☎+380673689231 ☎+380503689231
Telegram VapersLab
Instagram VapersLab

Набір для самозамісу купити у Запоріжжі

Solub Arome  "Gambhyt" (Яблучний пиріг з пломбіром) Solub Arome "Gambhyt" (Яблучний пиріг з пломбіром)
35.00грн 25.00грн
-29% ★5
Об `єм
Solub Arome "Bad blood" (Полунична цукерка) Solub Arome "Bad blood" (Полунична цукерка)
35.00грн 25.00грн
-29% ★5
Об `єм
Solub Arome "Beignet choconut" (Шоколадний пончик) Solub Arome "Beignet choconut" (Шоколадний пончик)
35.00грн 25.00грн
-29% ★5
Об `єм
Solub Arome "Beignet" (Пончики) Solub Arome "Beignet" (Пончики)
35.00грн 25.00грн
-29% ★5
Об `єм
Solub Arome "Berry nana" (Банан та ожина) Solub Arome "Berry nana" (Банан та ожина)
35.00грн 25.00грн
-29% ★5
Об `єм

Що таке набір для самозамісу та як правильно його використовувати?

Якщо ви захоплюєтеся вейпінгом, впевнені, хоч раз чули про набори для самозамісу. А якщо ні, то із задоволенням розповімо, що це таке і для чого вони потрібні. Самозаміс - це заправка для електронних сигарет, яку готує вейпер самостійно в домашніх умовах. Для того щоб приготувати жижу, необхідні певні знання про компоненти, про те, як правильно їх змішувати і в яких пропорціях. До того ж всі ці компоненти необхідно придбати. Але не всім вистачає знань почати і не всі впевнені, що це хобі їм підходить. Набір для самозамісу  дозволяє зрозуміти захоче вейпер цим займатися далі, занурюватися в процес створення рідин та експерименти або ж готові заправки - це більш комфортний варіант для нього .

Що входить у набір для самозамісу?

Розберемо з вами класичний набір, до складу якого входять:

        Порожній флакон, де ви замішуватимете свою заправку;

        Гліцерин;

        Пропіленгліколь;

        Ароматизатор;

        Нікобустер (лужний або сольовий нікотин);

        Інструкцію.

Перш ніж приступати до змішування, прочитайте інструкцію, там покроково розписано що і за чим необхідно додавати. Не менш важливий етап – змішування компонентів. Для максимального розкриття добре перемішайте готову заправку, щоб кожен компонент відчувався на 100%!

Які лінійки наборів можна знайти в інтернет-магазині Vaper`s Lab?

Вибір лінійок та смаків, які вони пропонують, досить великий. Тут ви знайдете як класичні фруктово-ягідні смаки, так і легкі мікси. У Vaper`s Lab ви знайдете такі лінійки:

1.    IONIQ

2.    Saltex

3.    Vape Mix Kit Salt 2

4.    Twins

Кожен із виробників пропонує на вибір обсяг флаконів – 30 та 60 мл. Градацію міцності – 25 та 50 мг/мл сольового нікотину. Співвідношення VG/PG 50/50 та 70/30.

Таким чином, ви зрозумієте, які властивості рідини вам підходять, які смаки подобаються, як відбувається процес змішування і найголовніше - чи вам саме це заняття. Після того як ви освоїте ці базові вміння, можна сміливо занурюватися в самозаміс, вивчати теорію, практикуватися, створювати унікальні рідини.

Як купити набір для самозамішування в Україні?

Наш вейпшоп представлений офлайн у кількох містах України – Запоріжжя, Одеса, Львів. Але ви можете замовити доставку до будь-якого міста України, де є відділення або поштомат Нової Пошти. Ми оперативно обробляємо замовлення та відправляємо посилки у максимально швидкі терміни. Набір для самозамішування ви можете вибрати для себе в цьому розділі, посилання

Поширені запитання

Дозування ароматизаторів Capella Flavors може варіюватися залежно від конкретного смаку, вашого особистого смаку і типу рідини, яку ви хочете приготувати (наприклад, електронну сигарету, домашній коктейль, випічку тощо). Загальні рекомендації зазвичай вказують дозування в діапазоні від 5% до 20% на обсяг основи (PG/VG).

Однак для точного визначення дозування ароматизатора Capella Flavors рекомендується дотримуватися інструкцій, наданих на упаковці конкретного ароматизатора, оскільки дозування може варіюватися для різних смаків. Почніть з мінімальної рекомендованої дози і поступово збільшуйте її, поки не досягнете бажаного смаку.

Також врахуйте, що різні ароматизатори можуть мати різну інтенсивність смаку, тому важливо експериментувати і знаходити оптимальне дозування для конкретного смаку.

