☎+380673689231 ☎+380503689231
Telegram VapersLab
Instagram VapersLab

Готові спіралі та койли для намотування

Койли, спіралі Alien Fused Clapton Alien Fused Clapton
20.00грн
★5 Закінчився
Койли, спіралі Alien Interlocking Alien Interlocking
28.00грн
★5 Закінчився
Койли, спіралі Alien Stiched Alien Stiched
24.00грн
★5 Закінчився
Койли, спіралі Caterpillar 3 core Caterpillar 3 core
16.00грн
★5 Закінчився
Койли, спіралі Caterpillar 4 core Caterpillar 4 core
20.00грн
★5 Закінчився
Койли, спіралі Clapception Clapception
24.00грн
★5 Закінчився
Койли, спіралі Clapton Coil Clapton Coil
8.00грн
★5 Закінчився
Койли, спіралі Fused Clapton Fused Clapton
8.00грн
★5 Закінчився

Готові спіралі та койли для намотування електронних сигарет 

Намотування на вейп – головний елемент випарника електронної сигарети. Вона представлена ​​у вигляді закрученої спіралі. Коли намотування нагрівається, рідина випаровується через бавовняну вату. Таким чином забезпечується пароутворення. У вейп-шопі Vaper's Lab продаються готові койли, що виготовляються українськими та китайськими компаніями. Вони відрізняються високою якістю та доступною ціною!

Спіралі для вейпа: встановлення та використання

Якщо в атомайзері передбачається заміна дроту для випарників, вейпери цим користуються. Вони застосовують один із двох варіантів. Перший випадок - виготовлення намотування на вейп та встановлення виробу. Для самостійного намотування дроту потрібні певні навички та вміння. Другий варіант - купівля готового виробу та встановлення елемента в базу, що обслуговується. Такий процес виконується у кілька етапів:

підготовка стійок - під цим мається на увазі очищення від сміття та від залишків рідини;

установка нагрівальної спіралі – одна частина койлу кріпиться до мінусової стійки, а друга – до плюсової. Якщо у дріпці RDA передбачено дві стійки, процес повторюється. У ході роботи гвинти дбайливо підкручуються і не затягуються;

пропалювання нагрівального елемента - важливий процес, за допомогою якого перевіряється плавність розігріву дроту і згоряють сторонні частинки, що залишилися на койлі;

установка та просочення бавовни - завершальний етап, у процесі якого потрібно бути акуратним та уважним.

Типи готових койлів для електронних сигарет

У нашому vape shop намотування спіралі представлене в широкому асортименті. Для зручності покупців ми розмістили на сайті фільтр, при використанні якого вибір моделі максимально спрощується. Ви можете вибрати опір, матеріал, тип атомайзера, кількість жил, тип койла та оправу. Ми здійснюємо продаж виробів ручної роботи та заводських спіралей. Будь-який coil для дріпки або односпірального бака, який Ви купите, відрізняється стійкістю до появи нагару і хорошими смаковими якостями. Головне, вибрати ідеальний варіант, виходячи із типу свого атомайзера.

Де придбати койл, намотування, спіралі для вейпа в  ?

В інтернет-магазині VapersLab.com.ua представлена ​​продукція різних брендів: Lion Customs Coils, MKWS, Vapesoon. Ви можете розглянути асортименти та купити койли для навалу за низькою ціною. Після здійснення покупки Ви отримуватимете непередавані відчуття під час паріння і зможете змагатися з випуску великих хмар пара!

4 основні види дроту, що використовуються для створення сучасних намоток

Сучасний “coil building”, або намотування дроту, це невід'ємна частина і обов'язкова складова нового всесвітньо популярного формату куріння - вейпінгу, що стрімко розвивається. На сьогоднішній день багатомільйонна армія шанувальників смачної пари активно поповнюється як молоддю, яка оцінила численні переваги вейпінгу, так і представниками досвідченіших груп в особі класичних курців, які вирішили відмовитися від шкідливих для здоров'я та сигарет.

Тепер у бій вступила нова стихія - "коілбілдінг", завдяки якій створювати дроти необхідних діаметрів стало набагато простіше. Давайте розглянемо детальніше 4 основних види дротів для самостійного виготовлення сучасного намотування.

1.КАНТАЛ “Kanthal” є недорогим, але, при цьому досить якісний виріб відомий кожному вейперу-парильнику. На сьогоднішній день кантал, можна з упевненістю назвати найпоширенішим і найпопулярнішим дротом, який має чотири основні складові успіху у вейпінгу.

доступність за вартістю;

простота у використанні;

відмінні характеристики;

висока якість.

Досвідчені коілбілдери відзначають її високу міцність і здатність цього матеріалу витримати високу температуру, завдяки чому з ним легко працювати, а термін експлуатації на порядок більший за багато інших проводів аналогічного цільового застосування. Проте, виділяють одну обгрунтовану особливість кантала - хоч даний вид дроту настільки зручний у багатьох аспектах, але це дозволяє повною мірою розкрити смак рідини. Зробимо акцент на тому, що все ж таки, це єдиний недолік найпридатнішого і досить еластичного для плетіння виріб, а значить для тих новачків, хто тільки "набиває руку" "Kanthal" - найкращий вибір.

