☎+380673689231 ☎+380503689231
Telegram VapersLab
Instagram VapersLab

Перевага одноразовим електронним сигаретам Vaporlax

Vaporlax Ананас VAPORLAX Ананас
280.00грн
★5 Закінчився
Vaporlax Ананасовий лимонад VAPORLAX Ананасовий лимонад
280.00грн
★5 Закінчився
Vaporlax Ананс персик манго VAPORLAX Ананс персик манго
280.00грн
★5 Закінчився
Vaporlax Апельсинова сода VAPORLAX Апельсинова сода
280.00грн
★5 Закінчився
Vaporlax Банан ICE VAPORLAX Банан ICE
280.00грн
★5 Закінчився
Vaporlax Ванільний крем VAPORLAX Ванільний крем
280.00грн
★5 Закінчився
Vaporlax Виноград VAPORLAX Виноград
280.00грн
★5 Закінчився
Vaporlax Кавун ICE VAPORLAX Кавун ICE
280.00грн
★5 Закінчився

Одноразові електронні сигарети Vaporlax

Одноразова електронна сигарета Vaporlax (Disposable Pod) – це новий гаджет, який з кожним днем ​​завойовує смаки нових любителів парити завдяки своїй простоті, якості збирання та гарній ціні.

Vaporlax випустив продукт, який не схожий на інші, тому що серед конкурентів не дуже часто побачиш одноразовий вейп, який розрахований на цілих 800+ затяжок (це дуже багато), а експлуатації пристрою може вистачити від 2 до 7 днів, залежно від того , як часто ви палите.

Конструкція виконана із якісного пластику, який не боїться падінь. Всередині розташований акумулятор, який має ємність 500 mah і резервуар, заповнений рідиною на сольовому нікотині 3 мл, а також датчик затяжки.

Якщо ви досі не зрозуміли, чому цей продукт (одноразові електронні сигарети) користується такою популярністю, ми вам пояснимо.

Найголовнішою причиною є його простота. Все, що вам потрібно зробити – купити пристрій, дістати його з упаковки та почати курити. Більше не варто переживати, де б зарядити акумулятор, або знайти рідину, щоб заправити резервуар. Ви зможете забути про це з одноразовою електронною сигаретою!

Ну і друга причина - це ціна, адже вартість одноразового вейпа, який розрахований на 800 затяжок (2 пачки цигарок) приблизно така сама, як і вартість звичайни смаків, концентрацію сольового нікотину на будь-який смак та різну кількість затяжок. Так, можна купити одноразові сигарети Vaporlax із вмістом сольового нікотину від 2 до 5%, а кількість затяжок може бути від 400 до 2200, залежно від моделі пристрою.

Різноманітність смакiв VaporLax

Вибір смаків у магазині Vaper`s Lab із лінійки VaporLax дуже багатий. Ці девайси вибирають і ті, хто хоче кинути палити, і ті, хто бажає просто насолодитися смаком. Якщо ви тільки починаєте курити електронні сигарети, варто звернути увагу на прості та звичні уподобання, а потім вже насолоджуватися й іншими різновидами.

· Double Apple - мікс із двох яблук.

· Pink Lemonade – малиновий лимонад.

· Lychee ICE – екзотичний фрукт лічі з ментолом.

· Peach Mixes - мікс із трьох сортів персика,

· Pineapple Lemonade – ананасовий лимонад.

· Strawberry Ice Cream - морозиво зі стиглою полуницею.

· Tropical Punch – тропічний пунш.

· Energy Drink – енергетик Енергетик.

· Ice Cola – класичний смак кока-коли.

· Pineapple Ice – тропічний стиглий ананас з холодком.

· Crush Grape – стиглий виноград з холодком.

· Blue Razz – чудовий смак синьої малини.

· Cool Mint – солодка м'ята з ментолом.

· Strawberry Banana - смузі з полуниці та банана.

· Mango Ice – тропічний манго з холодком.

· Lush Ice – стиглий кавун з холодком.

· Banana Ice – банан з холодком.

· Orange Soda - апельсинова газировка.

Опис гаджета електронної сигарети Vaporlax:

Пристрою вистачає в середньому на 800+ затяжок (прирівнюється до 2 пачок сигарет, як заявляє виробник).

Об'єм картриджа: 3 мл.

Міцність картриджа: 5% (50 мг SALT Nic.)

Акумуляторна батарея: 500 mah.

Склад: VG/PG: 50/50

Смак: Фруктовий.

Країна виробник: Китай

Виробник: Vaporlax

Склад: гліцерин, пропіленгліколь, сольовий нікотин, натуральні ароматизатори.

Наш інтернет-магазин Vaper`s Lab здійснює доставку по всій Україні через зручну вам пошту.

Що потрібно знати при купівлі електронного девайсу Vaporlax?

 У одноразових сигарет Vaporlax досить проста конструкція, яка дозволяє швидко приступити до куріння, не заморочуючись із підготовкою та обслуговуванням пристрою. Рідина для куріння нагрівається за допомогою нагрівального елемента, який живиться від одноразового акумулятора.

Щоб почати курити електронну сигарету Vaporlax, її необхідно просто дістати з коробки, зняти силіконові накладки та приступати до куріння. Такий простий спосіб використання та надійність пристрою приваблює все більше покупців. З Vaporlax можна бути впевненим, що кількість затягувань, яку вказує виробник, повністю відповідає дійсності.

