☎+380673689231 ☎+380503689231
Telegram VapersLab
Instagram VapersLab

Рідини на сольовому нікотині

Geek Out Salt - Апельсиновий джус 15 ml Geek Out Salt - Апельсиновий джус 15 ml
130.00грн 100.00грн
-23% ★5 New
Міцність
Geek Out Salt - Виноградний Мікс 15 ml Geek Out Salt - Виноградний Мікс 15 ml
130.00грн 100.00грн
-23% ★5 New
Міцність
Geek Out Salt - Журавлинний джус 15 ml Geek Out Salt - Журавлинний джус 15 ml
130.00грн 100.00грн
-23% ★5 New
Міцність
Geek Out Salt - Манго 15 ml Geek Out Salt - Манго 15 ml
130.00грн 100.00грн
-23% ★5 New
Міцність
Geek Out Salt - Ожиновий Джус 15 ml Geek Out Salt - Ожиновий Джус 15 ml
130.00грн 100.00грн
-23% ★5 New
Міцність
Quick Joy Salt Milk Shake 15ml Quick Joy Salt Milk Shake 15ml
130.00грн 100.00грн
-23% ★5 New
Міцність
Quick Joy Salt Monkey Breakfast 15ml Quick Joy Salt Monkey Breakfast 15ml
130.00грн 100.00грн
-23% ★5
Міцність
Quick Joy Salt Tasty Pie 15ml Quick Joy Salt Tasty Pie 15ml
130.00грн 100.00грн
-23% ★5 New
Міцність

Рідина на сольовому нікотині

Рідина на сольовому нікотині була розроблена як альтернатива традиційним рідинам на основі вільних основ, які використовуються в більшості електронних сигарет. Основною перевагою сольових рідин є те, що вони зазвичай мають більш високу концентрацію нікотину, ніж традиційні рідини, що може бути привабливим для тих, хто шукає більш швидкий ефект насичення.

Органічні рідини для заправки електронних сигарет також містять нікотин, але в нижчій концентрації, ніж сольові рідини.

Поява сольових рідин призвела до появи нових можливостей для споживачів, які хочуть парити швидко, ефективно, відчувати яскравий смак і при цьому залишатися непоміченими. Однак, важливо відзначити, що сольові рідини також можуть бути дорожчими, ніж традиційні рідини, і вони можуть не підходити для всіх користувачів електронних сигарет залежно від їх індивідуальних потреб та переваг.

Із чого виготовляють рідини на сольовому нікотині?

Рідини на основі сольового нікотину зазвичай виготовляються шляхом поєднання звичайного нікотину з кислотами, що призводить до утворення солей нікотину, які можуть бути розчинені в рідині.

Солі нікотину зазвичай легше переносяться організмом, ніж вільний нікотин, що міститься у традиційних рідинах для електронних сигарет. Завдяки цьому сольові рідини можуть забезпечувати більш швидке та інтенсивне задоволення від нікотину.

Крім сольового нікотину, сольові рідини для електронних сигарет можуть містити такі компоненти:

  1. Пропіленгліколь (PG) та/або гліцерин (VG): Ці інгредієнти є основними компонентами рідини для електронних сигарет і використовуються для створення пари, що видихається користувачем. Зазвичай рідини на сольовому нікотині містять високу концентрацію PG, який забезпечує кращу передачу смаку, але може викликати алергічні реакції у деяких користувачів.

  2. Ароматизатори: Вони додаються для надання рідини певного смаку та запаху, і можуть містити натуральні чи штучні компоненти.

  3. Інші добавки: Можуть бути додані інші інгредієнти, такі як кулери або підсилювачі смаку, які можуть надати додаткові переваги для яскравої смакопередачі.

Важливо, що конкретний склад сольової рідини може змінюватись в залежності від виробника, рецептури та обраного смаку. Крім того, деякі користувачі можуть мати алергічні реакції на певні інгредієнти, тому важливо бути обережним при виборі рідини для електронних сигарет та уважно вивчати склад продукту перед використанням.

Купити рідини на сольовому нікотині у Запоріжжі

Ви можете придбати вейп продукцію на сайті Vaper's Lab для якісного та смачного паріння - рідини, електронні сигарети, компоненти та набори для самозамісу, розхідники, тари тощо. Докладніше з каталогом товарів можна ознайомитись тут

Поширені запитання

Інтернет-магазин Vaper`s Lab на даний момент відправляє товари виключно Новою Поштою,  JUSTIN, Укрпочта.

Інтернет-магазин Vaper`s Lab надає якісні та авторитетні рідини для заправки електронних сигарет. У нашому асортименті можна знайти як авторські жижки, так і преміум (премки). Вся наша продукція має сертифікати якості та виготовляється у найсуворіших санітарних умовах. У нас ви зможете знайти продукцію таких брендів як:


 • HYSTERIA
 • Quick Joy
 • Native Flavour
 • Vaper`s Lab
 • XVAPE
 • BIG BOY
 • ULL
 • ZEN
 • TOP DRINK
 • TWINS
 • SOUTH BRIDGE
 • Saltex
 • Just salt
 • Geek Out
 • Vape Era
 • Dreamer


Також слід зазначити, що наш асортимент регулярно розширюється і в наявності з'являються нові цікаві та смачні жижки для ваших девайсів. Слідкуйте за новинками на нашому сайті, або ж підписуйтесь на нас у соціальних мережах ( FB, Instagram).

Напевно, кожен новачок ставить питання - з чого почати вивчення вейпінгу? Ще буквально недавно ніхто не знав про такий продукт як електронні сигарети. У світі за історію тютюнової індустрії з'явилося безліч замінників і способів позбутися згубної звички. Нікотинові пластирі, таблетки, жувальні гумки та мотиваційні книги – все це сприяло лише поодинокій відмови від куріння.

Але з недавніх пір на ринок вийшов новий гравець - електронна сигарета, або як її ще називають "вейп". Так з чого почати поступову відмову від аналогових сигарет разом з вашим девайсом?

Для початку слід визначити, яку рідину слід парити. Щоб це зрозуміти, потрібно знати, для яких пристроїв призначена та чи інша рідина.

Все залежить від того, на якому пристрої ви парите і з якою інтенсивністю. Якщо взяти наприклад флакон 30 мл, то при парінні на Ego-форматі однієї такої пляшечки вистачить на 2-3 тижні паріння помірної інтенсивності.

Якщо ж у вас потужніший девайс, а ваш атомайзер підтримує установки великих намоток, то витрата рідини значно збільшиться. У середньому одного такого флакона вистачає на 2-3 дні паріння.

Відповідь на таке запитання вимагає детальної інформації про ваш пристрій, стиль паріння, міцність та інші дрібні, але дуже важливі нюанси.

У нашому інтернет-магазині Vaper`s Lab ви завжди зможете звернутися за допомогою до наших менеджерів. Вони професіонали у своїй справі і завжди дадуть вам правильні рекомендації.

Компанія Vaper`s Lab закуповує компоненти для рідин виключно у офіційних імпортерів. Всі товари в інтернет-магазині відповідають заявленому опису та мають свій сертифікат якості, що підтверджує вищий ступінь очищення компонентів та відсутність шкідливих домішок.