☎+380673689231 ☎+380503689231
Telegram VapersLab
Instagram VapersLab

Усі необхідні компоненти для самозамісу до свого міста

Solub Arome  "Gambhyt" (Яблучний пиріг з пломбіром) Solub Arome "Gambhyt" (Яблучний пиріг з пломбіром)
35.00грн 25.00грн
-29% ★5
Об `єм
Solub Arome "Bad blood" (Полунична цукерка) Solub Arome "Bad blood" (Полунична цукерка)
35.00грн 25.00грн
-29% ★5
Об `єм
Solub Arome "Beignet choconut" (Шоколадний пончик) Solub Arome "Beignet choconut" (Шоколадний пончик)
35.00грн 25.00грн
-29% ★5
Об `єм
Solub Arome "Beignet" (Пончики) Solub Arome "Beignet" (Пончики)
35.00грн 25.00грн
-29% ★5
Об `єм
Solub Arome "Berry nana" (Банан та ожина) Solub Arome "Berry nana" (Банан та ожина)
35.00грн 25.00грн
-29% ★5
Об `єм

Готуємо жижу для електронних сигарет удома: що для цього потрібно придбати?

Самозамісом захоплюється велика кількість вейперів, адже це цікаво, економно і можна підлаштувати рідину під себе. Заводські заправки бувають дуже смачні та максимально якісні, але десь хочеться додати більше пари, десь яскравіше смак. Самозаміс дозволяє створити таку рідину, яка підходить вам на всі 100%. І така жижа приноситиме задоволення від кожної зробленої затяжки. Паріння в цьому і полягає - в задоволенні! У цій статті ми з вами розберемося, які компоненти для самозамісу  вам знадобляться і як замішати жижу вдома.

Із чого складається рідина для електронних сигарет?

Будь-яка заправка для вейпа складається з:

        Рослинного гліцерину - VG

        Пропіленгліколю - PG

        Ароматизатори

До складу ще може входити нікотин (органічний або сольовий) та дистильована вода. Перші два компоненти продаються як окремо, так і у вигляді бази для вейпа. Тобто, виробники самостійно змішують VG та PG, щоб спростити вам завдання. У класичному варіанті база буває трьох видів, залежить від співвідношення цих компонентів.

1. База VG/PG 50/50 означає, що у складі компонентів порівну. Але оскільки пропіленгліколь більш концентрований, то заправка буде досить яскравою та насиченою, а пара піде на другий план.

2. База VG/PG 60/40 вважається більш збалансованою, тут і пар та смак приблизно на одному рівні.

3. База VG/PG 70/30 передбачає, що гліцерину тут більше, а значить більше пари і менше смаку. Для любителів попарити багато така база чудово підійде.

Ви можете вибрати готову базу з цих трьох варіантів або змішати VG/PG на свій розсуд. Можливо, вам сподобаються інші варіанти як VG/PG 80/20 або 10/90. Будь-яке буває, тому вивчайте свої смаки та експериментуйте.

Як правильно змішати ці компоненти?

Тут все простіше. Перший крок – це змішування VG/PG. У цю суміш або готову базу додавайте ароматизатори. Добре перемішайте отриманий склад і додайте останнім компонентом нікотин, якщо він є у вашому рецепті. Всі пропорції ви можете брати в будь-якому комфортному рецепті або вирахувати самостійно. На сайті Vaper`s Lab ви знайдете калькулятор, який спростить вам це завдання. Тут же, на нашому сайті, є всі необхідні компоненти для самозамісу і готові рідини. З асортиментом ви можете ознайомитись тут

Поширені запитання

Інтернет-магазин Vaper`s Lab на даний момент відправляє товари виключно Новою Поштою,  JUSTIN, Укрпочта.

Багато парильників, а особливо просунуті дедалі частіше уникають покупки готових рідин віддаючи перевагу самозамісу.

Самозаміс - спрощене вираження самостійного приготування рідини. Щоб зробити жижу самому, не обов'язково мати навички хіміка або кухаря, достатньо мати при собі всі потрібні інгредієнти та засіб для вимірювання кількості того чи іншого продукту.

Можна. Чиста основа для самозамішування це по суті така ж рідина, тільки без будь-якого смаку, оскільки в базі відсутні ароматизатори.

Дуже багато вейперів періодично парять основу для того, щоб відновити свої смакові рецептори, якщо вони довго парили одну й ту саму рідину. Так само чиста основа допоможе вам повернути нюх, якщо ви тільки-но перейшли від аналогових сигарет до вейпінгу. Тож купити базу та попарити її деякий час навіть корисно та необхідно.

Vaper`s Lab надає тільки якісні бази для самозамісу з різним відсотковим співвідношенням гліцерину та пропіленгліколю. Тільки європейська якість та демократична ціна.

Пропіленгліколь. Він служить для передачі смаку і удару по горлу, робить вашу рідину більш рідкою, щоб вата добре вбирала майбутню рідину.

Гліцерин. Його використовують для великої кількості пари та пом'якшення удару по горлу. Гліцерин використовується у великій кількості для модів з високою потужністю. Рідина без гліцерину може викликати кашель та постійні протікання вашого атомайзера.

Ароматизатори. Душа вашого майбутнього шедевра. Завдяки ароматизаторам ви зможете надати смаку вашій заправці. Ароматизатори можна змішувати між собою, отримуючи при цьому цікаві та оригінальні мікси.

Тара. Без флаконів у самозамісі не обійтися, адже куди заливати і як розмішувати готову жижу? Існують флакони різних об'ємів та з різних матеріалів, де кожен зможе знайти саме ту тару, яка буде йому зручна.

Виробник: (KLK Oleo) Німеччина

USP/EP Ступінь очищення: вища, 99.8%

Тип: фармакопейний, харчовий

Хімічна формула: C3H5(OH)3

Ви можете замовити доставку придбаного товару кур'єром до дверей вашого будинку. Просто вкажіть у формі замовлення на сайті спосіб доставки «Адресна доставка» або при замовленні за телефоном повідомте це нашому менеджеру.