприклад флакон 30 мл, то при парінні на Ego-форматі однієї такої пляшечки вистачить на 2-3 тижні паріння помірної інтенсивності.

Якщо ж у вас потужніший девайс, а ваш атомайзер підтримує установки великих намоток, то витрата рідини значно збільшиться. У середньому одного такого флакона вистачає на 2-3 дні паріння.

Відповідь на таке запитання вимагає детальної інформації про ваш пристрій, стиль паріння, міцність та інші дрібні, але дуже важливі нюанси.

У нашому інтернет-магазині Vaper`s Lab ви завжди зможете звернутися за допомогою до наших менеджерів. Вони професіонали у своїй справі і завжди дадуть вам правильні рекомендації.