☎+380673689231 ☎+380503689231
Telegram VapersLab
Instagram VapersLab

Рідина salt для под систем, смак чай

Рідини для POD систем Salt BIG BOY Cacao vanila 15 BIG BOY Salt Cacao vanila 15 мл
130.00грн 100.00грн
-23% ★5 New
Міцність
Рідини для POD систем Salt BIG BOY Cookie peanuts 15 BIG BOY Salt Cookie peanuts 15 мл
130.00грн 100.00грн
-23% ★5 New
Міцність
Рідини для POD систем Salt BIG BOY Energy berry mix 15 BIG BOY Salt Energy berry mix 15 мл
130.00грн 100.00грн
-23% ★5 New
Міцність
Рідини для POD систем Salt BIG BOY Pop corn caramel 15 BIG BOY Salt Pop corn caramel 15 мл
130.00грн 100.00грн
-23% ★5
Міцність
Рідини для POD систем Salt BIG BOY Smoozie tropic fruits 15 BIG BOY Salt Smoozie tropic fruits 15 мл
130.00грн 100.00грн
-23% ★5 New
Міцність
Рідини для POD систем Salt Hysteria Blackberry 15 Hysteria Salt Blackberry 15 мл
130.00грн 100.00грн
-23% ★5 New
Міцність
Рідини для POD систем Salt Hysteria Bubblegum 15 Hysteria Salt Bubblegum 15 мл
130.00грн 100.00грн
-23% ★5 New
Міцність
Рідини для POD систем Salt Hysteria Chocolate 15 Hysteria Salt Chocolate 15 мл
130.00грн 100.00грн
-23% ★4 New
Міцність

Сольові рідини salt зі смаком чаю

Вибір сольових рідин величезний і різноманітний, тому на сторінках нашого каталогу ви знайдете для себе будь-які поєднання та найсмачніші композиції – десерти, випічку, напої, фрукти, ягоди, цукерки чи тютюн. І навіть рідина salt чай доступна вам у вигляді рідини для паріння.

Як сольова рідина для паріння отримує смаку напою? Що входить до складу такої рідини?

Сольова рідина для паріння зі смаком чаю може містити різні ароматичні добавки, які імітують смак та аромат цього напою. Такі добавки можуть бути як природного, і штучного походження. До складу сольових рідин також входять солі нікотину, пропіленгліколь, гліцерин та різні ароматичні сполуки.

Для отримання смаку чаю в сольову рідину можуть додаватися ароматичні сполуки, які імітують смак чаю, наприклад екстракт чаю, ефірну олію м'яти, лимона, апельсина або інших фруктів. Крім того, для створення особливого аромату та смаку можуть додаватися натуральні трави та спеції, такі як імбир, кориця, кардамон, аніс або квітки жасмину.

Важливо, що сольові рідини містять нікотин, який є речовиною, що викликає залежність. Тому використання сольових рідин має бути усвідомленим та обмеженим. Навіть якщо заправка зі смаком чаю вам дуже подобається, не робіть зайві затяжки, адже вони можуть нашкодити вашому здоров'ю. Адже мета паріння - задоволення і тільки.

За що відповідають компоненти у сольовій рідині для електронних сигарет?

Компоненти, що входять до сольової рідини для електронних сигарет, виконують різні функції та відповідають за різні аспекти якості рідини.

 1.   Солі нікотину – це основний компонент сольових рідин, який забезпечує насиченість рідини нікотином. Солі нікотину дозволяють досягти більш швидкого та ефективного задоволення потреб у нікотині, ніж традиційні рідини для електронних сигарет.
 2. Пропіленгліколь (PG) і гліцерин (VG) - це носії смаку та аромату в сольових рідинах. Вони також впливають на консистенцію та забезпечують хмари пари. Пропіленгліколь забезпечує більш сильний смак, але менше пари, у той час як гліцерин надає рідині більш щільну консистенцію і більше пари.
 3. Ароматизатори - це добавки, які надають сольовим рідинам різні смаки та аромати, такі як фрукти, ягоди, м'ята, тютюн, десерти та інші.
 4. Вода - добавка, яка може використовуватися для розведення сольової рідини зменшення концентрації нікотину. Найчастіше воду додають у самозамісах.
 5. Інші добавки можуть бути використані для досягнення конкретних характеристик сольових рідин, таких як посилення смаку або приємний холодок.