2. НИХРОМ

"Nichrome" - менш еластичний матеріал для плетіння "кісок", тому знайомитися з ним варто лише після проведення ґрунтовної роботи з канталом. Якщо ви навчитеся, як слід намотувати найпростіший і недорогий вид дроту, і повною мірою розкуштуєте смак рідин на ньому, тоді і рекомендується перейти на наступний рівень, так би мовити, і купити ніхром. Цей елемент має явну перевагу перед канталом: він набагато швидше розігрівається, а значить, навіть при одному натисканні на стартову кнопку парильник отримає вже на порядок більше пароутворення. Мало того, справжні цінителі виділяють, що ніхром дозволяє отримати при рарінні справжній «чистий» присмак, чого не скажеш про використання іншого дроту.

3. НІКЕЛЬ

"Nickel", як один із популярних видів дроту для намотування, має одну головну відмінну рису - майже нульовий опір. Нікель, як матеріал, високо цінується серед коілбілдерів, тому що його особливість надає йому крайньої чутливості при нагріванні. З урахуванням того, що цей вид дроту досить вразлива при парінні на високій потужності, знаючі толк парильники частіше використовують його не окремо, а в тандемі з канталом або ніхромом, тим самим уникаючи небажаного перегріву.

4. ТИТАН

"Titanium", як матеріал, що володіє неймовірними властивостями, став практично незамінним у багатьох галузях виробництва. Для вейпера ж, характерна здатність титанового дроту миттєво нагріватися і практично миттєво остигати, зручна тим, що підносить коілбілдинг на новий етап. Звичайно, її вартість трохи вища за будь-які інші види, але просунуті послідовники вейпінгу скажуть, що тільки з титаном ви зможете по-справжньому випробувати всю насиченість смаків. Також титановий дріт є провідним у створенні сучасних намоток серед власників найсучасніших і найпросунутіших модів, у яких є функція температурного контролю. "Titanium" заслужено можна назвати найпросунутішим типом матеріалу з усього вищенаведеного списку.

Розклавши по поличках всі переваги та недоліки 4 основних видів дроту, що застосовуються у “coil building”, кожен вейпер може зробити свій індивідуально-орієнтований вибір! Сподааємося, ця стаття була корисна для вас!

Найкраща Готова база (основа) для самозамісу 

Бездоганна якість

Ми поставляємо бази для електронних сигарет і вейпів від найкращих виробників, до того ж, створюємо їх самі, використовуючи вихідні матеріали найвищого ступеня очищення перевірених офіційних дилерів.

Купити базу для вашого вейпа в магазині Vapers Lab означає бути абсолютно впевненим у високій якості продукції, створеної досвідченими вейперами, з повноцінним розумінням всіх нюансів і тонкощів електронного паріння.

Готова основа для самозамісу, співвідношення Vg Pg 

База для електронних сигарет Hysteria Balance VG 50/PG 50

База для електронних сигарет Hysteria Optimal VG 60/PG 40

База для електронних сигарет Hysteria Cloud VG 70/PG 30


Купить ароматизаторы для самозамеса

Произвести классификацию такого количества ароматов – достаточно сложно, но всё же, если поразмышлять, их можно разделить на следующие 6 вкусовых линеек

Ароматизатори для самозамісу TPA

Ароматизатори для електронних сигарет Flavourart

Аромки для самозамісу XIAN

Ароматизатори для електронних сигарет Native Flavour

Ароматизатори для електронних сигарет Solub arome

Ароматизатори для вейпа Malaysia Flavors

Поширені запитання

наступне покоління пристроїв, які відрізняються від попередніх потужнішою силою струму, ємністю акумулятора і можливістю використовувати рідини з різним співвідношенням PG/VG. Для подібних типів пристроїв рекомендується використовувати рідину 60/40 у бік гліцерину, це дасть більше пари, і убезпечить ваш бак від зайвих протікань.

найпросунуті на сьогоднішній день електронні сигарети. Вони відрізняються підвищеною потужністю, змінними акумуляторами та можливістю встановити в бак (дріпку) потужні койли. Для таких пристроїв найоптимальнішим варіантом буде рідина з відсотковим співвідношенням гліцерину і пропіленгліколю 70/30, така варіація даватиме велику кількість пари і удар по горлу буде набагато слабкішим, ніж при 50/50 варіації. На нашому сайті Vaper`s Lab ви зможете придбати рідину з будь-яким відповідним для вас відсотковим співвідношенням гліцерину та пропіленгліколю.

Ви можете замовити доставку придбаного товару кур'єром до дверей вашого будинку. Просто вкажіть у формі замовлення на сайті спосіб доставки «Адресна доставка» або при замовленні за телефоном повідомте це нашому менеджеру.