☎+380673689231 ☎+380503689231
Telegram VapersLab
Instagram VapersLab

Купити тютюновий ароматизатор для вейпа

Ароматизатори для вейпа Solub Arome Cannabis relax Канабіс Solub Arome Cannabis relax Канабіс
35.00грн 25.00грн
-29% ★4
Об `єм
Ароматизатори для вейпа Solub Arome Gorilla V2 Банан какао та тютюн Solub Arome Gorilla V2 Банан какао та тютюн
35.00грн 25.00грн
-29% ★5
Об `єм
Ароматизатори для вейпа Solub Arome Tabac Captain Jack Тютюн з медом та віскі Solub Arome Tabac Captain Jack Тютюн з медом та віскі
35.00грн 25.00грн
-29% ★5
Об `єм
Ароматизатори для вейпа Solub Arome Tabac Gold Легкий тютюн Solub Arome Tabac Gold Легкий тютюн
35.00грн 25.00грн
-29% ★5
Об `єм
Ароматизатори для вейпа Solub Arome Tabac Grand-mère e-liquide Тютюн з медом Solub Arome Tabac Grand-mère e-liquide Тютюн з медом
35.00грн 25.00грн
-29% ★5
Об `єм

Як визначити Гарний тютюновий ароматизатор серед різноманітності продукції на вейперському ринку?

Виробників, які виробляють ароматизатори з тютюновим смаком, досить багато, а смаків – ще більше. Здавалося б, як тютюн може здивувати? Дайте Vaper`s Lab шанс та ми це зробимо. Бо навіть тютюн може бути вишуканим, розкішним та неповторним! Бренди аромок пропонують вам буквально всі існуючі сорти - легкі, терпкі, міцні, солодкі і т.д. Існують імітації відомих тютюнових виробників, такі як Dunhill, Camel, Davidoff, Parliament, Captain Jack і т.д. Сорти різних країн, які популярні у всьому світі – турецький, кубинський, арабський, американський тютюн. До того ж є елегантні поєднання із фруктами, ягодами, горішками, медом, кокосом, прянощами та навіть алкоголем. Хороший тютюновий ароматизатор  подарує вам тільки позитивні емоції від паріння , приголомшливий смак і аромат, який з кожною новою затяжкою буде розкриватися для вас по різному.

Які виробники виготовляють тютюнові аромки?

У нашому інтернет-магазині Vaper` Lab ви знайдете таких виробників, які пропонують широкий вибір ароматизаторів зі смаком тютюну:

        Flavor Lab

        FlavourArt

        Malaysia flavors

        Solub Arome

        The Perfumer's Apprentice (TPA)

        Xi'an Taima

Найбільше позицій пропонує Xi'an Taima, майже 50 різноманітних смаків із тютюном. У Solub Arome знайдеться для вас 19 аромок, не менш вишуканих. Інші виробники також постаралися над тим, щоб ви отримували від паріння лише задоволення!

Із чим поєднуються тютюнові аромки?

Якщо ви замішуєте рідину самостійно і хочете додати більше цікавих ноток у свій самозаміс, то спробуйте з'єднати тютюн із фруктами, ягодами, медом, горіхами чи алкоголем. Саме ці категорії найкраще взаємодіють із тютюновими аромками, якщо ті спочатку без будь-яких добавок. Можете спробувати щось унікальне і поєднати смаки, яких ще немає у перерахованих вище виробників. Ми наслідували цю пораду і створили рідину, де тютюн поєднується з морозивом. Несподаано, погодьтеся! І цей смак все ще дивує наших вейперів своєю оригінальністю та незвичайністю. Впевнені, і ви створите цікаві композиції, які інші не зможуть повторити!

Придбати тютюнові аромки за приємними цінами від будь-якого виробника ви можете у нашому інтернет-магазині Vaper`s Lab! І нехай кожна затяжка буде в задоволення! Про всі аромки ви можете читати тут

Поширені запитання

Для того, щоб розібратися з цим питанням потрібно знати, що у кожного ароматизатора є своя певна концентрація, а в деяких випадках (наприклад, TPA) кількість аромки залежить безпосередньо від смаку. Так само слід врахувати той факт, що приготування вашого замісу має відштовхуватися від вашого мода і від ваших смакових уподобань.

