☎+380673689231 ☎+380503689231
Telegram VapersLab
Instagram VapersLab

Купити основи та аромки для приготування самозамісу

Як правильно підібрати компоненти для самозамісу, їх пропорції та дозування?

Самозаміс - це заправка для електронних сигарет, яку готує вейпер самостійно в домашніх умовах. Для того щоб замішати рідину вам необхідно вивчити теорію про компоненти, які входять до складу, їх властивості, співвідношення, дозування та пропорції. Просто перемішати якусь кількість компонентів між собою не вийде, адже кожен мл важливий і відіграє певну роль.

Що потрібно для того, щоб приготувати рідину для вейпа?

Після ознайомлення з теорією приступайте до практики, адже це найцікавіша частина. Вам знадобляться основи тааромки   , та нікотин (якщо віддаєте перевагу міцній заправці). Основа (вона ж база) є поєднанням двох компонентів – рослинного гліцерину та пропіленгліколю. Їхнє співвідношення у вейпінгу позначається як VG/PG. На сайті Vaper`s Lab представлені три варіанти бази, три співвідношення на вибір. Дуже важливо правильно підібрати для себе основу, щоб вона підійшла під ваші уподобання. База VG/PG 50/50 досить рідка та концентрована, добре поєднується з сольовим нікотином і тому підходить для малопотужних пристроїв, наприклад, под систем. База 70/30 навпаки досить густа, дозволяє створювати велику кількість пари, смак тут менш яскравий. Підійде для потужних пристроїв та любителів парити часто. Є варіант, який підходить для будь-якого типу електронних сигарет, оскільки є максимально збалансованим, і це база VG/PG 60/40. Тут у рівному обсязі ви відчуватимете і пару та смак.

Ароматизатори потрібні для того, щоб ваша заправка мала якийсь смак та аромат. Безперечно, приємний. Різноманітність аромок вражає, сотні смаків представлені на нашому сайті – від вічної класики до неймовірних міксів, поєднання яких складно знайти деінде. В інтернет-магазині Vaper`s Lab ви знайдете такі категорії:

        Десертний

        Напої

        Випічка

        Тонізуючий

        Смакові добавки

        Фруктовий

        Ягідний

        Шоколадний

        Цукерки, жуйка

        Тютюновий

        Чай кава

        Горіхи

        Спеції

        Інше

Десь категорії об'єднуються між собою, і виходить цікавий та дуже смачний мікс. Концентрація вказана на флаконі.

Нікотин додайте, якщо ви вже використовували його раніше. Не варто пробувати без потреби, адже відмовитися від цього компонента буде складніше. В наявності два види нікотину – органічний та сольовий. Градації першого міцності варіюються від 0 до 18 мг/мл, а сольового – від 20 до 60 мг/мл. Якщо тільки переходите на вейпінг з сигарет, то вибирайте міцність нижче, щоб зрозуміти чи підходить вона вам.

Купити усі ці товари ви можете на сайті Vaper`s Lab, підібрати компоненти під вашу електронну сигарету, бюджет та особисті уподобання. Посилання

Поширені запитання

Ви можете замовити доставку придбаного товару кур'єром до дверей вашого будинку. Просто вкажіть у формі замовлення на сайті спосіб доставки «Адресна доставка» або при замовленні за телефоном повідомте це нашому менеджеру.

Багато парильників, а особливо просунуті дедалі частіше уникають покупки готових рідин віддаючи перевагу самозамісу.

Самозаміс - спрощене вираження самостійного приготування рідини. Щоб зробити жижу самому, не обов'язково мати навички хіміка або кухаря, достатньо мати при собі всі потрібні інгредієнти та засіб для вимірювання кількості того чи іншого продукту.

Дозування ароматизаторів Capella Flavors може варіюватися залежно від конкретного смаку, вашого особистого смаку і типу рідини, яку ви хочете приготувати (наприклад, електронну сигарету, домашній коктейль, випічку тощо). Загальні рекомендації зазвичай вказують дозування в діапазоні від 5% до 20% на обсяг основи (PG/VG).

Однак для точного визначення дозування ароматизатора Capella Flavors рекомендується дотримуватися інструкцій, наданих на упаковці конкретного ароматизатора, оскільки дозування може варіюватися для різних смаків. Почніть з мінімальної рекомендованої дози і поступово збільшуйте її, поки не досягнете бажаного смаку.

Також врахуйте, що різні ароматизатори можуть мати різну інтенсивність смаку, тому важливо експериментувати і знаходити оптимальне дозування для конкретного смаку.

Пам'ятайте про те, що при створенні рідини для вейпінгу важливо бути акуратним і точно вимірювати інгредієнти, щоб уникнути перекосів у смаку або проблем з парінням.

Можна. Чиста основа для самозамішування це по суті така ж рідина, тільки без будь-якого смаку, оскільки в базі відсутні ароматизатори.

Дуже багато вейперів періодично парять основу для того, щоб відновити свої смакові рецептори, якщо вони довго парили одну й ту саму рідину. Так само чиста основа допоможе вам повернути нюх, якщо ви тільки-но перейшли від аналогових сигарет до вейпінгу. Тож купити базу та попарити її деякий час навіть корисно та необхідно.

Vaper`s Lab надає тільки якісні бази для самозамісу з різним відсотковим співвідношенням гліцерину та пропіленгліколю. Тільки європейська якість та демократична ціна.

Ні, ароматизатори для вейпа не призначені для паління чи інгаляції в чистому вигляді, вони є концентрованими речовинами і можуть бути небезпечними для здоров'я, якщо їх інгалювати без розведення вейп-рідиною та нагрівання в електронній сигареті. Для безпечного використання ароматизаторів для вейпа завжди слід дотримуватися таких рекомендацій: Розбавляйте ароматизатори: Ароматизатори мають бути розведені вейп-рідиною відповідно до рекомендацій виробника.

Ніколи не використовуйте їх нерозбавленими: Не намагайтеся курити або парити ароматизатори в чистому вигляді. Це може бути небезпечно для здоров'я і викликати подразнення дихальних шляхів.

Дотримуйтесь дозування: Дотримуйтесь рекомендацій щодо дозування, зазначених на упаковці ароматизаторів, щоб уникнути перенасичення смаку або його нестачі у вейп-рідині. Використовуйте якісні ароматизатори: Купуйте ароматизатори у надійних виробників, щоб забезпечити безпеку і якість продукту.

Пам'ятайте про безпеку: Дотримуйтесь усіх застережень і заходів безпеки, зазначених на упаковці ароматизаторів і в інструкції з використання електронної сигарети. Важливо використовувати ароматизатори для вейпа тільки відповідно до їхнього призначення і не робити спроб куріння чистих ароматизаторів.

Інтернет-магазин Vaper`s Lab на даний момент відправляє товари виключно Новою Поштою,  JUSTIN, Укрпочта.