☎+380673689231 ☎+380503689231
Telegram VapersLab
Instagram VapersLab

Смачні одноразки Dormi на 1200 затяжок

Dormi 1200 XXL Кавун Диня ( затяжок) Dormi XXL Кавун Диня (1200 затяжок)
320.00грн
★5 Закінчився
Dormi 1200 XXL Яблуко ( затяжок) Dormi XXL Яблуко (1200 затяжок)
320.00грн
★5 Закінчився

Одноразові pod системи Dormi 1200

Dormi Technology Co., LTD, заснована в 2020 році, є професійним виробником електронних сигарет та підприємством, що об'єднує дослідження та розробки, виробництво, продаж та обслуговування на ринку по всьому світу. Компанія з перших кроків зарекомендувала свою продукцію як одну з найякісніших на ринку. Ми використовуємо найпреміальніші комплектуючі, збірку та упаковку виробляють професіони у своїй області!

Чудова смакопередача

Мінімум 15 найпопулярніших уподобань, і це ще не все

Найпотужніший акумулятор

Пристрій забезпечує 1200 затягувань при повсякденному використанні

Гігієнічний захист

Пристрій обладнано гігієнічним мундштуком, який робить використання безпечним.

Офіційний постачальник


База (основа) для самозамісу

Правильно підібрана база для електронної сигарети або вапорайзера – це основа ваших приємних вражень від процесу паріння, і можливість досягти саме тих якостей пари, які вам потрібні.

Якщо ви ніколи не курили, і не любите відчувати так званий «тротхіт» (удар по горлу), вибирайте базу з меншим вмістом пропіленгліколю та більшим вмістом гліцерину. У випадку, якщо ви перейшли на вейпінг від звичайного куріння, швидше за все, звичнішим для вас буде «важка» база, де пропіленгліколю більше, ніж гліцерину.

Чим більше в основі гліцерину, тим більше густої пари у вигляді об'ємних хмар ви зможете «видати» під час паріння. База з великим вмістом пропіленгліколю підійде для самозамісу рідин з максимально насиченими смаковими характеристиками обраної аромки та яскраво-вираженим тротхітом.

Крім того, ви завжди можете регулювати міцність бази, що купується, від «нульовки» взагалі без нікотину, до 12 мгмл нікотину в складі бази.

Найкраща Готова база (основа) для самозамісу 

Бездоганна якість

Ми поставляємо бази для електронних сигарет і вейпів від найкращих виробників, до того ж, створюємо їх самі, використовуючи вихідні матеріали найвищого ступеня очищення перевірених офіційних дилерів.

Купити базу для вашого вейпа в магазині Vapers Lab означає бути абсолютно впевненим у високій якості продукції, створеної досвідченими вейперами, з повноцінним розумінням всіх нюансів і тонкощів електронного паріння.

Готова основа для самозамісу, співвідношення Vg Pg 

База для електронних сигарет Hysteria Balance VG 50/PG 50

База для електронних сигарет Hysteria Optimal VG 60/PG 40

База для електронних сигарет Hysteria Cloud VG 70/PG 30


Купить ароматизаторы для самозамеса

Произвести классификацию такого количества ароматов – достаточно сложно, но всё же, если поразмышлять, их можно разделить на следующие 6 вкусовых линеек

Ароматизатори для самозамісу TPA

Ароматизатори для електронних сигарет Flavourart

Аромки для самозамісу XIAN

Ароматизатори для електронних сигарет Native Flavour

Ароматизатори для електронних сигарет Solub arome

Ароматизатори для вейпа Malaysia Flavors

Поширені запитання

Якщо брати середню статистику, то одна пачка звичайних цигарок варіюється від 25 до 40 грн, і однієї такої пачки середньостатистичному курцеві вистачає на два дні. Взявши середню арифметичну вартість пачки сигарет, ми отримуємо суму в ~32 грн. Цю суму курець витрачає один раз на два дні протягом місяця в середньому. Разом ми отримуємо 15 пачок на місяць (30 днів/2 = 15). Виходячи з усієї нескладної арифметики, ми отримуємо суму 480 грн. за місяць куріння звичайних цигарок. За рік ця сама сума множиться на 12, і ми отримуємо майже 6000 грн. Це не кажучи про те, що існує безліч людей, які палять одну або навіть дві пачки на день, а це вже близько 12 000 грн. на рік.

