☎+380673689231 ☎+380503689231
Telegram VapersLab
Instagram VapersLab

Кращі аромки для самозамішування вейп-рідин.

Solub Arome  "Gambhyt" (Яблучний пиріг з пломбіром) Solub Arome "Gambhyt" (Яблучний пиріг з пломбіром)
35.00грн 25.00грн
-29% ★5
Об `єм
Solub Arome "Bad blood" (Полунична цукерка) Solub Arome "Bad blood" (Полунична цукерка)
35.00грн 25.00грн
-29% ★5
Об `єм
Solub Arome "Beignet choconut" (Шоколадний пончик) Solub Arome "Beignet choconut" (Шоколадний пончик)
35.00грн 25.00грн
-29% ★5
Об `єм
Solub Arome "Beignet" (Пончики) Solub Arome "Beignet" (Пончики)
35.00грн 25.00грн
-29% ★5
Об `єм

Паруємо смачно: де купити найкращі аромки для самозамісу в Україні?

Ароматизатори для вейпа – найважливіший компонент під час створення заправки для електронних сигарет. Адже саме аромки дозволяють створювати такий різноманітний асортимент продукції. Смаки та запахи дуже важливі. Вони приносять задоволення, надихають на певні вчинки та слова, викликають теплі спогади та створюють нові. Психологи стверджують, що смаки та запахи мають дуже велику силу та серйозно впливають на поведінку людей. Маркетологи також вловили суть цієї сили та користуються нею постійно. Наприклад, чи ви знали, що в супермаркетах розпорошують певні запахи, які спонукають нас купити певний товар? Для кожного магазину чи відділу – свій аромат. А вейпінг і зовсім джерело різноманітних ароматів і смаків, такі поєднання та цікаві композиції можна зустріти хіба що в парфумерії. Вейпінг - теж мистецтво! Але крім запаху ви ще отримуєте задоволення від випуску густої приємної пари з цікавим смаком, у якого свої певні нотки та відтінки.

У вас є можливість не тільки придбати готові заправки для паріння, але й створити свою, відчути себе парфумером, поєднуючи цікаві ароматизатори в одному флаконі рідини для електронних сигарет. Найкращі аромки для самозамісу  ми радимо купувати у перевірених місцях. Наприклад, наш вейпшоп з 2016 пропонує вейперам якісну продукцію від світових брендів і навіть виробляє власну.

Які виробники представлені в інтернет-магазині Vaper`s Lab?

Багато хто з них популярний у всьому світі і користується популярністю не тільки у сфері вейпінгу, а й у харчовій промисловості. Наприклад, аромки Solub Arome завжди вражають своїм великим асортиментом, цікавими міксами та поєднаннями. Саме у цього виробника ви можете скуштувати прованські солодощі, вишукані алкогольні напої, креми з фруктами та ягодами, чізкейки, пироги та унікальні десерти, які не зустрінеш на полицях наших магазинів. У Solub Arome більше 150 смаків, і кожен з них вартий вашої уваги!

Ще більший вибір смаків вам запропонує бренд ТРА, майже 200 позицій цікавих класичних поєднань та унікальних міксів. Радує вейперів своїм асортиментом і Xi`an Taima, Flavor Lab, FlavourArt, Malaysia flavors та аромки нашого власного приготування Vapers Lab!

За якість та яскравість смаку ми впевнені на всі 100%, який би виробник чи певний смак ви не вибрали. Обіцяємо, що отримана рідина для вейпа обов'язково буде смачною! Із нашими аромками інакше не буває. З усім асортиментом ви можете ознайомитись тут

Поширені запитання

Можна. Чиста основа для самозамішування це по суті така ж рідина, тільки без будь-якого смаку, оскільки в базі відсутні ароматизатори.

Дуже багато вейперів періодично парять основу для того, щоб відновити свої смакові рецептори, якщо вони довго парили одну й ту саму рідину. Так само чиста основа допоможе вам повернути нюх, якщо ви тільки-но перейшли від аналогових сигарет до вейпінгу. Тож купити базу та попарити її деякий час навіть корисно та необхідно.

Vaper`s Lab надає тільки якісні бази для самозамісу з різним відсотковим співвідношенням гліцерину та пропіленгліколю. Тільки європейська якість та демократична ціна.

