☎+380673689231 ☎+380503689231
Telegram VapersLab
Instagram VapersLab

Усі необхідні компоненти для самозамісу до свого міста

Ароматизатори для вейпа Solub Arome Beignet choconut Шоколадний пончик Solub Arome Beignet choconut Шоколадний пончик
35.00грн 25.00грн
-29% ★5
Об `єм
Ароматизатори для вейпа Solub Arome Beignet Пончики Solub Arome Beignet Пончики
35.00грн 25.00грн
-29% ★5
Об `єм
Ароматизатори для вейпа Solub Arome Berry Passion Чорниця та маракуйя Solub Arome Berry Passion Чорниця та маракуйя
35.00грн 25.00грн
-29% ★5
Об `єм
Ароматизатори для вейпа Solub Arome Beurre de cacahuète Арахісова паста Solub Arome Beurre de cacahuète Арахісова паста
35.00грн 25.00грн
-29% ★5
Об `єм

Готуємо жижу для електронних сигарет удома: що для цього потрібно придбати?

Самозамісом захоплюється велика кількість вейперів, адже це цікаво, економно і можна підлаштувати рідину під себе. Заводські заправки бувають дуже смачні та максимально якісні, але десь хочеться додати більше пари, десь яскравіше смак. Самозаміс дозволяє створити таку рідину, яка підходить вам на всі 100%. І така жижа приноситиме задоволення від кожної зробленої затяжки. Паріння в цьому і полягає - в задоволенні! У цій статті ми з вами розберемося, які компоненти для самозамісу  вам знадобляться і як замішати жижу вдома.

Із чого складається рідина для електронних сигарет?

Будь-яка заправка для вейпа складається з:

        Рослинного гліцерину - VG

        Пропіленгліколю - PG

        Ароматизатори

До складу ще може входити нікотин (органічний або сольовий) та дистильована вода. Перші два компоненти продаються як окремо, так і у вигляді бази для вейпа. Тобто, виробники самостійно змішують VG та PG, щоб спростити вам завдання. У класичному варіанті база буває трьох видів, залежить від співвідношення цих компонентів.

1. База VG/PG 50/50 означає, що у складі компонентів порівну. Але оскільки пропіленгліколь більш концентрований, то заправка буде досить яскравою та насиченою, а пара піде на другий план.

2. База VG/PG 60/40 вважається більш збалансованою, тут і пар та смак приблизно на одному рівні.

3. База VG/PG 70/30 передбачає, що гліцерину тут більше, а значить більше пари і менше смаку. Для любителів попарити багато така база чудово підійде.

Ви можете вибрати готову базу з цих трьох варіантів або змішати VG/PG на свій розсуд. Можливо, вам сподобаються інші варіанти як VG/PG 80/20 або 10/90. Будь-яке буває, тому вивчайте свої смаки та експериментуйте.

Як правильно змішати ці компоненти?

Тут все простіше. Перший крок – це змішування VG/PG. У цю суміш або готову базу додавайте ароматизатори. Добре перемішайте отриманий склад і додайте останнім компонентом нікотин, якщо він є у вашому рецепті. Всі пропорції ви можете брати в будь-якому комфортному рецепті або вирахувати самостійно. На сайті Vaper`s Lab ви знайдете калькулятор, який спростить вам це завдання. Тут же, на нашому сайті, є всі необхідні компоненти для самозамісу і готові рідини. З асортиментом ви можете ознайомитись тут

Поширені запитання

Налаштування концентрації ароматичних добавок, таких як аромки Capella, може залежати від ваших уподобань і рецепта. У більшості випадків рекомендується почати з невеликої кількості аромки та поступово збільшувати дозування до досягнення бажаного смаку.


Зазвичай стандартні рекомендації становлять близько 5-15% аромки Capella на обсяг основи (PG/VG). Однак конкретні рекомендації можуть варіюватися залежно від конкретної аромки та смакових уподобань. Щоб отримати оптимальний результат, рекомендується ознайомитися з інструкціями на пакуванні аромки і пробувати різні дозування відповідно до ваших смакових уподобань.


Також врахуйте, що настоювання (ступінь витримки) може впливати на остаточний смак. Деякі аромки можуть вимагати більш тривалого настоювання, ніж інші, щоб досягти найкращого смаку. Зазвичай це може зайняти від кількох днів до кількох тижнів.


Важливо пам'ятати, що створення власних рідин для вейпінгу вимагає обережності та точного вимірювання інгредієнтів, щоб уникнути небажаних результатів.

Дозування ароматизаторів Capella Flavors може варіюватися залежно від конкретного смаку, вашого особистого смаку і типу рідини, яку ви хочете приготувати (наприклад, електронну сигарету, домашній коктейль, випічку тощо). Загальні рекомендації зазвичай вказують дозування в діапазоні від 5% до 20% на обсяг основи (PG/VG).

Однак для точного визначення дозування ароматизатора Capella Flavors рекомендується дотримуватися інструкцій, наданих на упаковці конкретного ароматизатора, оскільки дозування може варіюватися для різних смаків. Почніть з мінімальної рекомендованої дози і поступово збільшуйте її, поки не досягнете бажаного смаку.

Також врахуйте, що різні ароматизатори можуть мати різну інтенсивність смаку, тому важливо експериментувати і знаходити оптимальне дозування для конкретного смаку.

Пам'ятайте про те, що при створенні рідини для вейпінгу важливо бути акуратним і точно вимірювати інгредієнти, щоб уникнути перекосів у смаку або проблем з парінням.

Виробник: (KLK Oleo) Німеччина

USP/EP Ступінь очищення: вища, 99.8%

Тип: фармакопейний, харчовий

Хімічна формула: C3H5(OH)3

Багато парильників, а особливо просунуті дедалі частіше уникають покупки готових рідин віддаючи перевагу самозамісу.

Самозаміс - спрощене вираження самостійного приготування рідини. Щоб зробити жижу самому, не обов'язково мати навички хіміка або кухаря, достатньо мати при собі всі потрібні інгредієнти та засіб для вимірювання кількості того чи іншого продукту.

Замовити товар на нашому сайті ви можете, додавши свій товар у Кошик, після чого приступити до подальшого оформлення замовлення. Після введення своїх даних наш менеджер зателефонує Вам, щоб уточнити Ваше замовлення та детально дізнатися про спосіб оплати та варіанти доставки.

Можна. Чиста основа для самозамішування це по суті така ж рідина, тільки без будь-якого смаку, оскільки в базі відсутні ароматизатори.

Дуже багато вейперів періодично парять основу для того, щоб відновити свої смакові рецептори, якщо вони довго парили одну й ту саму рідину. Так само чиста основа допоможе вам повернути нюх, якщо ви тільки-но перейшли від аналогових сигарет до вейпінгу. Тож купити базу та попарити її деякий час навіть корисно та необхідно.

Vaper`s Lab надає тільки якісні бази для самозамісу з різним відсотковим співвідношенням гліцерину та пропіленгліколю. Тільки європейська якість та демократична ціна.