Найдорожче з усього у сфері вейпінгу це, звичайно, сам девайс. Але й ціни на нього можуть бути різними, починаючи від 300 грн. та закінчуючи 5000 грн. і вище.

Якщо ж ви купили собі девайс не дуже потужний (такі як Ego AiO, Ijust) щоб ознайомитися з парінням і спробувати кинути палити, то навряд чи ви витратили понад 1000 грн.

А тепер нескладний підрахунок:

Якщо парильник у середньому викурював одну пачку на два дні, то флакона з рідиною 30 мл і міцністю 3-5мг йому вистачатиме на 5 днів паріння. У нашому інтернет-магазині Vaper`s Lab ви зможете придбати недорогу та якісну рідину для заправки електронних сигарет починаючи від 30 грн за 30 мл!

А говорячи про самозаміс, то в цьому випадку колишній курець заощаджуватиме від 60% суми, яку він витрачав на звичайні цигарки. У будь-якому випадку вейпінг суттєво знижує витрати людини на задоволення потреб у нікотині, а найголовніше – максимально мінімізує шкоду здоров'ю. А здоров'я, як ми знаємо, безцінне.

Ті люди, які кажуть вам, що дим від електронних сигарет має неприємний або зовсім поганий запах глибоко помиляються, і намагаються ввести в оману і вас.

По-перше, електронна сигарета не виробляє диму, оскільки процесу горіння немає і бути не може. Вейп перетворює пару, запах якої залежатиме лише від ароматизатора, який використовується у рідині.

Аромат пари, що видихається, тримається в повітрі не більше 5 хвилин, якщо ви знаходитесь в закритому приміщенні, не залишає запахів на одязі і тим більше в роті. Пара від девайса куди приємніша, ніж від звичайної сигарети, адже хто віддасть перевагу різкому диму замість стиглого яблучка або запашного ароматного пирога?

наступне покоління пристроїв, які відрізняються від попередніх потужнішою силою струму, ємністю акумулятора і можливістю використовувати рідини з різним співвідношенням PG/VG. Для подібних типів пристроїв рекомендується використовувати рідину 60/40 у бік гліцерину, це дасть більше пари, і убезпечить ваш бак від зайвих протікань.

Ви можете замовити доставку придбаного товару кур'єром до дверей вашого будинку. Просто вкажіть у формі замовлення на сайті спосіб доставки «Адресна доставка» або при замовленні за телефоном повідомте це нашому менеджеру.

Ці аксесуари слід віднести до розряду «для новачків», оскільки вони коштують не так вже й дорого і дають людині певне уявлення про те, що таке вейпінг. Дані пристрої є малопотужними, та їх випарники справляються лише з рідиною із відсотковим співвідношенням 50/50. Це співвідношення більш рідке ніж інші варіанти, і тим самим воно відмінно підійде для вашої електронної сигарети.

найпросунуті на сьогоднішній день електронні сигарети. Вони відрізняються підвищеною потужністю, змінними акумуляторами та можливістю встановити в бак (дріпку) потужні койли. Для таких пристроїв найоптимальнішим варіантом буде рідина з відсотковим співвідношенням гліцерину і пропіленгліколю 70/30, така варіація даватиме велику кількість пари і удар по горлу буде набагато слабкішим, ніж при 50/50 варіації. На нашому сайті Vaper`s Lab ви зможете придбати рідину з будь-яким відповідним для вас відсотковим співвідношенням гліцерину та пропіленгліколю.