Дозування ароматизаторів Capella Flavors може варіюватися залежно від конкретного смаку, вашого особистого смаку і типу рідини, яку ви хочете приготувати (наприклад, електронну сигарету, домашній коктейль, випічку тощо). Загальні рекомендації зазвичай вказують дозування в діапазоні від 5% до 20% на обсяг основи (PG/VG).

Однак для точного визначення дозування ароматизатора Capella Flavors рекомендується дотримуватися інструкцій, наданих на упаковці конкретного ароматизатора, оскільки дозування може варіюватися для різних смаків. Почніть з мінімальної рекомендованої дози і поступово збільшуйте її, поки не досягнете бажаного смаку.

Також врахуйте, що різні ароматизатори можуть мати різну інтенсивність смаку, тому важливо експериментувати і знаходити оптимальне дозування для конкретного смаку.

Пам'ятайте про те, що при створенні рідини для вейпінгу важливо бути акуратним і точно вимірювати інгредієнти, щоб уникнути перекосів у смаку або проблем з парінням.

Налаштування концентрації ароматичних добавок, таких як аромки Capella, може залежати від ваших уподобань і рецепта. У більшості випадків рекомендується почати з невеликої кількості аромки та поступово збільшувати дозування до досягнення бажаного смаку.


Зазвичай стандартні рекомендації становлять близько 5-15% аромки Capella на обсяг основи (PG/VG). Однак конкретні рекомендації можуть варіюватися залежно від конкретної аромки та смакових уподобань. Щоб отримати оптимальний результат, рекомендується ознайомитися з інструкціями на пакуванні аромки і пробувати різні дозування відповідно до ваших смакових уподобань.


Також врахуйте, що настоювання (ступінь витримки) може впливати на остаточний смак. Деякі аромки можуть вимагати більш тривалого настоювання, ніж інші, щоб досягти найкращого смаку. Зазвичай це може зайняти від кількох днів до кількох тижнів.


Важливо пам'ятати, що створення власних рідин для вейпінгу вимагає обережності та точного вимірювання інгредієнтів, щоб уникнути небажаних результатів.

Для того, щоб розібратися з цим питанням потрібно знати, що у кожного ароматизатора є своя певна концентрація, а в деяких випадках (наприклад, TPA) кількість аромки залежить безпосередньо від смаку. Так само слід врахувати той факт, що приготування вашого замісу має відштовхуватися від вашого мода і від ваших смакових уподобань.

Але є більш загальна статистика, яка допоможе вам визначитись із середньою концентрацією того чи іншого ароматизатора.

TPA (The Perfumer`s Apprentice)

Рекомендована концентрація: 4-20% (залежно від типу ароматизатора)

- Тютюнові: 3-8%

- Фруктові: 10-20%

- Десертні: 5-10%

XI’AN TAIMA

Середня концентрація; 3-5% (на всі типи аромки)

Solub Arome

Концентрація, що рекомендується: 4-6% (на всі типи аромки)

Native Flavour

Середня концентрація: 10-15% (на всі типи аромки)

Якщо ви все-таки сумніваєтеся в правильному дозуванні ароматизатора для вашого самозамісу, то менеджери магазину Vaper`s Lab завжди з радістю підкажуть вам точну концентрацію аромки, ґрунтуючись на ваших уподобаннях та пристрої, на якому ви паритимете свою рідину.

Інтернет-магазин Vaper`s Lab на даний момент відправляє товари виключно Новою Поштою,  JUSTIN, Укрпочта.

Пропіленгліколь. Він служить для передачі смаку і удару по горлу, робить вашу рідину більш рідкою, щоб вата добре вбирала майбутню рідину.

Гліцерин. Його використовують для великої кількості пари та пом'якшення удару по горлу. Гліцерин використовується у великій кількості для модів з високою потужністю. Рідина без гліцерину може викликати кашель та постійні протікання вашого атомайзера.

Ароматизатори. Душа вашого майбутнього шедевра. Завдяки ароматизаторам ви зможете надати смаку вашій заправці. Ароматизатори можна змішувати між собою, отримуючи при цьому цікаві та оригінальні мікси.

Тара. Без флаконів у самозамісі не обійтися, адже куди заливати і як розмішувати готову жижу? Існують флакони різних об'ємів та з різних матеріалів, де кожен зможе знайти саме ту тару, яка буде йому зручна.