☎+380673689231 ☎+380503689231
Telegram VapersLab
Instagram VapersLab

Рідина salt | Купити жижи Salt для pod-систем 50 мг

Рідини для POD систем Salt Geek Out - Апельсиновий джус 15 Geek Out Salt - Апельсиновий джус 15 мл
170.00грн 127.00грн
-25% ★5 New
Міцність
Рідини для POD систем Salt Geek Out - Апельсиновий джус 30 Geek Out Salt - Апельсиновий джус 30 мл
300.00грн 247.00грн
-18% ★5 New
Міцність
Рідини для POD систем Salt Geek Out - Виноградний Мікс 15 Geek Out Salt - Виноградний Мікс 15 мл
170.00грн 127.00грн
-25% ★5 New
Міцність
Рідини для POD систем Salt Geek Out - Виноградний Мікс 30 Geek Out Salt - Виноградний Мікс 30 мл
300.00грн 247.00грн
-18% ★5 New
Міцність
Рідини для POD систем Salt Geek Out - Журавлинний джус 15 Geek Out Salt - Журавлинний джус 15 мл
170.00грн 127.00грн
-25% ★5 New
Міцність
Рідини для POD систем Salt Geek Out - Журавлинний джус 30 Geek Out Salt - Журавлинний джус 30 мл
300.00грн 247.00грн
-18% ★5 New
Міцність
Рідини для POD систем Salt Geek Out - Манго 15 Geek Out Salt - Манго 15 мл
170.00грн 127.00грн
-25% ★5 New
Міцність
Рідини для POD систем Salt Geek Out - Манго 30 Geek Out Salt - Манго 30 мл
300.00грн 247.00грн
-18% ★5 New
Міцність

Рідина Salt 50 мг для Pod-систем

Рідини для вейпінгу стали популярним способом задоволення від нікотину, і серед них рідина Salt з високим вмістом нікотину надає користувачам чудовий вибір для задоволення їхніх потреб. У цій статті ми розглянемо основні характеристики рідини Salt з міцністю 50 мг, спеціально розробленої для pod-систем.

Основні характеристики рідини Salt

Перш ніж ми поглибимося в деталі, давайте розглянемо основні характеристики цієї рідини:

 • Солевий нікотин: Так
 • Міцність, мг/мл: 50 мг
 • Співвідношення VG/PG: 50/50
 • Виробник: Україна

Тепер давайте розберемося, що робить рідину Salt такою унікальною і чому вона стала популярним вибором для багатьох вейперів.

Солевий нікотин для більш гладкого задоволення

Солевий нікотин - це особлива форма нікотину, яка має кілька переваг. Вона дозволяє отримувати більші концентрації нікотину, що робить вейпінг більш м'яким і приємним. Для багатьох користувачів це означає, що їм не потрібно вдихати набагато більше пари, щоб задовольнити свою потребу в нікотині, що робить рідину Salt чудовим вибором для pod-систем, які зазвичай мають меншу потужність.

Міцність 50 мг для насиченого досвіду

Вміст нікотину в 50 мг на мілілітр робить цю рідину ідеальним вибором для тих, хто шукає насичений і швидкий спосіб задовольнити свою потребу в нікотині. Це особливо важливо для тих, хто перейшов на вейпінг з традиційних сигарет і шукає заміну, яка максимально схожа на звичний досвід куріння.

Співвідношення жижи salt VG/PG 50/50

Співвідношення VG/PG 50/50 означає, що рідина підходить як для користувачів, які віддають перевагу більшим хмарам, так і для тих, хто цінує більш насичений смак. Ця рівновага забезпечує відмінне поєднання хмар і смаку, роблячи рідину Salt універсальним вибором для різних типів pod-систем.

Український Виробник

Рідина Salt з міцністю 50 мг представляє собою продукт українського виробника, що гарантує якість і відповідність стандартам безпеки. Це також спосіб підтримати вітчизняних виробників і розвивати внутрішній ринок.

Висновок

Рідина Salt з міцністю 50 мг для pod-систем надає користувачам чудовий вибір для задоволення їхньої потреби в нікотині. З поєднанням солевого нікотину, високої міцності і універсального співвідношення VG/PG/AD, ця рідина робить вейпінг приємним і задовільним досвідом.

Яке значення найміцніших рідин на сольовому нікотині?