Важливо відзначити, що якість та безпека сольових рідин залежать від якості та відповідності кожного компонента певним стандартам та вимогам. Тому вибір якісних та сертифікованих сольових рідин є важливим фактором для безпечного та приємного паріння. Купуючи продукцію в інтернет магазині Vaper's Lab, ви апріорі отримуєте високоякісні товари для паріння.

Що ще можна придбати у нашому інтернет-магазині?

В інтернет-магазині Vaper's Lab можна знайти широкий асортимент продукції для електронних сигарет та паріння. Крім сольових рідин тут ви знайдете:

- органічні та безнікотинові рідини

- товари для самозамісу - базу, ароматизатори, нікотин та тари для змішування компонентів

- готові набори для самозамісу

- розхідники

- pod-системи та одноразові електронні сигарети

- оптову продукцію

Детальніше

Поширені запитання

Інтернет-магазин Vaper`s Lab надає якісні та авторитетні рідини для заправки електронних сигарет. У нашому асортименті можна знайти як авторські жижки, так і преміум (премки). Вся наша продукція має сертифікати якості та виготовляється у найсуворіших санітарних умовах. У нас ви зможете знайти продукцію таких брендів як:


 • HYSTERIA
 • Quick Joy
 • Native Flavour
 • Vaper`s Lab
 • XVAPE
 • BIG BOY
 • ULL
 • ZEN
 • TOP DRINK
 • TWINS
 • SOUTH BRIDGE
 • Saltex
 • Just salt
 • Geek Out
 • Vape Era
 • Dreamer


Також слід зазначити, що наш асортимент регулярно розширюється і в наявності з'являються нові цікаві та смачні жижки для ваших девайсів. Слідкуйте за новинками на нашому сайті, або ж підписуйтесь на нас у соціальних мережах ( FB, Instagram).

Інтернет-магазин Vaper`s Lab на даний момент відправляє товари виключно Новою Поштою,  JUSTIN, Укрпочта.

Компанія Vaper`s Lab закуповує компоненти для рідин виключно у офіційних імпортерів. Всі товари в інтернет-магазині відповідають заявленому опису та мають свій сертифікат якості, що підтверджує вищий ступінь очищення компонентів та відсутність шкідливих домішок.

Все залежить від того, на якому пристрої ви парите і з якою інтенсивністю. Якщо взяти наприклад флакон 30 мл, то при парінні на Ego-форматі однієї такої пляшечки вистачить на 2-3 тижні паріння помірної інтенсивності.

Якщо ж у вас потужніший девайс, а ваш атомайзер підтримує установки великих намоток, то витрата рідини значно збільшиться. У середньому одного такого флакона вистачає на 2-3 дні паріння.

Відповідь на таке запитання вимагає детальної інформації про ваш пристрій, стиль паріння, міцність та інші дрібні, але дуже важливі нюанси.

У нашому інтернет-магазині Vaper`s Lab ви завжди зможете звернутися за допомогою до наших менеджерів. Вони професіонали у своїй справі і завжди дадуть вам правильні рекомендації.

Напевно, кожен новачок ставить питання - з чого почати вивчення вейпінгу? Ще буквально недавно ніхто не знав про такий продукт як електронні сигарети. У світі за історію тютюнової індустрії з'явилося безліч замінників і способів позбутися згубної звички. Нікотинові пластирі, таблетки, жувальні гумки та мотиваційні книги – все це сприяло лише поодинокій відмови від куріння.

Але з недавніх пір на ринок вийшов новий гравець - електронна сигарета, або як її ще називають "вейп". Так з чого почати поступову відмову від аналогових сигарет разом з вашим девайсом?

Для початку слід визначити, яку рідину слід парити. Щоб це зрозуміти, потрібно знати, для яких пристроїв призначена та чи інша рідина.