☎+380673689231 ☎+380503689231
Telegram VapersLab
Instagram VapersLab

Топовий дріт для вейпів Фехраль (кантал), Нержавіюча сталь (нержа, ss

Дріт Nichrome 5м Nichrome 5м
15.00грн
★5 Закінчився
Диаметр
Дріт Kanthal 5м Kanthal 5м
15.00грн
★5 Закінчився
Диаметр

Топовий дріт для вейпів Фехраль (кантал)

Кантал, ніхром, нержа - все це незамінні речі для перемотування вашого бака або дріпки. Інтернет-магазин Vaper's Lab пропонує вам вибрати найбільш підходящий діаметр дроту для атомайзера, щоб ваше паріння було смачним і приємним. Багато парильників давно перестали купувати девайси, що не обслуговуються, і перейшли на бік "обслуговування". У цьому є свої плюси - економія грошей та гнучке налаштування під ваші особисті уподобання. У нас в наявності ви зможете знайти такі матеріали як:

Фехраль (кантал)

Нержавіюча сталь (нержа, ss)

Ніхром

Купити кантал, нержавійку, ніхром для перемотування ви можете у нашому інтернет-магазині Vaper`s Lab з доставкою по Україні. У нас тільки оригінальна продукція найвищої якості

Готова основа для самозамісу, співвідношення Vg Pg 

База для електронних сигарет Hysteria Balance VG 50/PG 50

База для електронних сигарет Hysteria Optimal VG 60/PG 40

База для електронних сигарет Hysteria Cloud VG 70/PG 30


Купить ароматизаторы для самозамеса

Произвести классификацию такого количества ароматов – достаточно сложно, но всё же, если поразмышлять, их можно разделить на следующие 6 вкусовых линеек

Ароматизатори для самозамісу TPA

Ароматизатори для електронних сигарет Flavourart

Аромки для самозамісу XIAN

Ароматизатори для електронних сигарет Native Flavour

Ароматизатори для електронних сигарет Solub arome

Ароматизатори для вейпа Malaysia Flavors

Поширені запитання

наступне покоління пристроїв, які відрізняються від попередніх потужнішою силою струму, ємністю акумулятора і можливістю використовувати рідини з різним співвідношенням PG/VG. Для подібних типів пристроїв рекомендується використовувати рідину 60/40 у бік гліцерину, це дасть більше пари, і убезпечить ваш бак від зайвих протікань.

найпросунуті на сьогоднішній день електронні сигарети. Вони відрізняються підвищеною потужністю, змінними акумуляторами та можливістю встановити в бак (дріпку) потужні койли. Для таких пристроїв найоптимальнішим варіантом буде рідина з відсотковим співвідношенням гліцерину і пропіленгліколю 70/30, така варіація даватиме велику кількість пари і удар по горлу буде набагато слабкішим, ніж при 50/50 варіації. На нашому сайті Vaper`s Lab ви зможете придбати рідину з будь-яким відповідним для вас відсотковим співвідношенням гліцерину та пропіленгліколю.

Ви можете замовити доставку придбаного товару кур'єром до дверей вашого будинку. Просто вкажіть у формі замовлення на сайті спосіб доставки «Адресна доставка» або при замовленні за телефоном повідомте це нашому менеджеру.