☎+380673689231 ☎+380503689231
Telegram VapersLab
Instagram VapersLab

Жижка Salt 25 мг: ніжний удар нікотину з насиченим смаком

Рідини для POD систем Salt Geek Out - Журавлинний джус 15 Geek Out Salt - Журавлинний джус 15 мл
170.00грн 127.00грн
-25% ★5 New
Міцність
Рідини для POD систем Salt Geek Out - Журавлинний джус 30 Geek Out Salt - Журавлинний джус 30 мл
300.00грн 247.00грн
-18% ★5 New
Міцність
Рідини для POD систем Salt Geek Out - Манго 15 Geek Out Salt - Манго 15 мл
170.00грн 127.00грн
-25% ★5 New
Міцність
Рідини для POD систем Salt Geek Out - Манго 30 Geek Out Salt - Манго 30 мл
300.00грн 247.00грн
-18% ★5 New
Міцність
Рідини для POD систем Salt Native Flavour Bergamot 15 Native Flavour Salt Bergamot 15 мл
170.00грн 127.00грн
-25% ★5
Міцність
Рідини для POD систем Salt Native Flavour Bergamot 30 Native Flavour Salt Bergamot 30 мл
300.00грн 247.00грн
-18% ★5
Міцність
Рідини для POD систем Salt Native Flavour Cappuccino 15 Native Flavour Salt Cappuccino 15 мл
170.00грн 127.00грн
-25% ★5
Міцність
Рідини для POD систем Salt Native Flavour Cappuccino 30 Native Flavour Salt Cappuccino 30 мл
300.00грн 247.00грн
-18% ★5
Міцність

Купити рідину Salt з міцністю 25 мг

Якщо ви шукаєте жижку Salt з міцністю 25 мг (міліграм на мілілітр), вам потрібно звернутися до перевірених продавців, які пропонують продукти високої якості. У такому випадку ми рекомендуємо звернути увагу на Vaper's Lab.

Жижка Salt з міцністю 25 мг

Жижка Salt з міцністю 25 мг є середньою міцністю нікотину, і вона зазвичай використовується в сольових рідинах для вейпінгу. Сольова рідина містить солі нікотину, які забезпечують більш гладкий удар по горлу та швидке засвоєння нікотину в організмі. Міцність 25 мг зазвичай підходить для тих, хто регулярно курив сигарети середньої міцності або бажає отримати нікотиновий удар.

Купівля жижки Salt з міцністю 25 мг

Для покупки жижки Salt з міцністю 25 мг ви можете звернутися до надійних продавців, таких як Vaper's Lab. Ми  пропонуємо широкий вибір сольових рідин з різними смаками та різними міцностями нікотину.

Завітайте на сайт Vaper's Lab і ознайомтеся з асортиментом жижек Salt з міцністю 25 мг. Ви зможете вибрати відповідний смак і бажаний об'єм рідини, щоб насолодитися парінням із задоволенням.

Органічний чи сольовий нікотин: що краще?

Багато вейперів шукають відповідь на це питання, порівнюють, пробують і роблять свій вибір. Ми вважаємо, що визначитися нескладно, адже треба враховувати такі фактори:

 1. Тип електронної сигарети (потужний девайс або pod-система з сигаретною тягою)
 2. Ви віддаєте перевагу міцним рідинам або легшим
 3. Кількість пари для вас має значення
 4. Удар по горлу (тротхіт) – це перешкода для вас
 5. Кошти, які ви можете виділяти на паріння
 6. Чи багато у вас вільного часу

Здавалося б, як ці питання допоможуть визначитися з видом нікотину, але все досить просто. Давайте розберемо кожен із них. Жижка купити 25 мг 

Сольовий нікотин насичує ваш організм через кілька затяжок і кілька секунд йому потрібно, щоб вгамувати нікотиновий голод. Парять сольову жижу на под системі, вона малопотужна і запобігає передозуванню. Речовина концентрована, тому не підійде тим, хто любить потягувати легкі жижи. Пари на сольовому нікотині небагато, вся справа теж у міцності. Удар по горлу відсутній, це робить жижу м'якою та приємною. Коштує вона дорожче, але витрачається досить довго, якщо ми порівнюємо з іншими жижами. Сольова жижа купити яку можна в цьому розділі.