Варто звернути увагу, що Vaporlax має багато різних смаків. Причому як простих і всім знайомих, так і яскравих соковитих поєднань. Для покупців своєї продукції виробник створює соковиті уподобання, які сподобаються багатьом. Крім того, щоб одноразові гаджети Vaporlax відповідали всім стандартам, для рідини, що випаровується під час куріння, використовується сольовий нікотин. Саме він дозволяє швидше «насититися» процесом куріння, менше використовувати електронну сигарету та не викликає сильного звикання.

Готова основа для самозамісу, співвідношення Vg Pg 

База для електронних сигарет Hysteria Balance VG 50/PG 50

База для електронних сигарет Hysteria Optimal VG 60/PG 40

База для електронних сигарет Hysteria Cloud VG 70/PG 30


Купить ароматизаторы для самозамеса

Произвести классификацию такого количества ароматов – достаточно сложно, но всё же, если поразмышлять, их можно разделить на следующие 6 вкусовых линеек

Ароматизатори для самозамісу TPA

Ароматизатори для електронних сигарет Flavourart

Аромки для самозамісу XIAN

Ароматизатори для електронних сигарет Native Flavour

Ароматизатори для електронних сигарет Solub arome

Ароматизатори для вейпа Malaysia Flavors

Поширені запитання

найпросунуті на сьогоднішній день електронні сигарети. Вони відрізняються підвищеною потужністю, змінними акумуляторами та можливістю встановити в бак (дріпку) потужні койли. Для таких пристроїв найоптимальнішим варіантом буде рідина з відсотковим співвідношенням гліцерину і пропіленгліколю 70/30, така варіація даватиме велику кількість пари і удар по горлу буде набагато слабкішим, ніж при 50/50 варіації. На нашому сайті Vaper`s Lab ви зможете придбати рідину з будь-яким відповідним для вас відсотковим співвідношенням гліцерину та пропіленгліколю.

Ви можете замовити доставку придбаного товару кур'єром до дверей вашого будинку. Просто вкажіть у формі замовлення на сайті спосіб доставки «Адресна доставка» або при замовленні за телефоном повідомте це нашому менеджеру.

Ті люди, які кажуть вам, що дим від електронних сигарет має неприємний або зовсім поганий запах глибоко помиляються, і намагаються ввести в оману і вас.

По-перше, електронна сигарета не виробляє диму, оскільки процесу горіння немає і бути не може. Вейп перетворює пару, запах якої залежатиме лише від ароматизатора, який використовується у рідині.

Аромат пари, що видихається, тримається в повітрі не більше 5 хвилин, якщо ви знаходитесь в закритому приміщенні, не залишає запахів на одязі і тим більше в роті. Пара від девайса куди приємніша, ніж від звичайної сигарети, адже хто віддасть перевагу різкому диму замість стиглого яблучка або запашного ароматного пирога?

Якщо брати середню статистику, то одна пачка звичайних цигарок варіюється від 25 до 40 грн, і однієї такої пачки середньостатистичному курцеві вистачає на два дні. Взявши середню арифметичну вартість пачки сигарет, ми отримуємо суму в ~32 грн. Цю суму курець витрачає один раз на два дні протягом місяця в середньому. Разом ми отримуємо 15 пачок на місяць (30 днів/2 = 15). Виходячи з усієї нескладної арифметики, ми отримуємо суму 480 грн. за місяць куріння звичайних цигарок. За рік ця сама сума множиться на 12, і ми отримуємо майже 6000 грн. Це не кажучи про те, що існує безліч людей, які палять одну або навіть дві пачки на день, а це вже близько 12 000 грн. на рік.

Найдорожче з усього у сфері вейпінгу це, звичайно, сам девайс. Але й ціни на нього можуть бути різними, починаючи від 300 грн. та закінчуючи 5000 грн. і вище.

Якщо ж ви купили собі девайс не дуже потужний (такі як Ego AiO, Ijust) щоб ознайомитися з парінням і спробувати кинути палити, то навряд чи ви витратили понад 1000 грн.

А тепер нескладний підрахунок:

Якщо парильник у середньому викурював одну пачку на два дні, то флакона з рідиною 30 мл і міцністю 3-5мг йому вистачатиме на 5 днів паріння. У нашому інтернет-магазині Vaper`s Lab ви зможете придбати недорогу та якісну рідину для заправки електронних сигарет починаючи від 30 грн за 30 мл!

А говорячи про самозаміс, то в цьому випадку колишній курець заощаджуватиме від 60% суми, яку він витрачав на звичайні цигарки. У будь-якому випадку вейпінг суттєво знижує витрати людини на задоволення потреб у нікотині, а найголовніше – максимально мінімізує шкоду здоров'ю. А здоров'я, як ми знаємо, безцінне.

Ці аксесуари слід віднести до розряду «для новачків», оскільки вони коштують не так вже й дорого і дають людині певне уявлення про те, що таке вейпінг. Дані пристрої є малопотужними, та їх випарники справляються лише з рідиною із відсотковим співвідношенням 50/50. Це співвідношення більш рідке ніж інші варіанти, і тим самим воно відмінно підійде для вашої електронної сигарети.

наступне покоління пристроїв, які відрізняються від попередніх потужнішою силою струму, ємністю акумулятора і можливістю використовувати рідини з різним співвідношенням PG/VG. Для подібних типів пристроїв рекомендується використовувати рідину 60/40 у бік гліцерину, це дасть більше пари, і убезпечить ваш бак від зайвих протікань.