☎+380673689231 ☎+380503689231
Telegram VapersLab
Instagram VapersLab

Купити все для самозамісу у Запоріжжі

Ароматизатори для вейпа Native Flavour "Banana" 30мл Native Flavour "Banana" 30мл
70.00грн
Об `єм
Ароматизатори для вейпа Native Flavour "Bergamot" 30мл Native Flavour "Bergamot" 30мл
70.00грн
Об `єм
Ароматизатори для вейпа Native Flavour "Black Currant" 30мл Native Flavour "Black Currant" 30мл
70.00грн
Об `єм
Ароматизатори для вейпа Native Flavour "Cappuccino" 30мл Native Flavour "Cappuccino" 30мл
70.00грн
Об `єм
Ароматизатори для вейпа Native Flavour "cranberry" 30мл Native Flavour "cranberry" 30мл
70.00грн
Об `єм
Ароматизатори для вейпа Native Flavour "Creme Brulee" 30мл Native Flavour "Creme Brulee" 30мл
70.00грн
Об `єм
Ароматизатори для вейпа Native Flavour "Fruit Cocktail" 30мл Native Flavour "Fruit Cocktail" 30мл
70.00грн
Об `єм

Вейпінг для професіоналів: все для самозамісу в домашніх умовах

Рано чи пізно багато вейперів замислюються про те, щоб почати готувати жижи для електронних сигарет самостійно. Завдяки цьому ви глибше поринаєте у сферу вейпінгу, пізнаєте всі її тонкощі, принади та переваги. Що таке самозаміс? Відповідь криється у самій назві. Це рідина, яку замішують самостійно в домашніх умовах. Або ж процес, який має на увазі це заняття. Все для самозамісу  ви можете знайти в каталозі нашого інтернет-магазину Vaper`s Lab.

Що знадобиться при замішуванні жижи?

Одна з основних переваг самозамісу полягає в тому, що ви точно знаєте, що у складі вашої заправки. Ви додаєте лише основні компоненти, які добре вам відомі. А саме:

• Рослинний гліцерин. Спрощено – VG. Цей компонент відповідає за те, щоб ваша електронна сигарета могла генерувати густу пару у великій кількості. Його густа консистенція створює таку можливість. Має легкий ненав'язливий солодкуватий присмак.

• Пропіленгліколь. Позначається також як PG. Його завдання об'єднати компоненти між собою, дати можливість розкритися. Завдяки PG вейпер може яскраво відчувати смак аромок та міцність нікотину. Чим більше пропіленгліколю ви додасте в заправку, тим більш насичено вона відчуватиметься.

До речі, ви можете придбати ці два компоненти окремо або як базу, де вони вже об'єднані. Ви лише вибираєте співвідношення VG/PG. Наприклад, 50/50, 60/40 чи 70/30. Залежно від ваших уподобань та електронної сигарети, на якій паруєте.

• Ароматизатори дозволяють заправці набути певного смаку та запаху. Вибір аромок – безмежний. Солодкі, кислі, освіжаючі, бадьорі. Аромки можуть імітувати буквально будь-який їстівний продукт, який існує в природі або був винайдений людиною. Також смаки можна поєднувати між собою, а тут простір вже для вашої фантазії.

• Нікотин додають ті вейпери, які знайомі з міцними заправками і таким чином угамовують свій нікотиновий голод. Цей компонент ви знайдете на нашому сайті двох видів – органічний та сольовий. Органічний нікотин може бути і у складі основи, лише виберете міцність – від 0 до 18 мг/мл. Сольовий нікотин додається в заправку окремо. Його міцність варіюється від 20 до 60 мг/мл.

Для всього цього процесу вам знадобляться ще порожні тари, де ви замішуватимете жижу, шприци для набирання компонентів і робоче місце, де вас не відволікатимуть.

Де придбати все потрібне для створення жижи?

Ми не тільки пропонуємо нашим вейперам готові рідини, а й компоненти для власного приготування заправки ви можете знайти на нашому сайті Vaper`s Lab. Посилання

Поширені запитання

Можна. Чиста основа для самозамішування це по суті така ж рідина, тільки без будь-якого смаку, оскільки в базі відсутні ароматизатори.