Органічний нікотин підходить тим вейперам, які не женуться за швидким насиченням, а отримують задоволення, повільно потягуючи вейп і насолоджуючись клубами пари. До того ж, смак заправки на органічному нікотині яскравіший та насиченіший. Така жижа дає відчутний тротхіт, чим вища концентрація нікотину, тим більше він б'є по горлу. Парити цю жижу можна на будь-якому пристрої, тут немає перешкод як при парінні на сольовому нікотині. Так що будь-який вид девайсів вам цілком підходить. Органічна жижка купити її можна тут.

Яку б жижу ви не вибрали, можете бути впевнені, що вона буде смачною, якісною та насиченою. Адже все найкраще лише у Vaper`s Lab!

Жижка купити


Поширені запитання

Інтернет-магазин Vaper`s Lab надає якісні та авторитетні рідини для заправки електронних сигарет. У нашому асортименті можна знайти як авторські жижки, так і преміум (премки). Вся наша продукція має сертифікати якості та виготовляється у найсуворіших санітарних умовах. У нас ви зможете знайти продукцію таких брендів як:


 • HYSTERIA
 • Quick Joy
 • Native Flavour
 • Vaper`s Lab
 • XVAPE
 • BIG BOY
 • ULL
 • ZEN
 • TOP DRINK
 • TWINS
 • SOUTH BRIDGE
 • Saltex
 • Just salt
 • Geek Out
 • Vape Era
 • Dreamer


Також слід зазначити, що наш асортимент регулярно розширюється і в наявності з'являються нові цікаві та смачні жижки для ваших девайсів. Слідкуйте за новинками на нашому сайті, або ж підписуйтесь на нас у соціальних мережах ( FB, Instagram).

Все залежить від того, на якому пристрої ви парите і з якою інтенсивністю. Якщо взяти наприклад флакон 30 мл, то при парінні на Ego-форматі однієї такої пляшечки вистачить на 2-3 тижні паріння помірної інтенсивності.

Якщо ж у вас потужніший девайс, а ваш атомайзер підтримує установки великих намоток, то витрата рідини значно збільшиться. У середньому одного такого флакона вистачає на 2-3 дні паріння.

Відповідь на таке запитання вимагає детальної інформації про ваш пристрій, стиль паріння, міцність та інші дрібні, але дуже важливі нюанси.

У нашому інтернет-магазині Vaper`s Lab ви завжди зможете звернутися за допомогою до наших менеджерів. Вони професіонали у своїй справі і завжди дадуть вам правильні рекомендації.

Напевно, кожен новачок ставить питання - з чого почати вивчення вейпінгу? Ще буквально недавно ніхто не знав про такий продукт як електронні сигарети. У світі за історію тютюнової індустрії з'явилося безліч замінників і способів позбутися згубної звички. Нікотинові пластирі, таблетки, жувальні гумки та мотиваційні книги – все це сприяло лише поодинокій відмови від куріння.

Але з недавніх пір на ринок вийшов новий гравець - електронна сигарета, або як її ще називають "вейп". Так з чого почати поступову відмову від аналогових сигарет разом з вашим девайсом?

Для початку слід визначити, яку рідину слід парити. Щоб це зрозуміти, потрібно знати, для яких пристроїв призначена та чи інша рідина.

Інтернет-магазин Vaper`s Lab на даний момент відправляє товари виключно Новою Поштою,  JUSTIN, Укрпочта.

Компанія Vaper`s Lab закуповує компоненти для рідин виключно у офіційних імпортерів. Всі товари в інтернет-магазині відповідають заявленому опису та мають свій сертифікат якості, що підтверджує вищий ступінь очищення компонентів та відсутність шкідливих домішок.