☎+380673689231 ☎+380503689231
Telegram VapersLab
Instagram VapersLab

В наявності для самозамісу ароматизатори та інші компоненти.

Ароматизатори для вейпа Solub Arome Bad blood Полунична цукерка Solub Arome Bad blood Полунична цукерка
35.00грн 25.00грн
-29% ★5
Об `єм
Ароматизатори для вейпа Solub Arome Beignet choconut Шоколадний пончик Solub Arome Beignet choconut Шоколадний пончик
35.00грн 25.00грн
-29% ★5
Об `єм
Ароматизатори для вейпа Solub Arome Beignet Пончики Solub Arome Beignet Пончики
35.00грн 25.00грн
-29% ★5
Об `єм
Ароматизатори для вейпа Solub Arome Berry nana Банан та ожина Solub Arome Berry nana Банан та ожина
35.00грн 25.00грн
-29% ★5
Об `єм
Ароматизатори для вейпа Solub Arome Berry Passion Чорниця та маракуйя Solub Arome Berry Passion Чорниця та маракуйя
35.00грн 25.00грн
-29% ★5
Об `єм

Як користуватися ароматизаторами під час створення рідини в домашніх умовах?

Створити рідину власного приготування не так вже й складно, як може здатися на перший погляд. Для цього необхідно вивчити теорію про компоненти, що входять до складу рідини, їх співвідношення, пропорції та дозування. Зрозуміти, які пропорції знадобляться саме вам. Адже від правильно підібраних пропорцій всіх компонентів безпосередньо залежать смак, аромат, консистенція, пароутворення та навіть просочення ґноту. Все до дрібниць має сенс. Але розібратися неважко, оскільки для створення рідини знадобляться 3 компоненти:

• База для вейпа, у її складі вже об'єднані пропіленгліколь та рослинний гліцерин, їх співвідношення позначається як VG/PG. Класична база буває трьох варіантів - VG/PG 50/50, 60/40 та 70/30. Чим вище значення гліцерину (VG), тим більше пари ви отримаєте у результаті. Чим більше PG, тим яскравішою буде жижа.

Для самозамісу ароматизатори ц бувають абсолютно різними – фруктовими, ягідними, десертними, тютюновими, зі смаком напоїв, горіхів, спецій тощо. Є аромки, де кілька категорій смаків поєднуються в одному. Їх називають міксами. Усього кілька крапель надають неймовірний смак та аромат великим обсягам флаконів із жижею.

  1. Китайские ароматизаторы для самозамеса Xian Taima 
  2. Украинские ароматизаторы для вейпа Nativе Flavour
  3. Украинские ароматизаторы для вейпа Flavour LAB
  4. Американские ароматизаторы The Perfumer`s Apprentice (TPA)
  5. Малазийские ароматизаторы Malaysia flavors
  6. Французские ароматизаторы Solub Arome
  7. Итальянские ароматизаторы FlavourArt

• Нікотин компонент необов'язковий, до складу рідини його додають тільки в тому випадку, якщо раніше вейпер парив міцні заправки з нікотином. На вибір надається два види – органічний та сольовий.

Як правильно змішати компоненти між собою?

Для початку візьміть готову базу із вибраним співвідношенням VG/PG. До бази додавайте ароматизатори стільки крапель, скільки вказано на флаконі. Добре перемішайте заправку, що вийшла. І лише після цього додайте нікотин. Останнє змішування має бути якіснішим. Трясіть флакон до появи маленьких бульбашок.

Готова база – це спрощений варіант самозамісу. Ви можете придбати компоненти основи (VG/PG) і окремо, експериментувати зі своїм власним співвідношенням, щоб створити для себе ідеальну заправку.

Чому варто купити компоненти на сайті Vaper`s Lab?

Вибір брендів аромок, виробників та вейпшопів, які продають їхню продукцію, величезний. Але саме Vaper`s Lab здатний запропонувати вам:

• Найвищу якість компонентів, які містяться в ароматизаторах

• Приємну вартість без націнок

• Швидку доставку, посилка поїде до вас у день, коли ви зробили замовлення

• Приємне та ввічливе обслуговування. Наші консультанти допоможуть вам вибрати продукцію, відповісти на ваші запитання, оформити замовлення і т.д.

Ми поважаємо час та увагу наших покупців, тому пропонуємо найкращий товар на вейп-ринку України! Детальніше з продукцією ви можете ознайомитись тут

Поширені запитання

Можна. Чиста основа для самозамішування це по суті така ж рідина, тільки без будь-якого смаку, оскільки в базі відсутні ароматизатори.

