☎+380673689231 ☎+380503689231
Telegram VapersLab
Instagram VapersLab

Смачні одноразки HQD на 1200 затяжок

HQD 1200 Манго Гуава HQD 1200 Манго Гуава
250.00грн
★5 Закінчився
HQD 1200 Полуниця HQD 1200 Полуниця
250.00грн
★5 Закінчився
HQD 1200 Рожевий Лимонад HQD 1200 Рожевий Лимонад
250.00грн
★5 Закінчився
HQD 1200 Чорниця HQD 1200 Чорниця
250.00грн
★5 Закінчився
HQD 1200 Чорниця Малина HQD 1200 Чорниця Малина
250.00грн
★5 Закінчився

Лінійка електронних сигарет Cuvie Plus від HQD 

Серія об'ємних одноразових POD із вбудованими картриджами на сольовому нікотині. Конструкція моделей цілісна, дріптип поєднаний із корпусом. Одного пристрою вистачає на 1200+ затяжок (4-6 днів паріння). міцність– 50 мг/мл.

HQD Cuvie Plus активується при затягуванні і не передбачає моддингу, заправки, кастомізації. Один POD – один цикл. Пристрої упаковані у герметичний захисний блістер. Смакова спрямованість визначається кольором корпусу.

У моделях серії виконаний найпростіший забір повітря: отвір розташований на дні. HQD Cuvie – легка, проста та вдала реінкарнація pod-систем одноразового класу.

Смаки:

Hqd Cuvie Plus Apple Peach (Яблуко Персик)

Hqd Cuvie Plus Black Ice (Чорна Смородина)

Hqd Cuvie Plus Blueberry (Чорниця)

Hqd Cuvie Plus Blueberry Raspberry (Чорниця Маліна)

Hqd Cuvie Plus Candy (Цукерка)

Hqd Cuvie Plus Dragon Strawberry (Дракон Полуниця)

Hqd Cuvie Plus Energy Drink (Енергетик)

Hqd Cuvie Plus Fruit Fusion (Ананас Апельсін)

Hqd Cuvie Plus Grapey (Виноград)

Hqd Cuvie Plus Ice Mint (М'ята)

Hqd Cuvie Plus Kiwi Pomegranate (Ківі Гранат)

Hqd Cuvie Plus Lush Ice (Кавун)

Hqd Cuvie Plus Lychee Ice (Лічі)

Hqd Cuvie Plus Mango Guava (Манго Гуава)

Hqd Cuvie Plus Mango Ice (Манго)

Hqd Cuvie Plus Miami Vice (Банан Авокадо)

Hqd Cuvie Plus Orange Grapey (Апельсін Грейпфрут)

Hqd Cuvie Plus Pineapple Ice (Ананас)

Hqd Cuvie Plus Pink Lemon (Рожевий Лимонад)

Hqd Cuvie Plus POG (Маракуйя Апельсин)

Hqd Cuvie Plus Red Ice (Полуниця Алое)

Hqd Cuvie Plus SBCC Ice Cream (Морозиво)

Hqd Cuvie Plus Strawberry (Полуниця)

Hqd Cuvie Plus Strawberry Banana (Полуниця Банан)

Hqd Cuvie Plus Strawberry Pina Colada (Полуниця Піно Колада)

Hqd Cuvie Plus Strawberry shortcake (Полуничний Капкейк)

Hqd Cuvie Plus Strawberry Watermelon (Полуниця Кавун)

Hqd Cuvie Plus Tropical Fruit (Тропічні Фрукти)

Характеристики HQD Cuvie PLUS 1200 puffs

Акумулятор 950 Mah

Об'єм картриджа: 5 мл

Міцністькартриджа: 5% (50 мг SALT Nic.)

Кількість затяжок: до 1200

Країна виробник: Китай

Виробник: HQD

Увага! Одноразові POD системи не підлягають обміну, поверненню та гарантійному ремонту. Кількість затяжок, вказана виробником, є приблизною. Залежно від стилю паріння цей параметр у різних користувачів може суттєво відрізнятися.