Дуже багато вейперів періодично парять основу для того, щоб відновити свої смакові рецептори, якщо вони довго парили одну й ту саму рідину. Так само чиста основа допоможе вам повернути нюх, якщо ви тільки-но перейшли від аналогових сигарет до вейпінгу. Тож купити базу та попарити її деякий час навіть корисно та необхідно.

Vaper`s Lab надає тільки якісні бази для самозамісу з різним відсотковим співвідношенням гліцерину та пропіленгліколю. Тільки європейська якість та демократична ціна.

Виготовлення електронних сигарет потребує кількох інгредієнтів:

- Пропіленгліколь

- Гліцерин

- ароматизатор

- Нікотин (за бажанням)

Щоб приготувати якісну та смачну рідину для заправки електронних сигарет, компанія Vaper`s Lab використовує лише сертифіковану продукцію, що відповідає всім нормам СаНпІн. Вся наша продукція завжди свіжа, ми дотримуємося всіх санітарних умов і зберігаємо готову продукцію в спеціальному місці, захищеному від прямого потрапляння сонячних та ультрафіолетових променів.

Виробник: (KLK Oleo) Німеччина

USP/EP Ступінь очищення: вища, 99.8%

Тип: фармакопейний, харчовий

Хімічна формула: C3H5(OH)3

На момент мого останнього оновлення в січні 2022 року у компанії Xian Taima не було конкретного набору ароматизаторів для вейпінгу. Однак, припускаючи, що ви маєте на увазі ароматизатори, призначені для приготування рідин для електронних сигарет, я можу запропонувати широкий спектр загальних смаків, які часто представлені в асортименті різних виробників:

Фруктові смаки:

- Ягоди (клубника, малина, чорниця і інші).

- Фрукти (яблуко, груша, вишня і інші).

Солодкі та десертні смаки:

- Ваніль.

- Карамель.

- Шоколад.

- Мед і інші солодкі добавки.

Зверніть увагу, що конкретний асортимент ароматів від Xian Taima може змінюватися, і для отримання актуальної інформації про смаки краще звертатися до офіційних джерел компанії або їх дистриб'юторів.

Пропіленгліколь. Він служить для передачі смаку і удару по горлу, робить вашу рідину більш рідкою, щоб вата добре вбирала майбутню рідину.

Гліцерин. Його використовують для великої кількості пари та пом'якшення удару по горлу. Гліцерин використовується у великій кількості для модів з високою потужністю. Рідина без гліцерину може викликати кашель та постійні протікання вашого атомайзера.

Ароматизатори. Душа вашого майбутнього шедевра. Завдяки ароматизаторам ви зможете надати смаку вашій заправці. Ароматизатори можна змішувати між собою, отримуючи при цьому цікаві та оригінальні мікси.

Тара. Без флаконів у самозамісі не обійтися, адже куди заливати і як розмішувати готову жижу? Існують флакони різних об'ємів та з різних матеріалів, де кожен зможе знайти саме ту тару, яка буде йому зручна.

Для того, щоб розібратися з цим питанням потрібно знати, що у кожного ароматизатора є своя певна концентрація, а в деяких випадках (наприклад, TPA) кількість аромки залежить безпосередньо від смаку. Так само слід врахувати той факт, що приготування вашого замісу має відштовхуватися від вашого мода і від ваших смакових уподобань.

Але є більш загальна статистика, яка допоможе вам визначитись із середньою концентрацією того чи іншого ароматизатора.

TPA (The Perfumer`s Apprentice)

Рекомендована концентрація: 4-20% (залежно від типу ароматизатора)

- Тютюнові: 3-8%

- Фруктові: 10-20%

- Десертні: 5-10%

XI’AN TAIMA

Середня концентрація; 3-5% (на всі типи аромки)

Solub Arome

Концентрація, що рекомендується: 4-6% (на всі типи аромки)

Native Flavour

Середня концентрація: 10-15% (на всі типи аромки)

Якщо ви все-таки сумніваєтеся в правильному дозуванні ароматизатора для вашого самозамісу, то менеджери магазину Vaper`s Lab завжди з радістю підкажуть вам точну концентрацію аромки, ґрунтуючись на ваших уподобаннях та пристрої, на якому ви паритимете свою рідину.