☎+380673689231 ☎+380503689231
Telegram VapersLab
Instagram VapersLab

Купити аромки для самозамісу з доставкою по Україні.

Як зробити самозаміс за допомогою ароматизаторів для електронних сигарет?

Самозаміс дедалі більше починає користуватися популярністю серед вейперів. Новачки та парильники зі стажем поринають у своє улюблене заняття з головою. І ми розуміємо це захоплення, оскільки сам процес створення рідини приносить величезну кількість задоволення! Аромки для самозамісу  і зовсім вражають уяву своєю різноманітністю та дивовижними смаками! Вейпери замішують рідини не тому, що заводські заправки недостатньо якісні або недостатньо смачні, це помилкова думка. Самозамісами займаються з кількох причин:

• Це цікаве заняття, хобі, якому хочеться приділяти вільний час.

• Чим більший обсяг жижки ви плануєте замішати, тим вигідніше це буде для вас.

• Можливість пізнавати нові смаки та аромати для себе. Сфера вейпінгу настільки цікава та багатогранна, що здатна подарувати вам унікальні знання про те, як поєднуються смаки, створюючи щось унікальне. Мало де можна відчути настільки велику палітру смаків.

Як замішати рідину власного приготування?

Щоб приготувати рідину вам знадобиться база для вейпа, ароматизатори та нікотин, якщо у вас є потреба в останньому. Ароматизатори можете змішувати самі або вибрати якийсь цікавий мікс від наших аромок.

База складається з пропіленгліколю та гліцерину. Ви можете змішати ці компоненти окремо, щоб поекспериментувати із співвідношенням VGPG або вибрати готове. У нашому інтернет-магазині ви знайдете базу з трьома співвідношеннями – 50/50, 60/40 та 70/30. В базу ви додаєте ароматизатори і добре перемішує отриману суміш.

Змішування компонентів – дуже важливий етап, яким не варто нехтувати. Адже чим краще ви змішаєте заправку, тим якісніше та яскравіше розкриються в ній компоненти. Після додавання аромки останнім компонентом влийте нікотин. Завершальне перемішування має бути ретельнішим. Приділіть цьому хоча б хвилину, поки всередині вашого флакона не утвориться багато дрібних бульбашок. Якщо вашій рідині необхідно настоюватися досить довго, періодично знову струшуйте флакон.

Чому варто придбати ароматизатори у Vaper`s Lab?

Вибір брендів аромок, виробників та вейпшопів, які продають їхню продукцію, величезний. Але саме Vaper`s Lab здатний запропонувати вам:

• Найвищу якість компонентів, які містяться в ароматизаторах

• Приємну вартість без націнок

• Швидку доставку, посилка поїде до вас у день, коли ви зробили замовлення

• Приємне та ввічливе обслуговування. Наші консультанти допоможуть вам вибрати продукцію, відповісти на ваші запитання, оформити замовлення і т.д.

Ми поважаємо час та увагу наших покупців, тому пропонуємо найкращий товар на вейп-ринку України! Детальніше з продукцією ви можете ознайомитись тут

Поширені запитання

Дозування ароматизаторів Capella Flavors може варіюватися залежно від конкретного смаку, вашого особистого смаку і типу рідини, яку ви хочете приготувати (наприклад, електронну сигарету, домашній коктейль, випічку тощо). Загальні рекомендації зазвичай вказують дозування в діапазоні від 5% до 20% на обсяг основи (PG/VG).

Однак для точного визначення дозування ароматизатора Capella Flavors рекомендується дотримуватися інструкцій, наданих на упаковці конкретного ароматизатора, оскільки дозування може варіюватися для різних смаків. Почніть з мінімальної рекомендованої дози і поступово збільшуйте її, поки не досягнете бажаного смаку.

Також врахуйте, що різні ароматизатори можуть мати різну інтенсивність смаку, тому важливо експериментувати і знаходити оптимальне дозування для конкретного смаку.

Пам'ятайте про те, що при створенні рідини для вейпінгу важливо бути акуратним і точно вимірювати інгредієнти, щоб уникнути перекосів у смаку або проблем з парінням.

Пропіленгліколь. Він служить для передачі смаку і удару по горлу, робить вашу рідину більш рідкою, щоб вата добре вбирала майбутню рідину.

Гліцерин. Його використовують для великої кількості пари та пом'якшення удару по горлу. Гліцерин використовується у великій кількості для модів з високою потужністю. Рідина без гліцерину може викликати кашель та постійні протікання вашого атомайзера.