Готова основа для самозамісу, співвідношення Vg Pg 

База для електронних сигарет Hysteria Balance VG 50/PG 50

База для електронних сигарет Hysteria Optimal VG 60/PG 40

База для електронних сигарет Hysteria Cloud VG 70/PG 30


Купить ароматизаторы для самозамеса

Произвести классификацию такого количества ароматов – достаточно сложно, но всё же, если поразмышлять, их можно разделить на следующие 6 вкусовых линеек

Ароматизатори для самозамісу TPA

Ароматизатори для електронних сигарет Flavourart

Аромки для самозамісу XIAN

Ароматизатори для електронних сигарет Native Flavour

Ароматизатори для електронних сигарет Solub arome

Ароматизатори для вейпа Malaysia Flavors
Поширені запитання

наступне покоління пристроїв, які відрізняються від попередніх потужнішою силою струму, ємністю акумулятора і можливістю використовувати рідини з різним співвідношенням PG/VG. Для подібних типів пристроїв рекомендується використовувати рідину 60/40 у бік гліцерину, це дасть більше пари, і убезпечить ваш бак від зайвих протікань.

Ці аксесуари слід віднести до розряду «для новачків», оскільки вони коштують не так вже й дорого і дають людині певне уявлення про те, що таке вейпінг. Дані пристрої є малопотужними, та їх випарники справляються лише з рідиною із відсотковим співвідношенням 50/50. Це співвідношення більш рідке ніж інші варіанти, і тим самим воно відмінно підійде для вашої електронної сигарети.

Якщо брати середню статистику, то одна пачка звичайних цигарок варіюється від 25 до 40 грн, і однієї такої пачки середньостатистичному курцеві вистачає на два дні. Взявши середню арифметичну вартість пачки сигарет, ми отримуємо суму в ~32 грн. Цю суму курець витрачає один раз на два дні протягом місяця в середньому. Разом ми отримуємо 15 пачок на місяць (30 днів/2 = 15). Виходячи з усієї нескладної арифметики, ми отримуємо суму 480 грн. за місяць куріння звичайних цигарок. За рік ця сама сума множиться на 12, і ми отримуємо майже 6000 грн. Це не кажучи про те, що існує безліч людей, які палять одну або навіть дві пачки на день, а це вже близько 12 000 грн. на рік.

Найдорожче з усього у сфері вейпінгу це, звичайно, сам девайс. Але й ціни на нього можуть бути різними, починаючи від 300 грн. та закінчуючи 5000 грн. і вище.

Якщо ж ви купили собі девайс не дуже потужний (такі як Ego AiO, Ijust) щоб ознайомитися з парінням і спробувати кинути палити, то навряд чи ви витратили понад 1000 грн.

А тепер нескладний підрахунок:

Якщо парильник у середньому викурював одну пачку на два дні, то флакона з рідиною 30 мл і міцністю 3-5мг йому вистачатиме на 5 днів паріння. У нашому інтернет-магазині Vaper`s Lab ви зможете придбати недорогу та якісну рідину для заправки електронних сигарет починаючи від 30 грн за 30 мл!

А говорячи про самозаміс, то в цьому випадку колишній курець заощаджуватиме від 60% суми, яку він витрачав на звичайні цигарки. У будь-якому випадку вейпінг суттєво знижує витрати людини на задоволення потреб у нікотині, а найголовніше – максимально мінімізує шкоду здоров'ю. А здоров'я, як ми знаємо, безцінне.

Ті люди, які кажуть вам, що дим від електронних сигарет має неприємний або зовсім поганий запах глибоко помиляються, і намагаються ввести в оману і вас.

По-перше, електронна сигарета не виробляє диму, оскільки процесу горіння немає і бути не може. Вейп перетворює пару, запах якої залежатиме лише від ароматизатора, який використовується у рідині.

Аромат пари, що видихається, тримається в повітрі не більше 5 хвилин, якщо ви знаходитесь в закритому приміщенні, не залишає запахів на одязі і тим більше в роті. Пара від девайса куди приємніша, ніж від звичайної сигарети, адже хто віддасть перевагу різкому диму замість стиглого яблучка або запашного ароматного пирога?

найпросунуті на сьогоднішній день електронні сигарети. Вони відрізняються підвищеною потужністю, змінними акумуляторами та можливістю встановити в бак (дріпку) потужні койли. Для таких пристроїв найоптимальнішим варіантом буде рідина з відсотковим співвідношенням гліцерину і пропіленгліколю 70/30, така варіація даватиме велику кількість пари і удар по горлу буде набагато слабкішим, ніж при 50/50 варіації. На нашому сайті Vaper`s Lab ви зможете придбати рідину з будь-яким відповідним для вас відсотковим співвідношенням гліцерину та пропіленгліколю.

Ви можете замовити доставку придбаного товару кур'єром до дверей вашого будинку. Просто вкажіть у формі замовлення на сайті спосіб доставки «Адресна доставка» або при замовленні за телефоном повідомте це нашому менеджеру.