☎+380673689231 ☎+380503689231
Telegram VapersLab
Instagram VapersLab

Заправки на сольовому нікотині 50/50 - 30 ml - TWINS SALT

Жижи для пода TWINS SALT 30 мл Набір Banana Ice Набір TWINS Banana Ice 30 мл
170.00грн
★5 Закінчився
Жижи для пода TWINS SALT 30 мл Набір Bubble Gum Набір TWINS Bubble Gum 30 мл
170.00грн
★5 Закінчився
Жижи для пода TWINS SALT 30 мл Набір Cola Dew Набір TWINS Cola Dew 30 мл
170.00грн
★5 Закінчився
Жижи для пода TWINS SALT 30 мл Набір Good Tobacco Набір TWINS Good Tobacco 30 мл
170.00грн
★5 Закінчився
Жижи для пода TWINS SALT 30 мл Набір Kiwi Strawberry Набір TWINS Kiwi Strawberry 30 мл
170.00грн
★5 Закінчився
Жижи для пода TWINS SALT 30 мл Набір Lime Strawberry Набір TWINS Lime Strawberry 30 мл
170.00грн
★5 Закінчився
Жижи для пода TWINS SALT 30 мл Набір Melon Cherry Набір TWINS Melon Cherry 30 мл
170.00грн
★5 Закінчився
Жижи для пода TWINS SALT 30 мл Набір Melon Coconut Набір TWINS Melon Coconut 30 мл
170.00грн
★5 Закінчився

Заправка на сольовому нікотині 50/50 - 30 ml - TWINS SALT

Створити рідину самому – це завжди цікавий та захоплюючий процес. Правда не завжди для нього вистачає знань та досвіду. Але ж треба з чогось починати, чи не так? Тому набори TWINS 30 мл – це ідеальна для цього можливість. Тут уже підібрано всі необхідні інгредієнти у потрібній кількості. Лише змішайте їх і отримайте смачну заправку для паріння!

У складі набору TWINS входить сольовий нікотин, який має велику кількість переваг. Наприклад:

• Швидке насичення, на відміну класичного нікотину. Ви робите кілька затягувань і вже відчуваєте ефект.

• Мінімальний тротхіт (удар по горлу) або його відсутність.

• Найменша витрата рідини

• Паріння на малопотужній електронній сигареті, яка коштує недорого та досить проста у використанні.

Набір TWINS – це перший крок до пізнання мистецтва самозамісу. Цей процес творчий і потребує певних знань. І навіть процес навчання дуже надихає створення чогось абсолютно унікального! А набір TWINS допомагає зрозуміти, що для цього потрібно і як все працює.

Смаки в цій лінійці один краще за інший, спочатку навіть складно вибрати, що спробувати першим. На вибір освіжаючий банан, ароматна жуйка, легендарна кола, розкішний тютюн, дует ківі та полуниці, лайма та полуниці, дині та вишні, дині та кокосу, червона смородина та інші лісові ягідки. Вибирайте те, що до вподоби особисто вам!

Склад рідини для паріння на сольовому нікотині.

Будь-яка рідина, що представлена у світі вейпінгу, має приблизно однаковий склад. Різними рідинами роблять співвідношення цих компонентів, пропорції та дозування. Якась жижа виходить густішою і солодкуватою і здатна виробляти багато пари, якась розрахована тільки на швидке паріння і в ній акцент йде лише на міцність. Одні жижи яскраві та насичені, інші приглушені. Відповідно й електронні сигарети для цих жижок мають бути різні.

До складу будь-якої рідини обов'язково входять пропіленгліколь, гліцерин, ароматизатори та нікотин. Якщо ви ще не чули термін «база» чи «основа жижи», то йдеться про змішування пропіленгліколю та гліцерину, які й утворюють цю базу для паріння. Вони схожі між собою за властивостями – прозорі жижи без особливого смаку та запаху, злегка в'язкуваті та маслянисті. Фактично це вже готова заправка, щоб почати парити, але їй не вистачає приємного смаку та аромату. Цим займаються ароматизатори. Саме аромки створюють таку різноманітність та величезний вибір на ринку вейпінгу. Фруктові, ягідні, шоколадні, десертні, алкогольні чи тютюнові. Знайти на полицях магазинів або в інтернеті можна що завгодно. Але багатьом вейперам для повного щастя не вистачає міцності, яка є в оригінальних сигаретах. Тому для цього існує нікотин. Органічний чи сольовий – вибір персональний. Читати більше про види нікотину та інші компоненти заправки ви можете у нашому блозі. (ПЕРЕЛИНКОВКА) https://vaperslab.com.ua/news/ 

Що таке співвідношення VG/PG? Яке співвідношення у рідинах Twins?