Ароматизатори. Душа вашого майбутнього шедевра. Завдяки ароматизаторам ви зможете надати смаку вашій заправці. Ароматизатори можна змішувати між собою, отримуючи при цьому цікаві та оригінальні мікси.

Тара. Без флаконів у самозамісі не обійтися, адже куди заливати і як розмішувати готову жижу? Існують флакони різних об'ємів та з різних матеріалів, де кожен зможе знайти саме ту тару, яка буде йому зручна.

Ні, ароматизатори для вейпа не призначені для паління чи інгаляції в чистому вигляді, вони є концентрованими речовинами і можуть бути небезпечними для здоров'я, якщо їх інгалювати без розведення вейп-рідиною та нагрівання в електронній сигареті. Для безпечного використання ароматизаторів для вейпа завжди слід дотримуватися таких рекомендацій: Розбавляйте ароматизатори: Ароматизатори мають бути розведені вейп-рідиною відповідно до рекомендацій виробника.

Ніколи не використовуйте їх нерозбавленими: Не намагайтеся курити або парити ароматизатори в чистому вигляді. Це може бути небезпечно для здоров'я і викликати подразнення дихальних шляхів.

Дотримуйтесь дозування: Дотримуйтесь рекомендацій щодо дозування, зазначених на упаковці ароматизаторів, щоб уникнути перенасичення смаку або його нестачі у вейп-рідині. Використовуйте якісні ароматизатори: Купуйте ароматизатори у надійних виробників, щоб забезпечити безпеку і якість продукту.

Пам'ятайте про безпеку: Дотримуйтесь усіх застережень і заходів безпеки, зазначених на упаковці ароматизаторів і в інструкції з використання електронної сигарети. Важливо використовувати ароматизатори для вейпа тільки відповідно до їхнього призначення і не робити спроб куріння чистих ароматизаторів.

Виготовлення електронних сигарет потребує кількох інгредієнтів:

- Пропіленгліколь

- Гліцерин

- ароматизатор

- Нікотин (за бажанням)

Щоб приготувати якісну та смачну рідину для заправки електронних сигарет, компанія Vaper`s Lab використовує лише сертифіковану продукцію, що відповідає всім нормам СаНпІн. Вся наша продукція завжди свіжа, ми дотримуємося всіх санітарних умов і зберігаємо готову продукцію в спеціальному місці, захищеному від прямого потрапляння сонячних та ультрафіолетових променів.

На момент мого останнього оновлення в січні 2022 року у компанії Xian Taima не було конкретного набору ароматизаторів для вейпінгу. Однак, припускаючи, що ви маєте на увазі ароматизатори, призначені для приготування рідин для електронних сигарет, я можу запропонувати широкий спектр загальних смаків, які часто представлені в асортименті різних виробників:

Фруктові смаки:

- Ягоди (клубника, малина, чорниця і інші).

- Фрукти (яблуко, груша, вишня і інші).

Солодкі та десертні смаки:

- Ваніль.

- Карамель.

- Шоколад.

- Мед і інші солодкі добавки.

Зверніть увагу, що конкретний асортимент ароматів від Xian Taima може змінюватися, і для отримання актуальної інформації про смаки краще звертатися до офіційних джерел компанії або їх дистриб'юторів.

Для того, щоб розібратися з цим питанням потрібно знати, що у кожного ароматизатора є своя певна концентрація, а в деяких випадках (наприклад, TPA) кількість аромки залежить безпосередньо від смаку. Так само слід врахувати той факт, що приготування вашого замісу має відштовхуватися від вашого мода і від ваших смакових уподобань.

Але є більш загальна статистика, яка допоможе вам визначитись із середньою концентрацією того чи іншого ароматизатора.

TPA (The Perfumer`s Apprentice)

Рекомендована концентрація: 4-20% (залежно від типу ароматизатора)

- Тютюнові: 3-8%

- Фруктові: 10-20%

- Десертні: 5-10%

XI’AN TAIMA

Середня концентрація; 3-5% (на всі типи аромки)

Solub Arome

Концентрація, що рекомендується: 4-6% (на всі типи аромки)

Native Flavour

Середня концентрація: 10-15% (на всі типи аромки)

Якщо ви все-таки сумніваєтеся в правильному дозуванні ароматизатора для вашого самозамісу, то менеджери магазину Vaper`s Lab завжди з радістю підкажуть вам точну концентрацію аромки, ґрунтуючись на ваших уподобаннях та пристрої, на якому ви паритимете свою рідину.