Дуже багато вейперів періодично парять основу для того, щоб відновити свої смакові рецептори, якщо вони довго парили одну й ту саму рідину. Так само чиста основа допоможе вам повернути нюх, якщо ви тільки-но перейшли від аналогових сигарет до вейпінгу. Тож купити базу та попарити її деякий час навіть корисно та необхідно.

Vaper`s Lab надає тільки якісні бази для самозамісу з різним відсотковим співвідношенням гліцерину та пропіленгліколю. Тільки європейська якість та демократична ціна.

Налаштування концентрації ароматичних добавок, таких як аромки Capella, може залежати від ваших уподобань і рецепта. У більшості випадків рекомендується почати з невеликої кількості аромки та поступово збільшувати дозування до досягнення бажаного смаку.


Зазвичай стандартні рекомендації становлять близько 5-15% аромки Capella на обсяг основи (PG/VG). Однак конкретні рекомендації можуть варіюватися залежно від конкретної аромки та смакових уподобань. Щоб отримати оптимальний результат, рекомендується ознайомитися з інструкціями на пакуванні аромки і пробувати різні дозування відповідно до ваших смакових уподобань.


Також врахуйте, що настоювання (ступінь витримки) може впливати на остаточний смак. Деякі аромки можуть вимагати більш тривалого настоювання, ніж інші, щоб досягти найкращого смаку. Зазвичай це може зайняти від кількох днів до кількох тижнів.


Важливо пам'ятати, що створення власних рідин для вейпінгу вимагає обережності та точного вимірювання інгредієнтів, щоб уникнути небажаних результатів.

Виготовлення електронних сигарет потребує кількох інгредієнтів:

- Пропіленгліколь

- Гліцерин

- ароматизатор

- Нікотин (за бажанням)

Щоб приготувати якісну та смачну рідину для заправки електронних сигарет, компанія Vaper`s Lab використовує лише сертифіковану продукцію, що відповідає всім нормам СаНпІн. Вся наша продукція завжди свіжа, ми дотримуємося всіх санітарних умов і зберігаємо готову продукцію в спеціальному місці, захищеному від прямого потрапляння сонячних та ультрафіолетових променів.

Виробник: (KLK Oleo) Німеччина

USP/EP Ступінь очищення: вища, 99.8%

Тип: фармакопейний, харчовий

Хімічна формула: C3H5(OH)3

Пропіленгліколь. Він служить для передачі смаку і удару по горлу, робить вашу рідину більш рідкою, щоб вата добре вбирала майбутню рідину.

Гліцерин. Його використовують для великої кількості пари та пом'якшення удару по горлу. Гліцерин використовується у великій кількості для модів з високою потужністю. Рідина без гліцерину може викликати кашель та постійні протікання вашого атомайзера.

Ароматизатори. Душа вашого майбутнього шедевра. Завдяки ароматизаторам ви зможете надати смаку вашій заправці. Ароматизатори можна змішувати між собою, отримуючи при цьому цікаві та оригінальні мікси.

Тара. Без флаконів у самозамісі не обійтися, адже куди заливати і як розмішувати готову жижу? Існують флакони різних об'ємів та з різних матеріалів, де кожен зможе знайти саме ту тару, яка буде йому зручна.

Ні, ароматизатори для вейпа не призначені для паління чи інгаляції в чистому вигляді, вони є концентрованими речовинами і можуть бути небезпечними для здоров'я, якщо їх інгалювати без розведення вейп-рідиною та нагрівання в електронній сигареті. Для безпечного використання ароматизаторів для вейпа завжди слід дотримуватися таких рекомендацій: Розбавляйте ароматизатори: Ароматизатори мають бути розведені вейп-рідиною відповідно до рекомендацій виробника.

Ніколи не використовуйте їх нерозбавленими: Не намагайтеся курити або парити ароматизатори в чистому вигляді. Це може бути небезпечно для здоров'я і викликати подразнення дихальних шляхів.

Дотримуйтесь дозування: Дотримуйтесь рекомендацій щодо дозування, зазначених на упаковці ароматизаторів, щоб уникнути перенасичення смаку або його нестачі у вейп-рідині. Використовуйте якісні ароматизатори: Купуйте ароматизатори у надійних виробників, щоб забезпечити безпеку і якість продукту.

Пам'ятайте про безпеку: Дотримуйтесь усіх застережень і заходів безпеки, зазначених на упаковці ароматизаторів і в інструкції з використання електронної сигарети. Важливо використовувати ароматизатори для вейпа тільки відповідно до їхнього призначення і не робити спроб куріння чистих ароматизаторів.