Усі рідини для електронних сигарет можна розділити на кілька категорій:

 • Безнікотинові. Це заправки, в яких немає нікотину. У їхньому складі лише пропіленгліколь, гліцерин та ароматизатори. Іноді додають дистильовану воду, але цей компонент необов'язковий.
 • Легкі рідини. Вони вже є нікотин, але у невеликій кількості. Якщо ми розглядаємо сольовий нікотин, то міцність у нього буде 20-25 мг/мл. Такі заправки дають досить яскравий смак та непогану кількість пари.
 • Середні жижи. Це найпоширеніший варіант серед вейперів, які парять на сольовому нікотині. Така заправка дає швидке насичення за кілька затяжок. Це основне навіщо беруть міцну рідину. Градація міцності у неї 35, 40, 45 мг/мл
 • Міцні жижи. Призначені для колишніх курців, котрим міцність – звична справа. Потрібні для того, щоб новачок у вейпінгу м'яко перейшов із цигарок на пару. Рідина спочатку має бути міцною, щоб вейперу не захотілося знову повернути стару звичку. І з часом можна знижувати дозування, щоб зрештою взагалі відмовитися від нікотину. Рідина 50 мг salt є ідеальним варіантом для цієї мети.

Розглянемо останній пункт докладніше. Рідина 50 мг salt дає миттєве насичення. Щоб вгамувати нікотиновий голод вам знадобиться не більше 3-5 затяжок. Але треба пам'ятати про запобіжні заходи:

 1. Парити рідину salt 50 мг лише на малопотужній електронній сигареті, наприклад, pod-системі
 2. Не робити багато затяжок поспіль або надто глибоких вдихів. Вам на користь це точно не піде, оскільки можете спровокувати передозування.
 3. Зберігати флакон із жижею у недоступному місці для дітей та тварин.

Правила прості, але таке розумне споживання зможе подарувати вам необхідне враження від паріння. Придбати рідину salt 50 мг ви можете у нашому інтернет-магазині, та на 100% бути впевненими у якості цієї заправки!


Поширені запитання

Компанія Vaper`s Lab закуповує компоненти для рідин виключно у офіційних імпортерів. Всі товари в інтернет-магазині відповідають заявленому опису та мають свій сертифікат якості, що підтверджує вищий ступінь очищення компонентів та відсутність шкідливих домішок.

Інтернет-магазин Vaper`s Lab на даний момент відправляє товари виключно Новою Поштою,  JUSTIN, Укрпочта.

Все залежить від того, на якому пристрої ви парите і з якою інтенсивністю. Якщо взяти наприклад флакон 30 мл, то при парінні на Ego-форматі однієї такої пляшечки вистачить на 2-3 тижні паріння помірної інтенсивності.

Якщо ж у вас потужніший девайс, а ваш атомайзер підтримує установки великих намоток, то витрата рідини значно збільшиться. У середньому одного такого флакона вистачає на 2-3 дні паріння.

Відповідь на таке запитання вимагає детальної інформації про ваш пристрій, стиль паріння, міцність та інші дрібні, але дуже важливі нюанси.

У нашому інтернет-магазині Vaper`s Lab ви завжди зможете звернутися за допомогою до наших менеджерів. Вони професіонали у своїй справі і завжди дадуть вам правильні рекомендації.

Напевно, кожен новачок ставить питання - з чого почати вивчення вейпінгу? Ще буквально недавно ніхто не знав про такий продукт як електронні сигарети. У світі за історію тютюнової індустрії з'явилося безліч замінників і способів позбутися згубної звички. Нікотинові пластирі, таблетки, жувальні гумки та мотиваційні книги – все це сприяло лише поодинокій відмови від куріння.

Але з недавніх пір на ринок вийшов новий гравець - електронна сигарета, або як її ще називають "вейп". Так з чого почати поступову відмову від аналогових сигарет разом з вашим девайсом?

Для початку слід визначити, яку рідину слід парити. Щоб це зрозуміти, потрібно знати, для яких пристроїв призначена та чи інша рідина.

Інтернет-магазин Vaper`s Lab надає якісні та авторитетні рідини для заправки електронних сигарет. У нашому асортименті можна знайти як авторські жижки, так і преміум (премки). Вся наша продукція має сертифікати якості та виготовляється у найсуворіших санітарних умовах. У нас ви зможете знайти продукцію таких брендів як:


 • HYSTERIA
 • Quick Joy
 • Native Flavour
 • Vaper`s Lab
 • XVAPE
 • BIG BOY
 • ULL
 • ZEN
 • TOP DRINK
 • TWINS
 • SOUTH BRIDGE
 • Saltex
 • Just salt
 • Geek Out
 • Vape Era
 • Dreamer


Також слід зазначити, що наш асортимент регулярно розширюється і в наявності з'являються нові цікаві та смачні жижки для ваших девайсів. Слідкуйте за новинками на нашому сайті, або ж підписуйтесь на нас у соціальних мережах ( FB, Instagram).