Пам'ятайте про те, що при створенні рідини для вейпінгу важливо бути акуратним і точно вимірювати інгредієнти, щоб уникнути перекосів у смаку або проблем з парінням.

Для того, щоб розібратися з цим питанням потрібно знати, що у кожного ароматизатора є своя певна концентрація, а в деяких випадках (наприклад, TPA) кількість аромки залежить безпосередньо від смаку. Так само слід врахувати той факт, що приготування вашого замісу має відштовхуватися від вашого мода і від ваших смакових уподобань.

Але є більш загальна статистика, яка допоможе вам визначитись із середньою концентрацією того чи іншого ароматизатора.

TPA (The Perfumer`s Apprentice)

Рекомендована концентрація: 4-20% (залежно від типу ароматизатора)

- Тютюнові: 3-8%

- Фруктові: 10-20%

- Десертні: 5-10%

XI’AN TAIMA

Середня концентрація; 3-5% (на всі типи аромки)

Solub Arome

Концентрація, що рекомендується: 4-6% (на всі типи аромки)

Native Flavour

Середня концентрація: 10-15% (на всі типи аромки)

Якщо ви все-таки сумніваєтеся в правильному дозуванні ароматизатора для вашого самозамісу, то менеджери магазину Vaper`s Lab завжди з радістю підкажуть вам точну концентрацію аромки, ґрунтуючись на ваших уподобаннях та пристрої, на якому ви паритимете свою рідину.

Інтернет-магазин Vaper`s Lab на даний момент відправляє товари виключно Новою Поштою,  JUSTIN, Укрпочта.

Налаштування концентрації ароматичних добавок, таких як аромки Capella, може залежати від ваших уподобань і рецепта. У більшості випадків рекомендується почати з невеликої кількості аромки та поступово збільшувати дозування до досягнення бажаного смаку.


Зазвичай стандартні рекомендації становлять близько 5-15% аромки Capella на обсяг основи (PG/VG). Однак конкретні рекомендації можуть варіюватися залежно від конкретної аромки та смакових уподобань. Щоб отримати оптимальний результат, рекомендується ознайомитися з інструкціями на пакуванні аромки і пробувати різні дозування відповідно до ваших смакових уподобань.


Також врахуйте, що настоювання (ступінь витримки) може впливати на остаточний смак. Деякі аромки можуть вимагати більш тривалого настоювання, ніж інші, щоб досягти найкращого смаку. Зазвичай це може зайняти від кількох днів до кількох тижнів.


Важливо пам'ятати, що створення власних рідин для вейпінгу вимагає обережності та точного вимірювання інгредієнтів, щоб уникнути небажаних результатів.

Ні, ароматизатори для вейпа не призначені для паління чи інгаляції в чистому вигляді, вони є концентрованими речовинами і можуть бути небезпечними для здоров'я, якщо їх інгалювати без розведення вейп-рідиною та нагрівання в електронній сигареті. Для безпечного використання ароматизаторів для вейпа завжди слід дотримуватися таких рекомендацій: Розбавляйте ароматизатори: Ароматизатори мають бути розведені вейп-рідиною відповідно до рекомендацій виробника.

Ніколи не використовуйте їх нерозбавленими: Не намагайтеся курити або парити ароматизатори в чистому вигляді. Це може бути небезпечно для здоров'я і викликати подразнення дихальних шляхів.

Дотримуйтесь дозування: Дотримуйтесь рекомендацій щодо дозування, зазначених на упаковці ароматизаторів, щоб уникнути перенасичення смаку або його нестачі у вейп-рідині. Використовуйте якісні ароматизатори: Купуйте ароматизатори у надійних виробників, щоб забезпечити безпеку і якість продукту.

Пам'ятайте про безпеку: Дотримуйтесь усіх застережень і заходів безпеки, зазначених на упаковці ароматизаторів і в інструкції з використання електронної сигарети. Важливо використовувати ароматизатори для вейпа тільки відповідно до їхнього призначення і не робити спроб куріння чистих ароматизаторів.

Виготовлення електронних сигарет потребує кількох інгредієнтів:

- Пропіленгліколь

- Гліцерин

- ароматизатор

- Нікотин (за бажанням)

Щоб приготувати якісну та смачну рідину для заправки електронних сигарет, компанія Vaper`s Lab використовує лише сертифіковану продукцію, що відповідає всім нормам СаНпІн. Вся наша продукція завжди свіжа, ми дотримуємося всіх санітарних умов і зберігаємо готову продукцію в спеціальному місці, захищеному від прямого потрапляння сонячних та ультрафіолетових променів.