Трохи вище ми згадали про основу для паріння, що складається з пропіленгліколю та гліцерину. У вейпінгу ці два компоненти позначаються так: PG та VG. Саме співвідношення впливає на пару, смак, аромат, насичення, просочення тощо. Якщо в жижи більше гліцерину, то ви зможете випускати великі та густі хмари та парити на вейпі (потужній електронній сигареті з баком, де достатньо об'ємний відсік для рідини). Якщо в заправці досить великий відсоток пропіленгліколю, то рідина буде яскравою, насиченою та плинною. Такий варіант добре підходить для малопотужних пристроїв - pod-систем.

Усього існує кілька варіантів співвідношення, але на приклад наведемо ті, які користуються найбільшою популярністю.

• VG/PG 70/30. Тут акцент йде на гліцерин, а значить на пару та густоту. Також добре відчувається солодкість, вона властива рослинному гліцерину і віддає нею в жижи.

• VG/PG 60/40. Максимально збалансована заправка, де все в ідеалі – пар, смак та насичення.

• VG/PG 50/50. Варіант для тих, хто вважає за краще парити концентровані насичені заправки. 50/50 найчастіше використовують на pod-системах. І саме це співвідношення представлене у лінійці Twins Salt.

На чому парити рідину Twins?

Оскільки співвідношення VG/PG ми вже з'ясували і воно становить 50/50, значить нам підходить малопотужна компактна і досить проста електронна сигарета. Pod-системи були створені з тією метою, щоб парити на них міцні жижки на сольовому нікотині.

Поширені запитання

Ви можете замовити доставку придбаного товару кур'єром до дверей вашого будинку. Просто вкажіть у формі замовлення на сайті спосіб доставки «Адресна доставка» або при замовленні за телефоном повідомте це нашому менеджеру.

Дуже часто новачки-парники задаються питанням «чому жовтіє рідина для електронних сигарет?». Причин може бути кілька, давайте з розберемо:

1. Ви використовуєте рідину з тютюновим або десертним ароматизатором. Більшість ароматизаторів виготовляються на натуральній основі, і тому мають колір, що відповідає кольору продукту, смак якого він передає. Якщо ви парите рідину зі смаком кави, процес потемніння рідини цілком нормальний, і її коричневий відтінок зовсім не означає що вона зіпсована. Це також стосується інших ароматизаторів на кшталт шоколаду, пирога, кока-коли тощо.

2. Окислення нікотину. Насправді легке окислення нікотину зовсім не страшне явище, а цілком нормальний процес. Це відбувається тому, що нікотин дуже чутливий до сонячних променів, і їхнє пряме потрапляння тягне за собою зміну кислотності нікотину. Але якщо рідина стоїть вже тривалий час (більше двох років), то парити її не рекомендується, оскільки це може призвести до негативних наслідків для ШКТ.

3. Рідина потемніла, коли я залив її в атомайзер. Тут може бути лише одна причина – нагар на випарнику (Койле). Щоб виправити цю ситуацію потрібно лише замінити зіпсований випарник на новий і жижа темніти більше не буде.

Все залежить від того, на якому пристрої ви парите і з якою інтенсивністю. Якщо взяти наприклад флакон 30 мл, то при парінні на Ego-форматі однієї такої пляшечки вистачить на 2-3 тижні паріння помірної інтенсивності.

Якщо ж у вас потужніший девайс, а ваш атомайзер підтримує установки великих намоток, то витрата рідини значно збільшиться. У середньому одного такого флакона вистачає на 2-3 дні паріння.

Відповідь на таке запитання вимагає детальної інформації про ваш пристрій, стиль паріння, міцність та інші дрібні, але дуже важливі нюанси.

У нашому інтернет-магазині Vaper`s Lab ви завжди зможете звернутися за допомогою до наших менеджерів. Вони професіонали у своїй справі і завжди дадуть вам правильні рекомендації.

Компанія Vaper`s Lab закуповує компоненти для рідин виключно у офіційних імпортерів. Всі товари в інтернет-магазині відповідають заявленому опису та мають свій сертифікат якості, що підтверджує вищий ступінь очищення компонентів та відсутність шкідливих домішок.

Ні. Політика нашої компанії не передбачає продаж рідини для електронних сигарет особам, які не досягли повноліття, навіть якщо в ній не буде нікотину.