Але є більш загальна статистика, яка допоможе вам визначитись із середньою концентрацією того чи іншого ароматизатора.

TPA (The Perfumer`s Apprentice)

Рекомендована концентрація: 4-20% (залежно від типу ароматизатора)

- Тютюнові: 3-8%

- Фруктові: 10-20%

- Десертні: 5-10%

XI’AN TAIMA

Середня концентрація; 3-5% (на всі типи аромки)

Solub Arome

Концентрація, що рекомендується: 4-6% (на всі типи аромки)

Native Flavour

Середня концентрація: 10-15% (на всі типи аромки)

Якщо ви все-таки сумніваєтеся в правильному дозуванні ароматизатора для вашого самозамісу, то менеджери магазину Vaper`s Lab завжди з радістю підкажуть вам точну концентрацію аромки, ґрунтуючись на ваших уподобаннях та пристрої, на якому ви паритимете свою рідину.

Виробник: (KLK Oleo) Німеччина

USP/EP Ступінь очищення: вища, 99.8%

Тип: фармакопейний, харчовий

Хімічна формула: C3H5(OH)3

Виготовлення електронних сигарет потребує кількох інгредієнтів:

- Пропіленгліколь

- Гліцерин

- ароматизатор

- Нікотин (за бажанням)

Щоб приготувати якісну та смачну рідину для заправки електронних сигарет, компанія Vaper`s Lab використовує лише сертифіковану продукцію, що відповідає всім нормам СаНпІн. Вся наша продукція завжди свіжа, ми дотримуємося всіх санітарних умов і зберігаємо готову продукцію в спеціальному місці, захищеному від прямого потрапляння сонячних та ультрафіолетових променів.

Замовити товар на нашому сайті ви можете, додавши свій товар у Кошик, після чого приступити до подальшого оформлення замовлення. Після введення своїх даних наш менеджер зателефонує Вам, щоб уточнити Ваше замовлення та детально дізнатися про спосіб оплати та варіанти доставки.

Дозування ароматизаторів Capella Flavors може варіюватися залежно від конкретного смаку, вашого особистого смаку і типу рідини, яку ви хочете приготувати (наприклад, електронну сигарету, домашній коктейль, випічку тощо). Загальні рекомендації зазвичай вказують дозування в діапазоні від 5% до 20% на обсяг основи (PG/VG).

Однак для точного визначення дозування ароматизатора Capella Flavors рекомендується дотримуватися інструкцій, наданих на упаковці конкретного ароматизатора, оскільки дозування може варіюватися для різних смаків. Почніть з мінімальної рекомендованої дози і поступово збільшуйте її, поки не досягнете бажаного смаку.

Також врахуйте, що різні ароматизатори можуть мати різну інтенсивність смаку, тому важливо експериментувати і знаходити оптимальне дозування для конкретного смаку.

Пам'ятайте про те, що при створенні рідини для вейпінгу важливо бути акуратним і точно вимірювати інгредієнти, щоб уникнути перекосів у смаку або проблем з парінням.

Ні, ароматизатори для вейпа не призначені для паління чи інгаляції в чистому вигляді, вони є концентрованими речовинами і можуть бути небезпечними для здоров'я, якщо їх інгалювати без розведення вейп-рідиною та нагрівання в електронній сигареті. Для безпечного використання ароматизаторів для вейпа завжди слід дотримуватися таких рекомендацій: Розбавляйте ароматизатори: Ароматизатори мають бути розведені вейп-рідиною відповідно до рекомендацій виробника.

Ніколи не використовуйте їх нерозбавленими: Не намагайтеся курити або парити ароматизатори в чистому вигляді. Це може бути небезпечно для здоров'я і викликати подразнення дихальних шляхів.

Дотримуйтесь дозування: Дотримуйтесь рекомендацій щодо дозування, зазначених на упаковці ароматизаторів, щоб уникнути перенасичення смаку або його нестачі у вейп-рідині. Використовуйте якісні ароматизатори: Купуйте ароматизатори у надійних виробників, щоб забезпечити безпеку і якість продукту.

Пам'ятайте про безпеку: Дотримуйтесь усіх застережень і заходів безпеки, зазначених на упаковці ароматизаторів і в інструкції з використання електронної сигарети. Важливо використовувати ароматизатори для вейпа тільки відповідно до їхнього призначення і не робити спроб куріння чистих ароматизаторів.