☎+380673689231 ☎+380503689231
Telegram VapersLab
Instagram VapersLab

Купити якісну основу для вейпа 500 мл

База для електронних сигарет Balance 500 Balance 500 мл
200.00грн
Міцність
База для електронних сигарет Cloud 500 Cloud 500 мл
200.00грн
Міцність
База для електронних сигарет Optimal 500 Optimal 500 мл
200.00грн
Міцність
База для електронних сигарет Набори бази для електронних сигарет 500 мл 10 шт Набори бази для електронних сигарет 500 мл 10 шт
2 000.00грн 1 400.00грн
-30% ★5
Міцність
База для електронних сигарет Набори бази для електронних сигарет 500 мл 3 шт Набори бази для електронних сигарет 500 мл 3 шт
600.00грн 435.00грн
-28% ★5
Міцність
База для електронних сигарет Набори бази для електронних сигарет 500 мл 5 шт Набори бази для електронних сигарет 500 мл 5 шт
1 000.00грн 725.00грн
-28% ★5
Міцність

Яка буває основа для вейпа 500 мл?

Якщо ви замислюєтеся про те, щоб почати готувати жижки самостійно, це чудова ідея! Ви можете почати з покупки правильно підібраної бази, ароматизаторів та нікотину, якщо у вас є необхідність у цьому компоненті також.

Почнемо з першого та основного компонента, а точніше поєднання кількох компонентів – бази. База (основа для вейпа 500 мл)  – це вже практично готова речовина до паріння, що складається з пропіленгліколю (PG) та рослинного гліцерину (VG). Співвідношення цих двох грає дуже важливу роль у вейпінгу, оскільки якогось компонента може бути трохи більше, якогось трохи менше і це докорінно змінює властивості рідини. Наприклад, якщо ви візьмете базу з великою кількістю рослинного гліцерину, то ви отримаєте густу рідину для вейпів, яка здатна створювати густу пару. Така база на сайті Vaper`s Lab називається Hysteria Cloud і має співвідношення VGPG 70/30. Тобто 70 – гліцерину та 30 – пропіленгліколю. Якщо ви візьмете базу, де буде достатньо багато пропіленгліколю, то заправка буде більш рідкою, яскравішою і концентрованішою. Якщо ви любитель відчувати смаки та аромати якнайкраще, то цей варіант для вас. Також така база підходить під електронну сигарету малопотужного типу - pod-систему. Це у випадку, якщо до бази додавати сольовий нікотин. Співвідношення VG/PG у неї становитиме 50/50, а називатиметься HysteriaBalanceАле є ще один варіант, який у світі вейпінгу вважається золотою серединою та підходить практично під кожен пристрій. Склад максимально збалансований – 60/40 та називається Hysteria Optimal. 

На що ще звернути увагу під час вибору бази для самозамісу?

Зі співвідношенням VG/PG і назвами баз ми з вами розібралися, але це ще не все. Зверніть увагу на наявність чи відсутність органічного нікотину у складі. Якщо вам потрібна міцна рідина, ви можете відразу включити її до складу своєї бази і не додавати пізніше окремо. Усі міцності в наявності від 0 до 12 мг/мл. Вибрати міцність нескладно, значення від 0, 1.5, 3 – це легкі градації, 3 та 6 – середні, а 9 та 12 – максимальні. Якщо ви віддаєте перевагу сольовому нікотину, то його вже варто придбати окремо.

І ще один важливий аспект – обсяг флакона. Ми пропонуємо два найбільш зручні варіанти – це 100 мл і 500 мл. Все залежить від того, на який проміжок часу ви готуєте рідину. Якщо на один раз, то можна взяти і 100 мл, а 500 - розтягнути на тривалий час і насолоджуватися заправкою власного приготування та найвищої якості!

Поширені запитання

Виробник: (KLK Oleo) Німеччина

USP/EP Ступінь очищення: вища, 99.8%

Тип: фармакопейний, харчовий

Хімічна формула: C3H5(OH)3

Фішка самостійного приготування рідини – це кайф від процесу та усвідомлення того, що ви робите собі власноруч ароматні хмари. І, безперечний плюс, що ви, знаючи свої побажання та смаки, створюєте максимально підходящий вам за всіма параметрами продукт.

Основу (базову рідину) можна придбати вже в готовому вигляді з різними пропорціями складових. А можна приготувати самостійно, підлаштовуючись під свої особисті уподобання. Балансуючи кількість пропіленгліколю (PG) та гліцерину (VG) у складі бази, ви зможете надавати різні характеристики своєї рідини. Іноді (рідко) до бази додають дистильовану воду (АD), в основному, коли доданий високий відсоток вмісту гліцерину і жижа виходить занадто густа.

Ароматизатори - щодо смаку – вибір тільки за вами та вибір – величезний. Важливо пам'ятати, що більше аромки - не означає насиченіший смак. Якщо переборщите з ароматизатором, можете не тільки зробити жижу різкою та несмачною, але й заглушити свої смакові рецептори на деякий час.

Нікотин - Дуже наполегливо рекомендуємо, при самозамісі додавати якісний нікотин тільки після настоювання вже готової рідини для паріння. Нікотин – дуже активна хімічна речовина, яка входить у різні хімічні реакції, окислюється і може змінити міцність, смак і аромат рідини, якщо додати його разом із аромками.

Виготовлення електронних сигарет потребує кількох інгредієнтів:

- Пропіленгліколь

- Гліцерин

- ароматизатор

- Нікотин (за бажанням)

Щоб приготувати якісну та смачну рідину для заправки електронних сигарет, компанія Vaper`s Lab використовує лише сертифіковану продукцію, що відповідає всім нормам СаНпІн. Вся наша продукція завжди свіжа, ми дотримуємося всіх санітарних умов і зберігаємо готову продукцію в спеціальному місці, захищеному від прямого потрапляння сонячних та ультрафіолетових променів.

Ви можете замовити доставку придбаного товару кур'єром до дверей вашого будинку. Просто вкажіть у формі замовлення на сайті спосіб доставки «Адресна доставка» або при замовленні за телефоном повідомте це нашому менеджеру.

Компанія Vaper`s Lab закуповує компоненти для рідин виключно у офіційних імпортерів. Всі товари в інтернет-магазині відповідають заявленому опису та мають свій сертифікат якості, що підтверджує вищий ступінь очищення компонентів та відсутність шкідливих домішок.